Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Bas bi bila fora da Shamet prestane da se raspada i konacno isporuci 1 decentnu partiju. Montyu imam da porucim da se ne zajebava i da poradi na balansu u napadu - ne moze Kal sa ovolikim brojem odsutnih igraca da sutira po 6 i 8 lopti dok Armani sobaljuje 35 za 30pt game. Jednostavno ne moze. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Bas bi bila fora da Shamet prestane da se raspada i konacno isporuci 1 decentnu partiju. Montyu imam da porucim da se ne zajebava i da poradi na balansu u napadu - ne moze Kal sa ovolikim brojem odsutnih igraca da sutira po 6 i 8 lopti dok Armani sobaljuje 35 za 30pt game. Jednostavno ne moze. 

nevidjena prevara od igraca

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Gledao sam juce protiv Bruklina uzivo, a protiv Orlanda veci deo tekmu, u Majamiju sam nesto malo gledao snimka.

 

 Treba i taj Orlando dobiti, obzirom kakvi smo kilavi, matori i nesigurni (a i koliko nam je svaka pobeda vazna i sklonost ka porazima od tenkera-OKC 2x) , tako da smo to dobro odradili. Majami je vec ozbiljna masinerija, sada nisu igrali Lowry i Herro ali tu su odmah igraci koji ih pokrivaju - Gabe Vincent, Maxa Strus, Dedmon se vratio i igra dobro... a vratili su se  i Jimmy i Adebayo. Izriljali su makar i vratili se posle -26, ali je nestalo snage. Juce smo pobedili maltene isti tim od koga smo izgubli na bozic -> Harden okruzen veteranima i G-ligasima. Sada je tu bio Davis, ali ocekivano je zardjao. Prvenstveno ce u pocetku biti znacajan za uzasan defanzivni skok koji imamo i skok generalno, i naravno odbranu, dok ne udje u ritam. Vec u prvoj deonici je imao 3 dobre rampe..  James i Monk su ponovo blistali, Melo bio solidan i to je neki ucinak bez koga ne mozemo ni da razmisljamo ni o egal tekmi a kamoli o pobedi -> Da James bude na MVP nivou, Monk i Melo da imaju svoje sutersko vece..

 

Bredli je kao nesto napadacki zivnuo, u odbrani je stvarno dobar, THT ne moze da se poveze napadacki dugo vremena, promasuje ciste zicere konstantno, ali i on je dobar u defanzivi, ima bas dobre stripove Iggy style. Stenli Dzonson vidim produzen na 2 godine, zasluzio je jer u ovoj beskrvnoj ekipi Lakersa ima taj  borba bre, krvava kolena pristup sto je vazno jer tako prenosi energiju i na saigrace, stvarno se trudi i nije mi jasno sta pokojni Ariza vise trazi na parketima nba-a kad moze da igra ovaj Shumpertov burazer od tetke po stilu igre... mali Reaves se stvarno bori, jedini cupa neke ofanzivne skokove i prati odbitke lopte, u odbrani iznudjuje chargeve  i takodje pleni energijom iako je napadacki tanak. 

 

 vidi se i u ovoj nesrecnoj ekipi Vogelov pecat a to je da pokusava sa igracima koji pokusavaju da igraju odbranu neku grupu i unit, ali personel prosto nije odgovarajuci. Sreca ima mnogo unakazenih i povredama osakacenih ili ovako ekipa (bar u odredjenim trenucima) pa mozda i mozemo da nastavimo na ovom 50% winning percentage kursu da se uguramo u plej-in.. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako gazi Heat, neverovatno poslozena ekipa. Malo sam i zaboravio kakva je zver Butler, a Herro moze komotno da se pozove na all-star. Tucker nemilosrdno trpa trice iz kornera, a Duncan trpa odakle oces. Spo mora dobiti coach of the Year nagradu ove sezone.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nisam gledao tekmu & verujem da majami cepa dobar basket ali ovi knicksi, sa akcentom na startnu petorku, nisu čak ni dobar sparing partner za heat.

 

gledao sam ih protiv mediocre i loših ekipa, knicksi imaju u 5orci verovatno najlošijeg glavnog igrača ekipe (julije), najlošiji (i najmanje kompatibilan) bekovski par, kembu koji je gotov i fourniera koji, izvan momenata kada ga žešće ide, zapravo zahteva nekakav dizajn u napadu, koji je kod thibsa predvidljiv i skroman. imaju par centara koji je napadački, pogotovo bez opasnog pleja, nula a odbrambeno ni blizu onoga što se projektovalo. i imaju rj barretta.

