Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Dragović je nešto najbolje što se desilo klubu u poslednjih x godina, ne samo na igračkom planu. Dolazili su veći majstori tj. pre svega ofanzivniji pa samim tim atraktivniji igrači (Marin i Katai pre svih) ali i oni kad nisu imali neku naročitu vrednost i van prajma su bili kod nas. Osim toga, Dragović ne samo da je suva klasa u odnosu na FKCZ nivo, već deluje kao jedan jako pošten, iskren i dobar momak, ne bira utakmice, na svakoj igra profesionalno i odgovorno, krpi rupe i iza dunstera, odličan karakter i vođa, ne deluje kao šabanoti poput većine fudbalera, delima govori više nego rečima što je danas prava retkost. Ukratko, pravi zaljubljenik u crveno belo, ali ne na gardijski - oportunistički i šlihtarski način, već baš ono istinski. Duh nekih starih romantizovanih vremena je kod njega prisutan, baš je privilegija gledati takvog igrača i momka u našem dresu. Hvala i unuku i dedi, to je ona izgubljena Crvena Zvezda koja se još pomalo koprca u ovom fudbalskom i moralnom brlogu okruženja.

  • Like 36
  • Love 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dragović je nešto najbolje što se desilo klubu u poslednjih x godina, ne samo na igračkom planu. Dolazili su veći majstori tj. pre svega ofanzivniji pa samim tim atraktivniji igrači (Marin i Katai pre svih) ali i oni kad nisu imali neku naročitu vrednost i van prajma su bili kod nas. Osim toga, Dragović ne samo da je suva klasa u odnosu na FKCZ nivo, već deluje kao jedan jako pošten, iskren i dobar momak, ne bira utakmice, na svakoj igra profesionalno i odgovorno, krpi rupe i iza dunstera, odličan karakter i vođa, ne deluje kao šabanoti poput većine fudbalera, delima govori više nego rečima što je danas prava retkost. Ukratko, pravi zaljubljenik u crveno belo, ali ne na gardijski - oportunistički i šlihtarski način, već baš ono istinski. Duh nekih starih romantizovanih vremena je kod njega prisutan, baš je privilegija gledati takvog igrača i momka u našem dresu. Hvala i unuku i dedi, to je ona izgubljena Crvena Zvezda koja se još pomalo koprca u ovom fudbalskom i moralnom brlogu okruženja.

Sve stoji samo se plašim da ga barabe ne iskoriste dok im je potreban pa onda nahuškaju javnost kad ne bude pristao da diluje sa njima. Da su pametni trebalu bi sve mlade igrače koji igraju na poziciji štopera u mlađim katrgorijama da dovode na njegove treninge i utakmice gde imaju šta da nauče. Umeato toga uče ih neki sto loptu šutnuli nisu i Psiholjub do lre neki dan, a sećamo se kako je taj znao da iznese loptu iz odbrane u napad😆

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Dragović je nešto najbolje što se desilo klubu u poslednjih x godina, ne samo na igračkom planu. Dolazili su veći majstori tj. pre svega ofanzivniji pa samim tim atraktivniji igrači (Marin i Katai pre svih) ali i oni kad nisu imali neku naročitu vrednost i van prajma su bili kod nas. Osim toga, Dragović ne samo da je suva klasa u odnosu na FKCZ nivo, već deluje kao jedan jako pošten, iskren i dobar momak, ne bira utakmice, na svakoj igra profesionalno i odgovorno, krpi rupe i iza dunstera, odličan karakter i vođa, ne deluje kao šabanoti poput većine fudbalera, delima govori više nego rečima što je danas prava retkost. Ukratko, pravi zaljubljenik u crveno belo, ali ne na gardijski - oportunistički i šlihtarski način, već baš ono istinski. Duh nekih starih romantizovanih vremena je kod njega prisutan, baš je privilegija gledati takvog igrača i momka u našem dresu. Hvala i unuku i dedi, to je ona izgubljena Crvena Zvezda koja se još pomalo koprca u ovom fudbalskom i moralnom brlogu okruženja.

