Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Baš je brzo prošao vremenski period od trenutka potpisivanja Jokićevog maksimalnog ugovora. Baš me zanima da li će ovog leta potpisati novi petogodišnji ugovor ili će sledeće godine da testira tržište. 

Pretpostavljam da neće da žuri da potpisuje odmah ove godine.

 

Da li će Jokić trenutno kao TOP5 igrač lige hteti da sklapa supertim ili će ostati do kraja karijere u Denveru.

Znam da njega interesuje isključivo košarka, a ne ''večnost'', ali bi bilo zanimljivo videti dokle je spreman ići kada ima pravu podršku ekipe.

Ova i prošla sezona su bile stvarno jedan visok nivo, all time igra.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Da li će Jokić trenutno kao TOP5 igrač lige hteti da sklapa supertim ili će ostati do kraja karijere u Denveru.

Znam da njega interesuje isključivo košarka, a ne ''večnost'', ali bi bilo zanimljivo videti dokle je spreman ići kada ima pravu podršku ekipe.

Ova i prošla sezona su bile stvarno jedan visok nivo, all time igra.

 

ovo svakako nisu jedini mogući scenariji, zapravo su ekstremne opcije

 

takođe, ne bih rekao da ga interesuje isključivo košarka, već da mu je jako važno i to u kakvom je okruženju, bilo po lokaciji ili ljudima koji čine to mesto.

ako murray i mpj ozdrave kako valja u dogledno vreme, nuggetsi svakako nisu u podređenom položaju za novi ugovor, naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

 
ovo svakako nisu jedini mogući scenariji, zapravo su ekstremne opcije
 
takođe, ne bih rekao da ga interesuje isključivo košarka, već da mu je jako važno i to u kakvom je okruženju, bilo po lokaciji ili ljudima koji čine to mesto.
ako murray i mpj ozdrave kako valja u dogledno vreme, nuggetsi svakako nisu u podređenom položaju za novi ugovor, naprotiv.
Čovek je rekao da jako poštuje Dirka pogotovo što je ostao lojalan DAL kroz celu karijeru
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ovo svakako nisu jedini mogući scenariji, zapravo su ekstremne opcije

 

takođe, ne bih rekao da ga interesuje isključivo košarka, već da mu je jako važno i to u kakvom je okruženju, bilo po lokaciji ili ljudima koji čine to mesto.

ako murray i mpj ozdrave kako valja u dogledno vreme, nuggetsi svakako nisu u podređenom položaju za novi ugovor, naprotiv.

Nisu jedini mogući, ali vrlo verovatni, jer niti će Jokić biti fufa i zatražiti trejd, a još manje bi ga Nagetsi trejdovali. Kada bi protpisao novi ugovor, pred player option bi bila godina 2027. Znači da bi tada Jokić imao 32 godine i čisto sumnjam da bi u toj fazi karijere menjao sredinu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:
8 minutes ago, uini said:

 

Čovek je rekao da jako poštuje Dirka pogotovo što je ostao lojalan DAL kroz celu karijeru

 

sve okej, samo sam hteo da kažem kako "celu karijeru" nije obavezno jedini outcome pored pravljenja supertimova.

ja verujem da su i lebron, durant, leonard, danas lillard i mnogi drugi - verovali ili veruju da će celu karijeru ostati u ekipi koja ih je draftovala ali stvari se menjaju, verovatno i zato i što se i ljudi menjaju u dvadesetim (osim što se menja kontekst)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da dokle god ga budu " ispostovali" sa parama, dotle ce Jokara da igra u Denveru.

 

Njemu je kosarka posao (doduse prijatan) a ne najveca strast u zivotu, i kao svaki drugi profesionalac kome se ukaze takva prilika, gledace da maksimizuje prikupljanje kapitala za svoju porodicu i potomke.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Nisu jedini mogući, ali vrlo verovatni, jer niti će Jokić biti fufa i zatražiti trejd, a još manje bi ga Nagetsi trejdovali. Kada bi protpisao novi ugovor, pred player option bi bila godina 2027. Znači da bi tada Jokić imao 32 godine i čisto sumnjam da bi u toj fazi karijere menjao sredinu.

 

jokić je definitivno među tih 10-15 igrača u ligi koji kontrolišu svoju sudbinu, bez obzira na ugovor. e sad, ne znam da gledam u pasulj

Link to comment
Share on other sites

 
sve okej, samo sam hteo da kažem kako "celu karijeru" nije obavezno jedini outcome pored pravljenja supertimova.
ja verujem da su i lebron, durant, leonard, danas lillard i mnogi drugi - verovali ili veruju da će celu karijeru ostati u ekipi koja ih je draftovala ali stvari se menjaju, verovatno i zato i što se i ljudi menjaju u dvadesetim (osim što se menja kontekst)
Uini jasno je u kom pravcu razmišljaš - čovek je kazo da baš vole igrat u Medisonima....
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Miki28 said:

Kakav preokret Klipana, -35 nadoknadili.

Gubili ljudi 6 razlike na 10 sekundi do kraja i Kennard trica, izgubljena lopta Wash i onda Kennard 3+1 za pobjedu u zadnjoj sekundi. Jujuju ludnica

 

E, ali ovo mi je najjace....kad komentator luduje jer je profesionalni kosarkas, koji zaradjuje za zivot ubacujuci loptu u kos, pazi sad ovo - dao tricu 😄😄😄

Jos je bolje ono kad luduju i kazu anbalivabal kad igrac - pazi tek sad ovo - zakuca. U liZi gdje 97% igraca moze zakucati 😆😅🤣

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

bata kada odlepio 

 

 

 

Uskačem u Cade train, koliko god gotovo Moranta, toliko me živcira Hajp oko njega. 

 

6 hours ago, AgroLaki said:

 

Uopste ne mogu da ukapiram ovog momcica. Nije visok, vitak, ne deluje brz, ali kao da klizi u reket bez muke, ima snage da izdrzi kontakt. Sut za 3 kilav kao Halibartonu, ali ulazi kako tako. 

Jel ga pratio neko u odbrani, jel pati zbog nizine tu?

Jok, gledao sam protiv Jute kada je odlično čuvao Mičela

Edited by Milos 3.14
Autocorrect
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Nisu jedini mogući, ali vrlo verovatni, jer niti će Jokić biti fufa i zatražiti trejd, a još manje bi ga Nagetsi trejdovali. Kada bi protpisao novi ugovor, pred player option bi bila godina 2027. Znači da bi tada Jokić imao 32 godine i čisto sumnjam da bi u toj fazi karijere menjao sredinu.

Jokić će prime odigrati u Denveru, 99% sam ubeđen u to. Mislim da je osim Mareja i love i Maloun faktor.

Veća mi je verovatnoća da sa 32 promeni tim i pojuri titulu

Edited by Milos 3.14
Typo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Uskačem u Cade train, koliko god gotovo Moranta, toliko me živcira Hajp oko njega. 

 

jah je real deal. nije moj tip  ali ne može se poreći grejtnes.

ne jebe živu silu u clutchu, voli da se kanta sa ostalim zvezdama, sve 5

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...