Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Morao je nekog da menja, a na papiru su Pulisic i Zijes ti koji su sledeci da dobiju minute posle ovih prvotimaca, no bas su podbacili sinoc. Moze se reci da su njih dvojica i na neki nacin izneverila poverenje Tuhela. 

 

Meni je partija Zijesa sramna bila, ja ne znam, da navijam za Celsi polupao bih nesto sinoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i kazem da je morao da menja igrace, samo sto je on te izmene izvrsio suvise kasno, 100ti minut, osim Pulisica. Trebalo je da osvezi odbranu i  srednji red, a imao je vise nego dosta igraca na klupi. Zakasnio je sa izmenama, to je najveca greska.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Previše se od sinoć ovde bacala drkica na veličinu i psihološku snagu ekipe koju je jedna 50/50 VAR odluka delila od toga da upropasti pobedu od dva gola razlike u gostima iz prve utakmice. Just saying

Nije baš 50/50 al ajde. 

Ok, izvukli su se. Al ako se tako vratiš 6-7x onda nije slučajno.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Bugl Khan said:

Nije regularan gol. Takva ruka (kad se od drugog dijela tijela lopta odbije u ruku) se svira samo u slučaju kada nakon toga igrač odmah zabije gol. Znam jer se nedavno ista stvar desila na utakmici Hajduka (protiv Lokomotive ja mislim) pa je "sudački ekspert" u studiju pojasnio zašto je gol poništen. 

Verovatno si cuo sta su na temu gola rekli Igor i Anton u studiju HRT..ja mogu samo da slozim sa njima dvojicom..pravilo je ocito izmenjeno,ali je jos ocitije da je idiotsko.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, der Gabelschwanz Teufel said:

Previše se od sinoć ovde bacala drkica na veličinu i psihološku snagu ekipe koju je jedna 50/50 VAR odluka delila od toga da upropasti pobedu od dva gola razlike u gostima iz prve utakmice. Just saying


Vracali su se Boga pitaj koliko puta unazad 10ak godina. Da je to jednom ili dva puta pa da i pricamo o sreci ali ovako cesto sreca ne moze biti razlog. 
 

Sto se tice ponistenog gola tu je sve cisto. Pravilo je takvo, i meni je pomalo glupo jer ispada da defanzivca moze slucajno pogoditi lopta u kaznenom, dok ofanzivca ne moze.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drug Crni said:

Verovatno si cuo sta su na temu gola rekli Igor i Anton u studiju HRT..ja mogu samo da slozim sa njima dvojicom..pravilo je ocito izmenjeno,ali je jos ocitije da je idiotsko.

Nisam. Gledao sam na Areni. Malo je blesavo pravilo al jbg. Nije da je Chelsea oštećen.

Link to comment
Share on other sites

Заборавља се и непостојећи корнер за други гол Челсија. Ајде нећу рећи да је сигурно био гол аут али сам 90 посто сигуран да није качила лопта Модрића. Чуди ме да то не гледа ВАР, кад је већ био корнер после ког је пао гол.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Green23 said:

Koliko su samo bolji dvomeči bez glupog gola u gostima

U ovom vremenu da, posto vise nema vrelih stadiona koji bi zapravo znacili prednost gola u gostima. NIje isto kad igras protiv Dinamo Drezdena nekada i sad kad igraju Psg i Barsa, njima dodje isto gde god da igraju, ista publika maltene

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nisam verovao da ce Englezi izbaciti Spance ni ovog puta. Provuce se Siti nekako.

 

Za Atletiko isto vazi kao i sinoc za Celsi, ne mozes da promasujes ni poluprilike a kamoli prilike u ovakvim mecevima, jednostavno nesto moras ubaciti u gol. 

 

Meni Siti ne igra nikakav ofanzivan fudbal. Oni igraju slicno kao Belgija. Dave loptu, imaju bezbroj nekakvih bespotrebnih dodira sa loptom, a iz svog tog poseda koji imaju jedva naprave nekoliko sansi na mecu. Stoji to da su izuetno kvalitetna ekipa i da im je i toliko dovoljno da naprave rezultat uglavnom na svakom mecu, ali opet ubitacna ekipa za gledanje. 

 

A mogu samo da zamislim kako bi Atletiko odugovlacio da je on taj koji je imao rezultat, ovo sto je Siti radio bila bi mala maca :lol_2:

 

Napet mec. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...