 

Tvoji upisi su inace odlicni i zadovoljstvo ih je citati, posebno na kosarkaskom topiku, ali ovo je ono kad u par recenica kazes apsolutno sve o ovom sjajnom momku ne troseci reci zabadava👏

Edited by Bode
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

 

Nisam ispratio, jel ostalo nešto od velikog talenta?

Rezerva bez ikakvog uticaja u Kini, ekipa iz donjeg doma. Za dve godine sakupio ukupno 200 minuta fudbala, ima tu i do korone, ali opet... Idealno za Tvorzino plusanje, jaka plata u Kini=jaka plata kod nas, biće za svakog po malo. Valjda brzinu nije izgubio.

 

Ivanić i Dragović su jedina dva fudbalera koje ne bih prodao, bez obzira na visinu ponude. Lakše bih podneo odlazak Kataia nego odlazak Ivanića.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:

Ima li igđe na svijet neki bek koji ne pravi penale i crvene kartone, i da nije pogrbljen.. Ne mora ni da centrira.. Malo mi za sriću triba..

Ima u svakoj normalnoj ligi na kilo takvih samo nema drkela % od normalnog igrača

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Rodić uprkos svim manama sasvim dobar igrač za naše uslove. Posebno ako je doveo fizičku spremu na neki pristojan nivo, tu je uvek bio tanak. Rezervu na levom beku nemamo. Na desnoj strani Gajić mi je stvarno razočaranje, neko je na nekoj od prethodnih strana lepo obrazložio da je veliko pitanje da li je on uopšte plus u odnosu na takvog panja kakav je Gobeljardo. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

@Chaos Is Me

 

Ovo za Kataia si mlatnuo žestoko, totalni promašaj. Kako to Katai nema vrijednost kod nas? Van prajma? Kad je bio njegov prajm?

 

Moguće. Ima vrednost al svakako ne kao Dragović koji je lagano mogao da nađe angažman u ligama petice, pretpostavljam da mu je prajm bio u SAD, mada ne verujem da bi se kod nas vraćao da je bilo interesenata iz jačih evropskih liga nakon što je LA epizoda propala zbog šabanoti supruge. Šta znam, kad sam pominjao njega više sam hteo da poentiram kako Dragović ne bira utakmice (za sada), što se za Kataija ne bi moglo reći. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Moguće. Ima vrednost al svakako ne kao Dragović koji je lagano mogao da nađe angažman u ligama petice, pretpostavljam da mu je prajm bio u SAD, mada ne verujem da bi se kod nas vraćao da je bilo interesenata iz jačih evropskih liga nakon što je LA epizoda propala zbog šabanoti supruge. Šta znam, kad sam pominjao njega više sam hteo da poentiram kako Dragović ne bira utakmice (za sada), što se za Kataija ne bi moglo reći. 

Katai je prvo bio ubjedljivo najbolji igrač kad smo uzeli dominantno titulu sa Grofom. Posle toga je igrao za Alaves, pa je onda bio dobar u Čikagu i to mu je donijelo transfer u LA. Sigurno je da se ne bi vraćao kod nas da mu supruga nije debil, ali vratio se i prošle sezone u jesenjem dijelu je bio najbolji igrač, sve do te bolesti koja ga je zadesila. Nemam problem da se veliča Dragović, ali imam problem kad se Katai potcjenjuje. Sigurno jedan od najboljih ofanzivnih igrača koji su igrali kod nas u proteklih 10-12 godina.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Katai je prvo bio ubjedljivo najbolji igrač kad smo uzeli dominantno titulu sa Grofom. Posle toga je igrao za Alaves, pa je onda bio dobar u Čikagu i to mu je donijelo transfer u LA. Sigurno je da se ne bi vraćao kod nas da mu supruga nije debil, ali vratio se i prošle sezone u jesenjem dijelu je bio najbolji igrač, sve do te bolesti koja ga je zadesila. Nemam problem da se veliča Dragović, ali imam problem kad se Katai potcjenjuje. Sigurno jedan od najboljih ofanzivnih igrača koji su igrali kod nas u proteklih 10-12 godina.

Samo ima problem da nađe neki ozbiljan klub. Da li je zbog supruge ili ima nesto i u njegovoj igri ostaje pitanje. Odigrao jedosta dobrih utakmica u Zvezdi ali na evropskom tržištu je nezanimljiv igrač.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...