Jump to content

Atletika - Tokio 2020


Oi!

Recommended Posts

19 minutes ago, Darth Steva said:

Ne znam da li to sto nema publike pomaze ucesnicima da budu opusteniji i prave bolje rezultate ali ovo danas nije realno.


Moguce da ima do toga, da im je atmosfera približnija onoj kao na treningu pa da su opušteniji

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:


Moguce da ima do toga, da im je atmosfera približnija onoj kao na treningu pa da su opušteniji

Ima i do toga, ali se sećam 1991, kada su oboreni svetski rekordi i u skoku u dalj i na 100, da su objašnjavali da su staze koje su korišćene u Tokiju bile brže nego na svim šampionatima do tada. Siguran sam da i sada dosta toga je do staza.

 

edit. jebote koliko sam ja mator 😲

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, alcesta said:

Čovek osvojio zlato a komentatoru glavni problem izgovara li se Marsel ili Marćel :lol_2:

 

I ovde Šofranac briljira. Jacobs osvaja zlato a on će "Konačno jedan evropljanin prvak Evrope" a lik rođen u Texasu i slučajno je na OI u Tokiju. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Neme said:

 

I ovde Šofranac briljira. Jacobs osvaja zlato a on će "Konačno jedan evropljanin prvak Evrope" a lik rođen u Texasu i slučajno je na OI u Tokiju. :lol_2:

Pa dobro majka mu je Italijanka, a u SAD-u je samo rođen, tako da nije mnogo pogrešio.

Koji je Šofranac, onaj što radi košarku ili atletiku? Ako je ovaj sa atletike, njega teško mogu da slušam ima monoton glas i izgubim interesovanje o onome što priča posle nekoliko sekundi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Šofranac radi sve živo, a glas mu nije monoton nego često preteruje koliko se unosi, ne volim da ga slušam jer mi unosi nervozu, mada kontam da neko voli taj stil.

Ma ja sam mislio na onog komenatora sa ES, tek sada vidim da je to neki crnogorski komentator.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Neme said:

 

I ovde Šofranac briljira. Jacobs osvaja zlato a on će "Konačno jedan evropljanin prvak Evrope" a lik rođen u Texasu i slučajno je na OI u Tokiju. :lol_2:


Mama je Italijanka, to se racuna :classic_biggrin:

 

Brzi Don Juan.

Edited by Plavi Golub
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam malopre deo Džejkobsovog intervjua na engleskom, totalno mi je nerealan njegov italijanski akcenat, kao da slušam ton sa drugog snimka :classic_biggrin:

Vidim da ima već troje dece :classic_ohmy:

 

 

 

Inače se malo brinem za Tamberija, valjda paze na njega tamo da ne odlepi skroz, ono je bilo prilično drastično :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Neme said:

 

A evropljanin prvak Evrope? :classic_sleep:

 

@Don Juan @Plavi Golub

 


Sto kazu ovde i ja citam dijagonalno. Navijalo se pa mozak na leru. Lupio je za medalju, imas pravo. Hteo da kaze konacno jedan koji nije zift.

 

Oni stari i kad su lupali su bar bili smesni. Ovi ni to.

 

 

Edited by Plavi Golub
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...