Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Just now, Markoss said:

 

Danas smo mogli i protiv Gvardiole da igramo, u ovom Radnickom nema tri superligaska igraca po kvalitetu.

 

Rekao sam da je bezobrazno da piše kako je nešto bruka a danas ste izveli drugu postavu maltene protiv Lalatovića. I još da se pišu saopštenja kako se Čukarički sklanja Partizanu na 0:0 u 60 minutu. Još čist crveni Simović ne svira u 10 minutu. Neću da smaram više, vaša je tema.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Instinkt said:

 

Rekao sam da je bezobrazno da piše kako je nešto bruka a danas ste izveli drugu postavu maltene protiv Lalatovića. I još da se pišu saopštenja kako se Čukarički sklanja Partizanu na 0:0 u 60 minutu. Još čist crveni Simović ne svira u 10 minutu. Neću da smaram više, vaša je tema.

 

Ma lagano, vise konstatujem da je Radnicki krs. 

 

Najbolji igrac - Marko Miric, jedan od najgorih igraca koji su zaigrali za Zvezdu u 21. veku, u ozbiljnoj konkurenciji. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad je na mister Dekiju da pripremi derbi, da ne bude u stilu "ju, pa mi i sa bodom ostajemo prvi", da bude pritiska od starta i da se nadigra Pfk koji je definitivno slabija ekipa.

Pobeda sledece subote i nista drugo!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Rekao sam da je bezobrazno da piše kako je nešto bruka a danas ste izveli drugu postavu maltene protiv Lalatovića. I još da se pišu saopštenja kako se Čukarički sklanja Partizanu na 0:0 u 60 minutu. Još čist crveni Simović ne svira u 10 minutu. Neću da smaram više, vaša je tema.

 

Ne znam čemu pričaš. Kanga je povređen, Sanogo i Eraković suspendovani. U polju je igrao najjači sastav, jedino je Borjan bio na "poštedi". (EDIT: A i umesto Borjana je branio Gordić kao bonus.)

 

A i da nije, ne vidim razlog da se takvim tonom obraćaš drugim forumašima (mislim na prethodni post), nevezano čija je tema. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Instinkt said:

 

Rekao sam da je bezobrazno da piše kako je nešto bruka a danas ste izveli drugu postavu maltene protiv Lalatovića. I još da se pišu saopštenja kako se Čukarički sklanja Partizanu na 0:0 u 60 minutu. Još čist crveni Simović ne svira u 10 minutu. Neću da smaram više, vaša je tema.

 

Konsultovan je var za to, zar ne?

 

Svakako Partizanu niko nije kriv, u jako lošoj formi ste ofanzivno. Što se rostera pakntiče, realno je Zvezda na svakoj poziciji bolji tim, možda je samo Zdjelar jači od naših na svojoj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast igracima Cuke i Sasi Ilicu, odigrali su posteno, njima nije gorelo.

Mladic pozadi valjda Stevanovic, je bio odlican, izuzev tog rizicnog starta koji je bio vise crveni nego zuti. Sapic je imresivno iscackavao lopte dugim nogama.

Golman, takodje klinac bio covek odluke kada je sjajnom paradom osujetio Meninga.

Nadam se da ce Zvezda u subotu pokazati da treba da bude sampion.

Zasto Saletu Ilicu drhte onoliko ruke? Jel sve ok sa njegovim zdravljem?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Konsultovan je var za to, zar ne?

 

Svakako Partizanu niko nije kriv, u jako lošoj formi ste ofanzivno. Što se rostera pakntiče, realno je Zvezda na svakoj poziciji bolji tim, možda je samo Zdjelar jači od naših na svojoj poziciji.

 

Jeste, i pored VAR-a čovek ne pokaže crveni karton. Kriminalni Simović i ekipa. Ne znam šta je crveni ako ono nije, ali avaj.

Rekoh već jači ste od nas, nemam problem sa tim. Video sam još u derbiju kako stoje stvari, a da ne pričam što ih gledam svaki vikend.

Nije mi uopšte bio cilj da osporavam vašu pobedu protiv Kragujevca, prokomentarisao sam šta sam imao na one gluposti iznad. Ilić je možda i najveća legenda FKP, i odigrao je muški i pošteno protiv svog kluba. Tako i treba.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Kod te situacije je bitno i da igrac Cuke nije imao nameru da napravi faul, cak se na snimku videlo da je pokusao da izbegne kontakt ali nije uspeo i to su sigurno videli u var sobi. Po meni ne bi bila greska da je pokazan crveni karton, ali razumem zasto zuti. 

Pa onaj iz TSC-a nije dobio ni žuti kada je poslao Kangu u svlačionicu posle 10 minuta igre. Nije bitno...

 

I dalje mislim da je glupost što igramo prvo kolo play offa sa Partizanom. Logično je da bude zadnje kolo, ali dobro....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Nadam se da Terzic gleda ovu bruku na Banovom Brdu i sramotno izdanje domacina, vratili smo se u Djura Frizura period. Ovo se  naravno direktno tice i nas, jer danas Cuka, juce TSC koji se razbi na terenu protiv nas, polomise nam Kangu, sutra neko drugi, ovo nisu cista posla. Taj Cukaricki koji ih je oducio od fudbala jesenas u gostima, danas ne sme da udje u 16m rivala, a u odbrani se takmice ko ce pre da napravi debilniji faul ili crveni. 

