Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Auh, kad pomenu već Ayeshu leptejebo koji megakrindž ono takmičenje gde se Curryevi kao bore protiv nekog drugog para u odgovorima na porodična pitanja, full neprijatno, nisam mogao da gledam do kraja. Sigurno je jako teško živetii svaki dan pored takvog stvorenja kao što je Ayesha, baš se vidi koliko je jako piči attention whore sindrom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam poslednju cetvrtinu, Curry promasio jedno 8 suteva u nizu. Malo je neprijatno bilo kakve je suteve uzimao, cak i za allstar. Izgleda da sam uhvatio sve njegove promasaje.

Ali koliko Jokaru bole paja, u Lebronovom timu 4 startera + Allen, verovatno rekao pustite ovog malog ne mogu da se cimam.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Del Piero said:

Pogledao sam poslednju cetvrtinu, Curry promasio jedno 8 suteva u nizu. Malo je neprijatno bilo kakve je suteve uzimao, cak i za allstar. Izgleda da sam uhvatio sve njegove promasaje.

Ali koliko Jokaru bole paja, u Lebronovom timu 4 startera + Allen, verovatno rekao pustite ovog malog ne mogu da se cimam.

Pa pročitah jutros negdje da je izjavio da mu je stvarno teško da igra All Star i da ne zna šta da radi na toj utakmici...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Del Piero said:

Pogledao sam poslednju cetvrtinu, Curry promasio jedno 8 suteva u nizu. Malo je neprijatno bilo kakve je suteve uzimao, cak i za allstar. Izgleda da sam uhvatio sve njegove promasaje.

Ali koliko Jokaru bole paja, u Lebronovom timu 4 startera + Allen, verovatno rekao pustite ovog malog ne mogu da se cimam.

 

Ja sam recimo odgledao prvo pouvreme i tada je sutirao trojke 8-11 i barem pola je bilo iz jako teskih situacija koje je sam simulirao.

 

Zanimljivije me je i da Steph sutira sa pola terena nego da Janis napravi dvokorak i odbrambeni igrac mu se skloni da zakuca i to u najboljem slucaju, posto postoji opcija da Murray probije i polozi sa 2 ruke kao retard...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Auh, kad pomenu već Ayeshu leptejebo koji megakrindž ono takmičenje gde se Curryevi kao bore protiv nekog drugog para u odgovorima na porodična pitanja, full neprijatno, nisam mogao da gledam do kraja. Sigurno je jako teško živetii svaki dan pored takvog stvorenja kao što je Ayesha, baš se vidi koliko je jako piči attention whore sindrom.

 

Meni su njih dvoje baš skladan par i Ayesha mi je jako kul, uopšte nemam takav utisak. 

 

Svakako mislim da ima igrača koji je pre trebalo da se nađu u tih top 75, ali ponekad je količina fekalija koja se izruči na taj izbor Dejma zaista iscrpljujuća:

 

 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citao sam Ayeshine tvitove nakon sto je GS izgubio od Klivlenda 2016, malo je reci da sam uzivao.😄

 

Ona i Lejdi Gaga su me bas razveselile te godine, druga je ''plakala'' zato sto je Tramp pobedio na izborima.

 

Placi, bote, placi.

Edited by Ta'veren
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ta'veren said:

Citao sam Ayeshine tvitove nakon sto je GS izgubio od Klivlenda 2016, malo je reci da sam uzivao.😄

 

Ona i Lejdi Gaga su me bas razveselile te godine, druga je ''plakala'' zato sto je Tramp pobedio na izborima.

 

Placi, bote, placi.

 

Što opet ne znači da je attention whore niti bilo šta slično. Sećam se i ja tvitova.

 

Ne znam, baš kažem da nemam takav utisak i meni je ona super, kao žena ženi. Pritom ih prilično pratim.

Link to comment
Share on other sites

Užasno je prosto - ukoliko je slaba forma posledica snimanja emisije sa Mirom Marković, onda je crvena veštica koja pokušava da iskoristi muža za kuvanje i rijeliti, ukoliko nije, ona je ambiciozna i presimpatična mlada žena sa mnogo talenata, neobičnom aurom i masivne harizme, te role model. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...