 

na sve to, thibs je užasno tvrdoglav da promeša karte ili makar da uvede karte sa klupe ranije i ostavi neke od njih da igraju, umesto da ih poizbacuje sve i vrati prvu 5orku. od onoga što sam gledao + čitao ako nisam gledao, ubeđen sam da su bukvalno svi porazi došli tako što protivnik prvu posadu ošuri u prvoj & trećoj četvrtini.

 

jasno je da je FO fulao sa svim akvizicijama ovog leta minus draft ali i thibs je bio taj koji je zahtevao da se takmiče umesto da organski rastu bez obaveze da se nešto desi u sezoni ili dve.

 

u svakom slučaju, svaka čast majamiju ali nyk nisu trenutno ni za igranje u istoj ligi sa njima.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Bas bi bila fora da Shamet prestane da se raspada i konacno isporuci 1 decentnu partiju. Montyu imam da porucim da se ne zajebava i da poradi na balansu u napadu - ne moze Kal sa ovolikim brojem odsutnih igraca da sutira po 6 i 8 lopti dok Armani sobaljuje 35 za 30pt game. Jednostavno ne moze. 

 

Ipak ne...

Link to comment
Share on other sites

Shamet se raspada, nama fali konstantno od 3 -6 igrača u nekom trenutku , tu ne ubrajam Šarića ali mi i dalje deljemo sve redom. Srećom pa nas nitko ne ubraja u favorite. A mi se samo dobro zabavljamo na terenu i u pravilu pobjeđujemo. Atmosfera u ekipi izgleda sjajno, kvalitet imamo ali svjetla pozornice nisu na nama što i nije losa stvar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je moguće da Sunsi ne figuriraju kao jedan od glavnih contendera. Ok, nemaju istinskog superstara ali imaju:

- prvu opciju - all nba trpača,

- drugu opciju - ostarelog ali i dalje najboljeg flor đenerala u ligi,

- treću opciju - DD centra koji je dobar rim protector,

- četvrtu opciju - etalon 3&D krila,

- petu opciju - još jedno robustno 3&D krilo,

- solidnog back up centra koji je komforan u toj ulozi

- odličnog 3&D igrača koji je prekvalifikovan za ulogu sa klupe

- streaky strelca na mestu back up plejmejkera

 

Fali možda neki bolji one man offense sa klupe i jedna rezervna četvorka solidnih performansi za potpuno zaokruženu ekipu. Na sve ovo, Sunsi su prošli play off žrvanj, znaju da mogu daleko da doguraju i imaju izvrsnu hemiju i složene uloge.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

koliko vidim, kladionice vas redovno stavljaju u top3-4 favorita

 

kapiram da je bodo mislio na espn i generalno americke medije gde samo kendrick perkins i jj redick daju sunsima respekt koji zasluzuju. 

 

i ovaj forum, naravno. ti prvi, koliko juce procitah, mislis da su i clippersi bolji od sunsa. ako udju u playoff.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Bas bi bila fora da Shamet prestane da se raspada i konacno isporuci 1 decentnu partiju. Montyu imam da porucim da se ne zajebava i da poradi na balansu u napadu - ne moze Kal sa ovolikim brojem odsutnih igraca da sutira po 6 i 8 lopti dok Armani sobaljuje 35 za 30pt game. Jednostavno ne moze. 

 

Nudimo Erika, zauzvrat dajte 1 frp-a, moze i Landrija da ga potrosimo lepo do kraja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stoudemire said:

 

kapiram da je bodo mislio na espn i generalno americke medije gde samo kendrick perkins i jj redick daju sunsima respekt koji zasluzuju. 

 

i ovaj forum, naravno. ti prvi, koliko juce procitah, mislis da su i clippersi bolji od sunsa. ako udju u playoff.

Upravo to. Mene zaista ne zanimaju kladionice. A sad što se tiče forumasa svatko ima svoje neko mišljenje i favorite. Legitimno.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nudimo Erika, zauzvrat dajte 1 frp-a, moze i Landrija da ga potrosimo lepo do kraja.

Prodano. Može frp od OKCa. Eric je ionako želio biti kod nas. Mislim da su mecirali NO svojevremeno ponudu Sunsa.doduse ima jedan problem tu. Monty i  Eric nisu u dobrim odnosima iz NO doba, pročitah nedavno. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Upravo to. Mene zaista ne zanimaju kladionice. A sad što se tiče forumasa svatko ima svoje neko mišljenje i favorite. Legitimno.

