Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Kao sto rekoh, Kanga je ipak najvazniji igrac ovog tima (jedan od najbitnijih srafova sigurno).

 

Kluj jako los, bled, neambiciozan. Sigurno nije do kvaliteta jer su kvalitetniji od toga da gube u BL od Borca. Klasican slucaj osrednje ekipe po kvalitetu koja nema formu, koheziju niti volju da se ozbiljnije bori. Mislim, 4:0 rezultata bi se postideo i neki prvak Gruzije ili Finske.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dragan Mićić said:

Hahaa vodio sam trojicu u wc posle tekme od uzbudjenja 😂

Ah dobro, nije baš to rekao, malo naši sada karikiraju. Rekao je da su neki igrači bili toliko uzbuđeni zbog poraza da ih je odmah poslao na tuširanje.

Još je rekao da je bio jedini strani trener u Turskoj i da je imao dobre rezultate i da nije moguće da je preko noći zaboravio da vodi ekipu. Na kraju je česititao Zvezdi i poželeo sreću u budućnosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

u cemu je problem?

jel nije primio 3-4 lopte za redom kao da loptu video nije?

Problem je što se Benu gleda svaka greška, a dečko obavlja ogroman posao za ekipu na svakom meču i što mi, realno, ne možemo da nađemo sličan profil igrača. Dečko je sinoć igrao od pozicije drugog špica do igrača koji preseca napade Kluža i baš bih voleo da vidim "teren" koji je pokrio sinoć i koliko je pretrčao.

Ben je naše suvo zlato. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Juan said:

Problem je što se Benu gleda svaka greška, a dečko obavlja ogroman posao za ekipu na svakom meču i što mi, realno, ne možemo da nađemo sličan profil igrača. Dečko je sinoć igrao od pozicije drugog špica do igrača koji preseca napade Kluža i baš bih voleo da vidim "teren" koji je pokrio sinoć i koliko je pretrčao.

Ben je naše suvo zlato. 

Ben je mnogo bolji i korisniji igrač od Falka i ofanzivno a pogotovo defanzivno. To što pojedini navijači padaju na par Falkovih poteza koji priznajem jesu fudalski i lepi za oko ne znači da je on bolji od Bena. Pritom mislim je Ben bolje uklopljen u ekipu pošto ne insistira da je lopta uvek kod njega a mi vec imamo igrače koji su tome skloni ( kanga i katai)Falko moze da ulazi sa klupe i da odigra po nasim livadama. Da li vredi plaćati ga poprilično za tu ulogu ostaje pitanje za sporskog direktora.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Juan said:

Problem je što se Benu gleda svaka greška, a dečko obavlja ogroman posao za ekipu na svakom meču i što mi, realno, ne možemo da nađemo sličan profil igrača. Dečko je sinoć igrao od pozicije drugog špica do igrača koji preseca napade Kluža i baš bih voleo da vidim "teren" koji je pokrio sinoć i koliko je pretrčao.

Ben je naše suvo zlato. 

mozda su to neki repovi koje vucete sa ovog topika, ili odgovarate na neke natpise iz medija...ne znam

priznajem da ne citam ovaj topik toliko redovno da bih bio u toku

komentarisao sam ono sto sam video u tom trenutku, i sto je apsolutna istina

van toga, naravno da je ben dobar igrac koji je potreban zvezdi...ja nikada nisam napisao suprotno

 

ali ocigledno da je jedan komentar ovde dovoljan moderatoru da me nahrani govnima

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

mozda su to neki repovi koje vucete sa ovog topika, ili odgovarate na neke natpise iz medija...ne znam

priznajem da ne citam ovaj topik toliko redovno da bih bio u toku

komentarisao sam ono sto sam video u tom trenutku, i sto je apsolutna istina

van toga, naravno da je ben dobar igrac koji je potreban zvezdi...ja nikada nisam napisao suprotno

 

ali ocigledno da je jedan komentar ovde dovoljan moderatoru da me nahrani govnima

