Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

5 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ok. Ja samo pišem da je Katai za ovu savremenu Zvezdu veliki igrač. Za neke jače klubove mu vjerovatno treba više ozbiljnosti i bolja fizička pripremljenost, ali zadovoljan sam što je tu kod nas.

Niko ga nije ni terao iz Zvezde, samo se konstativalo da je Dragović došao u Zvezdu iako je mogao da zabode ugovor u barrem 20 klubova iz lige petice. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo kako trenutno Katai izgleda na terenu je prilicno zabrinjavajuce. Bukvalno ne moze da potrci a i tako na leru moze da izdrzi maximalno 50-60 minuta. Znam da ima i do misteriozne bolesti i do ove poslednje povrede ali ozbiljan fudbal se ne moze igrati sa takvim igračima, pogotovo ako ti je to glavno ili jedno od glavnih resenja u napadu. 

Edited by Satan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Katai je top za nas, kao npr i Kanga...ali mi je neobična činjenica da sa obojicom u timu imamo 0 od 3 u pokušajima ulaska u LŠ i da smo isključivo ulazili kada njih dvojica nisu bili tu. Istina je i da nisu igrali kod Milojevića u kvalifijacijama...mada Kanga i nije bio previše po njegovoj volji, ako se dobro sećam, pre svega zbog ponašanja. 

Više uspeha smo imali sa Srnićem i  Milićem : D 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nisam uopšte imao nameru da izazovem neke kritike na račun Kataija, on je majstor fudbala i za nas premija svakako uz sve mane. A mana ima, inače ne bi bio relativno irelevantan na evropskom nivou.

Apsolutno si u pravu! Mene je sramota uputiti kritike na račun tog momka, pošto nam je mnogo doneo. Mada, vidljivo je golim okom da nije kvalitet za lige petice . Za to mu fali mnogo fizičke spreme i malo više taktičke discipline.

 

Mesto levog krila je najmanja briga u našem timu, ima tu gorućih problema.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Nisam uopšte imao nameru da izazovem neke kritike na račun Kataija, on je majstor fudbala i za nas premija svakako uz sve mane. A mana ima, inače ne bi bio relativno irelevantan na evropskom nivou.

 

Jesi, jesi...

 

 

 

😉

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je Rodic bio omiljeni igrac iz prve Milojeve sezone, ima i dosta do toga sto je zamenio Noja. Verovatno sam zbog toga slabiji na njega nego sto bi trebalo. Ne bih ga prodavao nikad, ali svakako mu treba konkurencija i zamena.

 

Sto se tice Ivanica, mislim da postoje samo 2 varijante, prodaja sada ili odlazak za dzabe na kraju sezone. Niko normalan ne bi produzio ugovor na njegovom mestu.

Link to comment
Share on other sites

Katai je naš najbolji igrač bez svake sumnje. Igrač koji jednim potezom izbaci pola odbrane. Igrač koji jednim potezom reši utakmicu. Obratite pažnju samo koliki respekt prema njemu imaju defanzivci protivničkih ekipa. Stalno ga udvajaju, pa nekad i po trojica izlaze na njega. Istina je da je trenutno lošije fizički spremljen i da ne doprinosi koliko bi mogao, nadam se da je to samo posledica slabijeg rada na treningu a ne bolesti. 

 

Što se tiče Dragovića, meni je neizmerno drago što je igrač takvog kvaliteta rešio da posluša svoje srce i najbolje godine svoje fudbalske karijere pokloni Zvezdi i nama. Mnogo znači stabilnost koju donosi u odbrani i velika je šteta što nema kvalitetnijeg parnjaka, odnosno što Degenek nije od početka igrao sa njim u paru. Ovako ni on ne može da iskaže sve svoje kvalitete jer mora više pažnje da posveti tome šta radi drugi štoper a Boga mi i bek. Momak gine za svaku loptu, ne bira protivnike, igra pametno i ostavlja svaki atom snage na terenu. Ne znam da li čovek može da poželi bilo šta više od jednog igrača. Privilegija je gledati ga u našem dresu. Hvala dedi Dragoviću što je isklesao ovakvu veličinu!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Od početka sezone na mene je najbolji utisak ostavio Sanogo. Momak igra sa neverovatnim samopouzdanjem, oslobodio se, nije više mašina za kartone, čak je ubacio i poneki dribling u repertoar i deli sve bolje pasove. Odbrambene zadatke izvršava kao i do sada, skoro pa bez greške. Povezuje naše linije zajedno sa Kangom, kapiraju se njih dvojica i dopunjuju.

Mislim da je najkonstantniji naš igrač ove sezone i samo neka tako nastavi.

Nadam se samo da ga Tvorza i Drkela neće pokušati uvaljati jer će momak tek da napreduje, siguran sam.

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, suptil said:

Kakav je ovaj Zivkovic? Da ne bude novi Caus? 

 

Pa realno zna fudbala. Mislim da je kod njega više glava u pitanju, kad pričamo o razlozima što nije napravio karieru koja mu se predviđala. Može biti da bi kod nas pronašao neku motivaciju i pokazao kvalitet. Bitna uloga, navijači, osečaj da si dobrodošao i cenjen. Takve stvari mogu da izvuku nešto dobro iz pojedinih igrača. Ono, više mi ima smisla probati sa njim, jer znam da je reward baš dobar ako mu se otvori. Nego sa nekim limitiranim, koji nikada neče biti ništa specialno.

 

jedino mi nije jasno što ga najavljuju kao krilo. Mislim da je on čisti špic.

 

16 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Banjca iz TSC-a vrijedi razmotriti. Strašna lijeva noga, malo je domaćih igrača sa boljim šutem.

 

Ako se ne varam on je več spominjan kao pojačanje pre godinu ili tako nešto. neznam gde je tada zapelo

Link to comment
Share on other sites

Ovi nasi ko da igraju FM menadzer kad traze strance sa nasim pasosem koji ne bi popunili kvotu za strance.

1 hour ago, Neme said:

Šta li radi Nikon el Maestro? Ako zakaže ovo sa Živkonaldom...

 

Neka se spremi Bojan Krkic, taman umesto Ivanica:classic_tongue:

2 hours ago, mister-no said:
3 hours ago, suptil said:
Kakav je ovaj Zivkovic? Da ne bude novi Caus? 

Kad je on sa svojih 24 godine završio u Kini sve mi je jasno...

 

U Kini igraju za masne pare, igra i Hulk kinesku ligu. Mada ako na zimu dolazi Ohi ne znam koj moj  nam treba onda.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Slazem se za Sanoga. Njegove partije ne dobijaju toliko pohvala, samo zbog nasih usranih medija, pre svih Mozzarta, koji ga je nakon onog duela sa Sumom proglasio za mesara.. Od tad publika u Srbiji jedino komentarise njegove faulove..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta ćemo ako Ivanić i sam želi da ide? Pominjalo se neko nezadovoljstvo, a čak i bez toga, Rendžers je svakako lep izazov za svakog igrača. Jeste on pod ugovorom, ali nije kriv što su nesposobni pa nisu doveli nekoga ko bi ga zamenio kad on ode, a bilo je još zimus sasvim realno da će posle letnjih kvalifikacija stići neka fina ponuda.

Iskreno, zbog njega samog mu želim da ode, a zbog Zvezde, jbg, voleo bih da ostane.

 

Edit: Sad vidim i da ulazi u poslednju godinu ugovora. Nije potpuno bez rezona da se proda, ali bez stvarno dobre zamene, kao što će i biti, klima nam se i titula u LLSL.

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...