 

E Terzicu , Terzicu, sad trebas da odrzis konferecniju i da mases saopstenjima. 

Bilo bi dobro da te neka dobra duša, bliska klubu, preporuči Terzi za pisanje saopštenja, šteta bi bilo da takav kvalitet ostane neiskorišćen.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Bilo bi dobro da te neka dobra duša, bliska klubu, preporuči Terzi za pisanje saopštenja, šteta bi bilo da takav kvalitet ostane neiskorišćen.

Terzu i Covketa treba puskom terati da ne pisu saopstenja..Ne obrnto.

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Don Juan said:

I dalje mislim da je glupost što igramo prvo kolo play offa sa Partizanom. Logično je da bude zadnje kolo, ali dobro....

 

Generalno glupo je sto je tako "zacrtano u sistemu", ali za nas taj mec dolazi u najboljem mogucem trenutku. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Generalno glupo je sto je tako "zacrtano u sistemu", ali za nas taj mec dolazi u najboljem mogucem trenutku. 

Videćemo, ali generalno zbog zanimljivosti šampionata je bolji takav raspored. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Don Juan said:

I dalje mislim da je glupost što igramo prvo kolo play offa sa Partizanom. Logično je da bude zadnje kolo, ali dobro....

 

9 hours ago, Don Juan said:

Videćemo, ali generalno zbog zanimljivosti šampionata je bolji takav raspored. 


Pa i ne baš. U 95% slučajeva derbi u zadnjem kolu ne bi imao nikakav značaj.
 

Čak i ove sezone koja je najneizvesnija u poslednjih x godina jedan kiks Partizana više u odnosu na nas do kraja bi pretvorio taj derbi u poslednjem kolu u revijalnu utakmicu, a ovako je meč za titulu praktično. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

U subotu branimo bod a komšije nam daju u 89'  neki sumnjiv gol dok je VAR isključen

Mozda jinxujes, al to ce biti novo probijanje dna ukoliko se desi.

Nema razloga za bilo kakvim kalkulacijama, ali nista nije iskljuceno.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda juce izvela drugi tim??? Kakva neistina, igrao je najjaci tim minus suspendovani plus povredjeni Kanga, Gordic je branio jer je bio bonus, morao je silom prilika. 

I dalj stojim pri stavu da jucerasnje 1/2 Cukarickog nisu bila cista posla i da su pojedinci svesno saboratirali svoj tim, pre svega klinac stoper koji je sve radio da dobije crveni karton, Sapic koji je bio kriminalan, dok sa druge stran Roganovic se pokidao na terenu da spreci brljotine ostalih i Micko. 

Pogledajte razliku od prve sekunde 2/2 i uporedite sa 1/2, nebo i zemlja. 

Sta su radili u poluvremenu, da li je gazda Cukarickog zapretio igracima da se ne zajebavaju, ali dovoljno mi je bilo da vidim govor tela i kako trce i uklizavaju u 2/2 da jos vise budem siguran da je 1/2 bila smejurija. Ne kazem da su svi se sklanjali, ali da, pojedinci su sve radili protiv svog tima. Nijednu kontru nisu istrcali normalno, niti su napadali niti nista. Uostalo, sve ovo sto sam napisao je samo light verzija onoga sto se moze procitati kod nekih drugih kad je u pitanju Zvezda i nsae pobede, pa i ovde se cak pise o nekom famoznom drugom timu koji izvodimo protiv Kragujevca, valjda aludiraju da Lalat skinuo gace. Da ne pricam o nekim drugim stvarima gde se pise da je Zvezdina serija pobeda neregulana i slicno, cim su skliznuli na drugo mesto, a do proslog derbija su imali isti takav niz, sa slabijim timom. 

Nasa liga je krsh i ako imas dobar tim, ovako ce prolaziti vecina jsl ligasa. Druga stvar je sto je Zvezda ranije u doba Lukica i slicnih imala Slavka Perovica u spicu i vezni red Mugosa, Savio i Kadu ( uz svo postovanje prema njima ). 

 

Sto se tice crvenog, verovatno je mogao da mu da crveni jer je bio zadnji, iako kontakt nije bio nameran, vise slucajan i bio je na centru skoro, ali je imao prazan put do gola. Ne verujem da je bila bilo kakva namera glavno sudije da osteti nekog, vec jednostavno njegovo shvatanje fudbala. Da je bio blizi golu, dao bi mu crveni verovatno. Iako je moje misljenje da je vise bio crveni nego zuti. 

 

Nikakvih kalkulacija nece biti u derbiju, osim mozda ako se udje u 75 min sa  0 0, tada ce da krene taktiziranje, ali do tada nema teorije da Katai , Ben, Ivanic i ostali igraju " fudbal unazad " ili sta ti ja znam, na 0 0 i nesto slicno, to nije njihov mindset niti znamo tako da igramo, osim u Evropi protiv jacih timova. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Zvezda juce izvela drugi tim???

???

Ko je to rekao? Sanogo nije mogao da igra, pa je uleteo Krstičić, Kanga je povređen, a Srnalda smo gledali i u Evro mečevima.

Nisam siguran samo za Erakovića.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...