Nema to veze sa tvojim upisom, nego generalan odnos koji navijači Zvezde imaju prema Benu. Ja koliko pratim Zvezdu, a pratim je relativno dugo, morao bih dobro da razmislim kada smo imali igrača koji je imao igračke karakteristike kao Ben. Jednostavno je spreman da odigra na skoro svakoj poziciji u timu, i da taj posao odradi dosta dobro, a za napad i za konkretno učešće kod golova vrlo se jednstavno može izvući iz njegove statistike i verujem da malo igrača može da se pohvali sa ciframa koje on ima.

Da li je savršen? Pa nije, naravno ima i on svoje mane, ne bi igrao u Zvezdi da ih nema. 

Zašto Falko ima toliki kredit kod navijača, ne znam, možda zbog želje da dobijemo nekog super atraktvinog igrača, ali to ne objašnjava zašto Ben nema taj kredit, a igrama je zaslužio.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BojanaCZV said:

Kad je Kangica dobio zuti, mislim da je 90% Zvezdasa bilo u fazonu: vadi ga napolje, vadi ga napolje 😄

Imao je situaciju i kada smo ga menjali, ne znam da li se to videlo u prenosu. Krenuo je polako da izlazi ka cetvrtom sudiji, a glavni mu je prisao i pokazao da izadje gde je najblize. Ovaj poceo da se buni nesto, sudija vata za dzep a Borjan dotrcao do centra i usmerio Kangu gde da izadje. Posle dobio ovacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takodje, Gajic mora da igra pre Gobeljica, jer je jednostavno bolji igrac. Nije ni on neki kvalitet, ali ya rayliku od ovog je u stanju da odigra dupli pas.

 

Nama bi premija bila da uspemo onog Ohija da dovedemo vec sad za grupnu fazu LE, ali ako ne:

 

Borjan- Gajic, Dragovic, Degenek, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Ben, Katai, Pavkov.

 

Ovo nam je najboljih 11. Pa nek vide sta ce sa Falkom i Dionijem.  Jbt, mi top stranca od Bena nismo dovodili, a doslo je izmedju 10-15 njih. Sanogo i Falci solidni, ostali nikakav doprinos za sad. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvor Mocart.. 

Reprezentativac Komora, koji je od danas i srpski državljanin, prestigao Dijaru po broju golova

El Fardu Ben je uveliko prikačio epitet najboljeg inostranog strelca u istoriji Crvene zvezde, prestigavši prošle sezone Ričmonda Boaćija (sada je 67:60 golova), a od utorka je vladar i kompletnog srpskog fudbala kada je reč o legionarima. Golom protiv Kluža odvojio se od nekadašnjeg Partizanovog napadača Lamina Dijare.

Reprezentativac Komora sada je na 67 pogodaka, jednom više od Senegalca, i to uz manji broj utakmica. Ben je dosad za crveno-bele upisao 138 nastupa, a Dijara se u crno-belom dresu zaustavio na 140.

Zvezdin krilni napadač uspešniji je i u asistencijama. Sakupio ih je 37, što je 11 više od Dijarinog učinka. Kada je reč o golovima, ako ih raščlanimo na "domaće" i "međunarodne", 53 je dao u Superligi i Kupu Srbije, a 14 u UEFA takmičenjima.

Edited by Misterija Organizma
  • Like 15
  • Love 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Misterija Organizma said:

Izvor Mocart.. 

Reprezentativac Komora, koji je od danas i srpski državljanin, prestigao Dijaru po broju golova

El Fardu Ben je uveliko prikačio epitet najboljeg inostranog strelca u istoriji Crvene zvezde, prestigavši prošle sezone Ričmonda Boaćija (sada je 67:60 golova), a od utorka je vladar i kompletnog srpskog fudbala kada je reč o legionarima. Golom protiv Kluža odvojio se od nekadašnjeg Partizanovog napadača Lamina Dijare.

