Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

16 minutes ago, DameTime said:

 

Egzotična kombinacija, zar ne?

 

svaka kombinacija sa trejom je egzotična

 

 

19 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisam ispratio, da li se ikada ozbiljnije razmatrao trejd simons - ravnozemljas?

 

problme u osnovi je što kajri može samo da objavi da završava karijeru, verujem da bi on to i uradio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

ne znam ko bi uzeo 0 dollara umesto 37 miliona, mozda irving, mada sumnjam, koliko je lud ipak i dalje su pare najvaznije.

 

ja mislim da crnom panteru feat mnoge teorije irvingu = novci nisu najbitniji, i da bi sutra batalio basket ako ga eksportuju gde mu se ne sviđa.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

ja mislim da crnom panteru feat mnoge teorije irvingu = novci nisu najbitniji, i da bi sutra batalio basket ako ga eksportuju gde mu se ne sviđa.

 

37 miliona je previse novca ipak. ako toliko hoce da se penzionise, moze izdrzat jos jednu godinu. 

 

inace, spekulise se da ni simmons nije vakcinisan. mada ne sumnjam da bi uzeo vakcinu ako ga trejduju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ace Rimmer said:

Šteta šta takvu igru ne prenese na Fiba pravila, to je valjda zato što su nba parketi veći ili ne znam.

Pa odigrao je valjda samo dva fiba takmicenja, i to jedno kada je bio blizu svog prajma. Ima vremena, samo ako se bude odazvao na poziv. Verujem da igrac njegovih karakteristika moze da bude dominantan i na fiba takmicenjima, jer nije surovi fizikalac tipa Janis/Simmons.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, propolis said:

 

Recimo Janis u Grčkoj nije mogao da dobije loptu dok je Kalates ne ocarini pa nije ni mogao da igra onu njegovu tranziciju.

 

eh da je tako, gde bi janisu bio kraj

ipak su fiba pravila i teren nesto sto ga ogranicava a ne trener

 

takodje, bucksi su formirali roster prema njemu a grci imaju koga imaju

 

najbolji evropljanin svih vremena je u americi, ne vazi za evropu i ostatak sveta

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mr clutch said:

Suzen teren, defanzivnih 5s, los spejsing Grka. To ebe Janisa.

 

Pa da,ali da Kalates ne drvi loptu nego da mu je odmah prosledi imao bi bar te poene iz tranzicije.

Edited by propolis
@uini verujem da bi bio bolji kad ne bi Kalates morao da cekira svaku loptu
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, propolis said:

 

Deluje da si zaspao na prvom tajm autu 🤔

 

Haha, gledao sam show do kraja i bas mi bi krivo sto Russ ne pogodi na kraju za pobedu. Sudija nas je zajebo pri kraju, Bridges je dobio 2+1 umesto da se svira faul u napadu. Glave nam je doso Ish Smith, igrao je kao masina.

Link to comment
Share on other sites

Kakav classic Majami-Toronto 👀

 

Ne samo da je najbolja utakmica koju sam odgledao ove sezone vec mozda i duze... Prava prvenstvena, fizicki zahtevna, sa dosta gresaka i pogodjenih teskih suteva.

 

Torontu cela prva petrorka 54+ minuta na terenu, kad je to poslednji put bilo?

 

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...