Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

7 minutes ago, Dracarys said:

Što se tiče Morentove situacije, ja mislim da je sam kriv. Naravno da je i Moris kriv, ali leži krivica i na Morentu u slučaju da dođe do nekih povreda nakon ovakvih situacija. Tu se moram složiti sa Lordom.

 

 

On je igrač koji najviše poena daje u ligi finiširanjem na obruču, a pritom je plej koji izgleda kao štalak za infuziju. Treba biti budala, pa da pomisliš da će svi igrači u ligi da te puste da puste da zakucaš, neko će se skloniti, neko će pokušati da izblokira, ali neuspešno i završiti na posteru, neko može nenamerno da zakači i završi se fatalno po Morenta, jer naravno da je slab i lagan, a visoko je u vazduhu, pa mu je vrlo lako poremetiti balans, a neko može biti i Moris.

 

Super je to što on može biti dominantan u reketu, ali ako misli da mu duže traje karijera bez povreda, mora malo da nauči da šutira, uradi neki fadeway ili nauči jednostavno da fintira. Ovako igrati na silu i oslanjati se samo na skok je i najlakše sa takvim fizikalijama, ali je u istom vremenu i mač sa dve oštrice. To treba da bude alternativa kada ne ide šut ili kada treba da se finišira utakmica.

 

Uopšte nije slučajno, što se ove sezone na početku i prošle sezone povredio, imao je sreću pa su te povrede bile ne toliko opasne.

 

Sam se zakucao u Morisovu ruku ... ko ga jebe kada ne sutira mide range svaki put kada ima loptu u rukama :wink2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Sam se zakucao u Morisovu ruku ... ko ga jebe kada ne sutira mide range svaki put kada ima loptu u rukama :wink2:

To je kada ne čitaš ostatak posta, gde pojašnjava zašto.

 

U ligi je dozvoljeno igrati prljavo, to je već davno ustanovljeno i za to kazna ne postoji, sem neka mizerna 1-2 utakmice. Dakle, treba se paziti.

Link to comment
Share on other sites

Jedino što u ovoj situaciji "uopšte nije slučajno" je da je u pitanju Morris. Nešto se prečesto njemu dešava da pred njim neko nosi kratku suknjicu. Naravno da opasnosti situacije doprinosi činjenica da je Morant mnogo skočan a lagan, ali nesportski faul je nesportski faul. Ipak, ovo ne bih izjednačavao sa onim potezom Grayson Allena koji je za zatvor ili batinanje. Ovakve stvari se dešavaju, košarka je kontaktni sport i sasvim je legitimno probati nekoga da izblokiraš na kucanju ali kad su ti ruke baš daleko od lopte onda jebiga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, AgroLaki said:

 

:[

Mislim da je 90%+ ljudi na subreditu nezadovoljno napravljenim trejdom. 

 

bez da ulazim u proces gledanja u bližu budućnos' -> mislim da će uvek biti većinski nezadovoljni fanovi kada im trejduješ dobru decu, igrače koje su sami draftovali a pokazali su da mogu da budu faktor u ligi. 

 

išao sam na nets daily kada su dobili hardena za allena i koga sve već, bila je potpuna kataklizma i parastos.

 

kingsi su imali 3 mlada plejmejkera u sličnom a opet različitom timelineu & sličnog na oko ali po meni vrlo različitog potencijala.

(opet po meni) je dobro što su dali haliburtona a ne foxa......ako su već želeli sabonisa.

 

može to biti okej.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

However, Dan Woike of the Los Angeles Times has reported that Horton-Tucker doesn't have much trade value right now.

"League insiders have indicated that Talen Horton-Tucker and perhaps the team's 2027 first-round pick are on the table at the deadline," Woike wrote. "But my sources tell me the appetite for Horton-Tucker is low, with one experienced league source even calling the 21-year-old a player with a 'bad contract.'"

 

 

Pokusavaju Lejkersi da uvaljaju igrace, al niko ih nece od Vestbruka do Horton Takera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lebronov sastav,nek mu ortak Paul Rich zavrsi trejdove.