 

 

naravno. samo neke nerezonske izjave bas paraju usi.

 

evo juce rece covek da ubedljivo najbolja ekipa po skoru u celoj ligi (koja igra super lepu i raznovrsnu kosarku) daleko od toga da je neki favorit na zapadu. how is that?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, ne znam još uvek da procenim jačinu Sansa, jer je prošli plej of bio najviše okrnjen povredama u istoriji plej ofova.

 

Na kraju krajeva sve zavisi da li će neki igrači uspeti da se vrate do plej ofa i u tačno kojoj formi. Zapad može da ima jače plej of serije, ali i lagano slabije, ako se glavni igrači ne vrate. Pre svega najviše potenciram na Nagetse i Kliperse.

 

TOP3 zapada 1. GSW 2. PHO 3. LAL

 

TOP3 istoka 1. BKN 2. MIA 3. MIL

 

Za Lejkerse je katastrofa što bi zbog slabije pozicije, morali da igraju protiv obe ekipe...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

Prodano. Može frp od OKCa. Eric je ionako želio biti kod nas. Mislim da su mecirali NO svojevremeno ponudu Sunsa.doduse ima jedan problem tu. Monty i  Eric nisu u dobrim odnosima iz NO doba, pročitah nedavno. 

 

sto je najjace, mislim da je monty bio ljut na gordona jer je ovaj hteo u phoenix i javno je rekao kako ne zeli da pelicansi mecuju offer sheet sunsa, pa je kad su ga ovi vratili igrao preko kurca u new orleansu.

 

a dragic - gordon backcourt kombo bi bio jako zanimljiv u to vreme, steta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, stoudemire said:

 

kapiram da je bodo mislio na espn i generalno americke medije gde samo kendrick perkins i jj redick daju sunsima respekt koji zasluzuju. 

 

i ovaj forum, naravno. ti prvi, koliko juce procitah, mislis da su i clippersi bolji od sunsa. ako udju u playoff.

 

23 hours ago, uini said:

moglo bi da se desi naravno, s'tim što ja nešto ne mislim da su sunsi najbolja ekipa sa zapada ove godine.

mislim da su dubsi makar egal sa njima a i clippersi kada bi se đorđo i čavo vratili, mada za čavu kontam da su minimalne šanse

 

kao što se vidi, napisao sam da ne mislim da su sunsi najbolji, već relativno egal sa dubsima a i clippersima ukoliko bi se george i leonard vratili.

daklem, samo ih ne doživljavam kao apsolutne favorite na zapadu, već kao jednu od dve-tri ekipe (kod ove druge treba najpre da se vrate dve zvezde a taman i da se vrate, pitanje je da li imaju vremena da se vrate u formu).

 

isto tako ne vidim ni buckse kao apsolutne favorite, bilo na istoku ili ukupno, iako su šampioni, kojima trenutno visi samo brook lopez.

 

prosto mislim da nema izrazitog favorita ove sezone ali da će među sunsima, worriorsima, bucksima, netsima, možda clippersima / lakersima.. jazzu a ako se murray i porter jr vrate dovoljno pre plej ofa i nuggetsima, biti prilično egal duela.

 

za mene to nipošto nije nedavanje respekta koji zaslužuju, samo moja percepcija da u idealnom scenariju, gde su svi zdravi, ima dovoljno ekipa koje mogu da izbace neku od navedenih u seriji od 7.

26 minutes ago, stoudemire said:

 

naravno. samo neke nerezonske izjave bas paraju usi.

 

evo juce rece covek da ubedljivo najbolja ekipa po skoru u celoj ligi (koja igra super lepu i raznovrsnu kosarku) daleko od toga da je neki favorit na zapadu. how is that?

 

ko je to rekao?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sansi se redovno potcenjuju na ovom forumu. Upisi gde se kao ne znaju njihove mogućnosti , gde im se ne veruje su na svakih 5-6 strana. Takav je bar moj utisak, tako da sam saglasan sa Sans grupom ovde da su potcenjeni.

Realnost je da od babla , znači od pre CP13,  igraju odlično, da su mladi, da grizu, željni uspeha.

Priče o povredama osakaćenom zapadu i šbb kbb su potcenjivanje jedne super ekipe koja ima i glavu i rep i igru i trenera.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...