Reprezentativac Komora sada je na 67 pogodaka, jednom više od Senegalca, i to uz manji broj utakmica. Ben je dosad za crveno-bele upisao 138 nastupa, a Dijara se u crno-belom dresu zaustavio na 140.

Zvezdin krilni napadač uspešniji je i u asistencijama. Sakupio ih je 37, što je 11 više od Dijarinog učinka. Kada je reč o golovima, ako ih raščlanimo na "domaće" i "međunarodne", 53 je dao u Superligi i Kupu Srbije, a 14 u UEFA takmičenjima.

A i njega su terali..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se ne bih slozio da je Gajic > Gobeljic. Obojica su uzasno losa resenja, ali bih ipak blagu prednost dao Gobeljardu. Koliko god bio bezvezni seoski priuceni bek kakav jeste, makar unosi nekakvu dozu agresivnosti, borbenosti i pozitivnog stava na teren. Cvrst je u duelu i fizicki spreman, stalno se ponavlja i nudi po toj desnoj strani, jes da salje uglavnom neupotrebljive centarsute, ali tu i tamo nesto korisno i uradi.

 

S druge strane, mali djavo Gaja je sinonim za luzeraj. To je jedan besmisleni zec od igraca, preslikani noj Andjelkovic, samo sto igra po desnoj strani. Kad ga vidim onako pogrbljenog, prestravljenog, pogubljenog, znam da ne moze biti srece s njim. Prosle sezone je jos umeo i da pogodi neki centarsut, ove mu to nikako ne uspeva, a defanzivna je kratercina. Ono sto je igrao u Tiraspolju je jedna od bednijih predstava koje sam u zivotu video. 

 

Ne znam sta se godinama ceka sa dovodjenjem desnog beka, to bi morao biti jedan od prioriteta. Ljudi uglavnom kukaju na Rodica i prizivaju nekoga tu, a mi bi s jos jednim Rodicem desno bili 30% ozbiljnija ekipa.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Markoss said:

Takodje, Gajic mora da igra pre Gobeljica, jer je jednostavno bolji igrac. Nije ni on neki kvalitet, ali ya rayliku od ovog je u stanju da odigra dupli pas.

 

Nama bi premija bila da uspemo onog Ohija da dovedemo vec sad za grupnu fazu LE, ali ako ne:

 

Borjan- Gajic, Dragovic, Degenek, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Ben, Katai, Pavkov.

 

Ovo nam je najboljih 11. Pa nek vide sta ce sa Falkom i Dionijem.  Jbt, mi top stranca od Bena nismo dovodili, a doslo je izmedju 10-15 njih. Sanogo i Falci solidni, ostali nikakav doprinos za sad. 

Sve se slažem osim za Gajića.

Gobeljić jeste krš igrač, ali pogubljeni Gajić uspeva da ima manji doprinos za tim od njega.

U odbrani neupotrebljiv, u napadu na 100 centaršuteva ima  jedan i po upotrebljiv. Odvratan igrač. Noj za siromašne 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

E9D37pdWEAEMNZF?format=png&name=small

 

Prema trenutnim rezultatima u kvalifikacijama....treći šešir :krstipd4:

 

Kakve smo sreće, biće Napoli, Vest Hem i Galata

Znacajno skoncentrisaniji kvalitet u LE od ove sezone, sto je Uefa i planirala kreiranjem novog takmicenja.

Mislim da ce nam potencijalna grupa biti veoma zajebana, mnogo je tu ozbiljnih protivnika.

Apropo Gajic-Gobeljic teme - teska srca moram reci da je Gajic prakticno od kad je u Zvezdi (uz par meseci izuzetka eventualno) ogromno razocarenje na obe strane terena, prakticno neupotrebljiv napred, pozadi nedovoljno dobar.

Gobeljic je i ranije, narocito nakon bravura u Milanu, morao da leti, a i takav sakat je trenutno bolje resenje, sto je zaista horor prica.

Edited by Manoly
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...