 

 

Just now, Miki28 said:

Bad contract je lik od 21 godinu koji ima 30/3 miliona? Od toga 3 godina PO koju 99% nece ni uzeti?

Jbt u moru katastrofa ugovora ovaj je bad contract?😂😂😂

Pre bih rekao da sad svi ili beze od bilo kog igraca LA ili zele da smanje cenu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Lebronov sastav,nek mu ortak Paul Rich zavrsi trejdove.

 

 

Pre bih rekao da sad svi ili beze od bilo kog igraca LA ili zele da smanje cenu.

To je vec druga stvar. Ubijaju cijenu jer vide da Lejkersi moraju da nesto mijenjaju a da je ovo 1 i ocigledan pik za trejd kao najbolji cip koji imaju ali bad contract ni izbliza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa očigledno je da mu se ne dopada vakcinalni status Irvinga, to je po meni glavni razlog.

 

Ostatak ekipe je realno krš, da bih ga smeo komotno uporediti sa Lejkersovim, van Brona/AD.

 

Takođe me zanima dalje razvijanje situacije, ako Irving ne bude želeo i dalje da se vakciniše i zbog toga izgube titulu. Da li će Bruklin hteti da potpiše novi ugovor sa Irvingom koji pola igra, a pola ne.

 

Da li znači i da će Durent biti zadovoljan da igra sam ili sa Benom Simonsom u Bruklinu? Mnoga pitanja su otvorena na leto.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dracarys said:

Pa očigledno je da mu se ne dopada vakcinalni status Irvinga, to je po meni glavni razlog.

 

Ostatak ekipe je realno krš, da bih ga smeo komotno uporediti sa Lejkersovim, van Brona/AD.

 

Takođe me zanima dalje razvijanje situacije, ako Irving ne bude želeo i dalje da se vakciniše i zbog toga izgube titulu. Da li će Bruklin hteti da potpiše novi ugovor sa Irvingom koji pola igra, a pola ne.

 

Da li znači i da će Durent biti zadovoljan da igra sam ili sa Benom Simonsom u Bruklinu? Mnoga pitanja su otvorena na leto.

 

irving ima po, ne pita se brooklyn nista. 

 

osim toga, sumnjam da bi mu dali novi, ugovor. jedino ako se nesto promeni u ny. 

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Windhorst teška lažovčina koja priča šta ljudi vole da čuju, pa čak i do Hardena koji vrišti :roflmao:

Više mu ništa ne verujem.

Samo Vojislav i Šemsa

25 minutes ago, gggggggg said:

 

irving ima po, ne pita se brooklyn nista. 

 

osim toga, sumnjam da bi mu dali novi, ugovor. jedino ako se nesto promeni u ny. 

Izostavio sam tu mogućnost igračeve opcije, jer ja smatram da postoji mala šanda da je uzme. Više verujem da bi otišao u drugi tim i potpisao maksimalni ugovor, ako mu već Netsi ne nude.

24 minutes ago, DameTime said:

 

Pa posle Lebronovih hirova, red je bio da se nešto ispuni i Obrvi 😛 Zamišljam da su on i Bron pili kafu i ubadali želje u šolji, a Pelinka onda rešavao sve prema spisku.

Vala počinjem da verujem da su ubadali želje u šolji. Ne znam kome se nije sviđao Karuzo, pa su izabrali THT-a :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Izgleda da je Windhorst teška lažovčina koja priča šta ljudi vole da čuju, pa čak i do Hardena koji vrišti :roflmao:

Više mu ništa ne verujem.

Samo Vojislav i Šemsa

Izostavio sam tu mogućnost igračeve opcije, jer ja smatram da postoji mala šanda da je uzme. Više verujem da bi otišao u drugi tim i potpisao maksimalni ugovor, ako mu već Netsi ne nude.

 

pa windhorst nije nikakav source. nije njegova krivica sto prenose ono sto on izjavljuje na podcastima.

 

pricali smo vec o po irvinga. nikad se ne zna s njim ali cenim da ce uzeti taj ugovor. kada bi samo bkn mogao naci neku ekipu da ga trejduju na leto...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...