Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nije ovo bilo loše. 2 beka i špic i da se pobijemo za proleće u Evropi 

Što de tiče Šerifa/Merifa imaju fizički izuzetno jaku ekipu. Baš je zajebano igrati protiv ekipe u kojoj je svaki igrač jači i brži od svog protivnika. Znanje im jeste tanko.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Nije ovo bilo loše. 2 beka i špic i da se pobijemo za proleće u Evropi.

 

Otprilike nam toliko i fali za igranje u Ligi sampiona. To je takmicenje u kome jajarenje ne prolazi. Ne mozes tamo da se uguras na mufte. Liga Evrope je za ovakvu ekipu koja je vodjena na ovakav nacin puna kapa. Dovesti bekove i spica, i obavezno osposobiti Krsticica barem da moze da zameni Kangu kad ovaj dozivi neko pomracenje. Ali svi znamo koliko je sportiko Mita sposoban za takve manevre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Talični su nam bili ovi retro dresovi za početak. Protiv Kajzerslauterna smo igrali u istim ili dosta sličnim dresovima, rezultat je bio isti kao večeras, a Deki je akter te dvije utakmice.
Moj najdraži dres nakon onog puminog iz 1991. godine je upravo ovakav Kappin sa Beobankom kao sponzorom.
Link to comment
Share on other sites

Katai i Sanogo imaju po 2 zuta kartona, moraju biti oprezni da ne zabodu i treci u Rumuniji. Ne znam za Rodica, mozda i on.

 

Gobeljic je mogao jos jednom nesrecniku da zavrsi karijeru. Bitno da je severna sekta istakla barjak sa njegovom glavurdom, jer je brate on pokazao gace onom izdajniku brate, brat nas brate.

 

Lepa pobeda, ali kod mene je bilo mozda 15% uzbudjenja u odnosu na Serif/Kairat, ne znam za druge. Super sto smo ih odvalili, ali mi i dalje nije jasno da se isto bodova dobija u ligi Evrope i ligi Konferencija, jedino je kinta malo veca. Totalna glupost.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

image.thumb.png.3c628ccd72e101a3544fdc693f0631dc.png

 

Samo mi ovo nije jasno kod ove garniture i strasno bode oci.

To su valjda neki otvori za ventilaciju koji se ne vide kad ruke nisu rasirene, meni je veci problem ova pruga na ledjima koja  je odjednom duplo uza od ove na rukavu.   

 

Ne daj boze da udje Lazetic da uradi neki fudbalski potez, Rajovo drvo kao zapeta puska ceka!

Link to comment
Share on other sites

Права је штета што умјесто Дркеле није било ко други јер не треба посебно знање да знаш да у односу на претходну сезону мора да апгрејдујеш бекове и шпица. Чак шта више ако не нађеш бољег горе оставиш Фалћинелија и то је било нацртано. Пристао бих и на апгрејдованог Гајића (који може и мора барем 20% да напредује) само да не гледамо кретенчину и незналицу гардијску који ми се лично гади. За Родића такође знамо да са игром топло хладно са више хладних интервала не можемо на озбиљне ривале.

Иначе резултат бољи него игра али имали смо интервала озбиљног фудбала уз 6 играча на њиховој половини када износе лопту, то је оно што личи на озбиљан фудбал. Иванић играо у оба правца и као што рекох права је штета што немамо боље бекове јер би нам транзиција много боље изгледала а што је и предуслов против бољих ривала од Клужа који ипак није на озбиљном нивоу из неког разлога (осим наше добре партије). Павкова хоће овакви мечеви данас одличан, чак није био некретнина у пољу али биће наступа да ће бити невидљив. За Европу не може бити први шпиц.

Знамо шта нам треба да би били баш зајебани а онда опет добисмо шамар у виду Крстовића и Срнића...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

To su valjda neki otvori za ventilaciju koji se ne vide kad ruke nisu rasirene, meni je veci problem ova pruga na ledjima koja  je odjednom duplo uza od ove na rukavu.   

 

I da je tako nesto, realno, moglo je da onda bude crveno. 🙂 

 

I to pozadi sam primetio ali mi ne bode oci toliko.

Link to comment
Share on other sites

Odlican mec, cim nema zle krvi, teranja igraca koji to ne zasluzuju, vidi se pozitivna reakcija igraca.

Dragovic bez greske opet, sa kojom lakocom covek igra, jos samo da metne neki gol. Kad ga dade Ivanic ja sam skocio i ponadao se da je Dragovic, tako mi delovalo na prvu, realno zasluzio je gol.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Odlican mec, cim nema zle krvi, teranja igraca koji to ne zasluzuju, vidi se pozitivna reakcija igraca.

Dragovic bez greske opet, sa kojom lakocom covek igra, jos samo da metne neki gol. Kad ga dade Ivanic ja sam skocio i ponadao se da je Dragovic, tako mi delovalo na prvu, realno zasluzio je gol.

 

 

И Драго и Саного да су дали било би баш заслужено, обојица поробили и похапсили.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, pavijan2 said:

Nije ovo bilo loše. 2 beka i špic i da se pobijemo za proleće u Evropi 

Što de tiče Šerifa/Merifa imaju fizički izuzetno jaku ekipu. Baš je zajebano igrati protiv ekipe u kojoj je svaki igrač jači i brži od svog protivnika. Znanje im jeste tanko.

Pa mislim da je proleće u Evropi minimum, jer i 3. u LE ide u LK. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Martin Mystere said:
54 minutes ago, Betolingar Misdongard said:
Talični su nam bili ovi retro dresovi za početak. Protiv Kajzerslauterna smo igrali u istim ili dosta sličnim dresovima, rezultat je bio isti kao večeras, a Deki je akter te dvije utakmice.

Moj najdraži dres nakon onog puminog iz 1991. godine je upravo ovakav Kappin sa Beobankom kao sponzorom.

 

Ako se ne varam, taj je nosio Pjanovic?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...