Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Znam da nije mesto za ovu temu, ali Sasa Ilic popio otkaz u Cukarickom. Mene su ismejavali ovde neki za ono sto sam napisao na poluvremenu utakmice sinoc, a toliko je ocito bilo da je u pitanju sabotaza, da li od trenera ili od nekih pojedinaca, pojma nemam. U 2/2 su igrali kako i treba da igraju, nema sanse da je dobio otkaz samo jer je izjavio to sto je izjavio. 

 

Navododno, Ilic hteo da izvede kombinovani tim sinoc, ali uprava nije htela ni da cuje. Mislio sam da je pametniji i da nece da sjebe karijeru svoju na ovakav glup nacin.

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Znam da nije mesto za ovu temu, ali Sasa Ilic popio otkaz u Cukarickom. Mene su ismejavali ovde neki za ono sto sam napisao na poluvremenu utakmice sinoc, a toliko je ocito bilo da je u pitanju sabotaza, da li od trenera ili od nekih pojedinaca, pojma nemam. U 2/2 su igrali kako i treba da igraju, nema sanse da je dobio otkaz samo jer je izjavio to sto je izjavio. 

 

Nije mesto za te price, ali procitah da si napisao da je Cuka kvalitetnija ekipa od komsija i jos ponesto.

Elem, ako pratis fudbal ove, a i prethodnih sezona treba da znas da u odnosu na Zvezdu, a za nama i Partizan - niti jedan rival na domacim livadama nije kvalitetniji, to ne samo da pokazuju rezultati, vec i vecim delom upravo kvalitativna individualna razlika ekipa, kao i pristup pravljenju rezultata na duze staze i planovi klubova za obezbedjivanje normalnog funkcionisanja u buducnosti.

Zvezda prednjaci i u odnosu na Pfk, ali reci da Cuka ili Tsc, koji su svakako najzobiljniji rivali od ostatka lige, bolji od npr komsiluka je zaista nonsens.

Razlozi tog velikog, nepremostivog jaza vecitih u odnosu na "male" klubove su neka druga, mnogo puta nacinjana tema.

Poenta je da osim nekih "faktora iznenadjenja" i pobeda tih ekipa nad Zvezdom/Pfk-om, nista drugo ne moze i nece biti kvalitet u njihovu korist i neku dugorocnu pricu sa takvim tendencijama, iako ima zdravih osnova i u nasem fudbalu, ustvari zdravijih nego sto su one u vecitima...

1 minute ago, BojanaCZV said:

Juce zavrsavamo seljenje, umorna nosim one kutije, izgledam kao da me je izbacila poplava i samo cujem HUK sa Rajka.

 

I neka jeza prodje istog trena ❤

Klinac me neki dan posle kup meca protiv Tsc pita "kad cemo ponovo da dodjemo na Marakanu?", a meni milo oko srca...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolji strelci u istoriji Zvezde:

1. Bora Kostić, 2. Dragan Džajić, 3. Dule Savić, 4. Zoran Filipović, 5. Kosta Tomašević, 6. Vojin Lazarević, 7. Darko Pančev, 8. Rajko Mitić, 9. Mihajlo Pjanović, i od juče 10. El Fardu Muhamed Ben

 

 

Svaka čast, dečko je zaista skroman, ali brojke ne lažu.

 

Što je jednom rekao Stanković - Ben je naše zlato.

Edited by Don Juan
  • Like 19
  • Love 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Znam da nije mesto za ovu temu, ali Sasa Ilic popio otkaz u Cukarickom. Mene su ismejavali ovde neki za ono sto sam napisao na poluvremenu utakmice sinoc, a toliko je ocito bilo da je u pitanju sabotaza, da li od trenera ili od nekih pojedinaca, pojma nemam. U 2/2 su igrali kako i treba da igraju, nema sanse da je dobio otkaz samo jer je izjavio to sto je izjavio. 

 

 

Cukaricki je na domacem terenu barem egal sa Partizanom, na to sam mislio tj da nije autsajder. Naravno da se nece boriti za titulu, to je glupost naravno, ali kad su domacini, kao kad je nas tresao Milojevic sa Cukarickim lagano, vise puta, e tako je mogao sinoc i Cukaricki da je bilo posteno svih 90 min, vlasnik je morao da reaguje u poluvremenu i da se dere na sve u svlacionici i spreci blamazu, jer ono u 1/2 jeste bilo sramotno izdanje domacina. 

 

Svako ko bar malo prati fudbal , mogao je da vidi da nisu bila cista posla, kako , ko , zasto, da li je Ilic svesno busio tim, a hteo je da izvede kombinovati tim, ali mu vlasnik nije dao, itd itd, ne zanima me zaista. Znam samo da smo ovakve utakmice gledali u doba Robijasa iz Spuza od 2008 pa nerednih sezona i znam ih napamet, govor tela, filijale i slicno. Nismo ni mi nekad cvecke bili, da su razumemo, ali govorimo o trenutno stanju gde se protivnicki trener cudi kad Zvezda ima 26 pobeda u 30 kola, a on je to isto imao do susreta sa Cukarickim. pritom je cak Zvezda kiksnula na tri utakmice, 2x Surdulica i Vojvodina, a oni samo na dve, Proleter i Napredak, i tek sinoc Cukaricki. Hocu da kazem da se covek cudi necemu sto je on isto uradio sa slabijim timom objektivno od Zvezde.

 

I opet krece prica o sudijama i Zvezdinom prolecu , wtf, cim su pali na drugo mesto. Zaboravlja da u derbiju nisu sutnuli na gol, ili recimo poklon penal u Subotici ili nedosudjen penal za TSC, ali ajde, nije bio Var , desava se. Ali obecao sam sebi da necu da pricam o ovim stvarima, niti je mesto niti vreme, narod sve vidi.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Cukaricki je na domacem terenu barem egal sa Partizanom, na to sam mislio tj da nije autsajder. Naravno da se nece boriti za titulu, to je glupost naravno, ali kad su domacini, kao kad je nas tresao Milojevic sa Cukarickim lagano, vise puta, e tako je mogao sinoc i Cukaricki da je bilo posteno svih 90 min, vlasnik je morao da reaguje u poluvremenu i da se dere na sve u svlacionici i spreci blamazu, jer ono u 1/2 jeste bilo sramotno izdanje domacina. 

 

Možda je bolje da se na ovoj temi bavimo igrama Zvezde i protivnika protiv kojih je Zvezda igrala, a šta je Čukarički radio i da li su bili borbeni ili ne, totalno je nevažno. Mi igramo derbi sledeće nedelje i tu treba da se pokaže kakvi smo mi, a za Čukarički ćemo lako.

Link to comment
Share on other sites

Ma slazem se, samo sinocna utakmica se ipak ticala i FKCZ. A tice se i Cukarickog sta radi Zvezda u Evropi, jer ce zahvaljujuci tome, vlasnik Cukarickog, ako bude treci naredne sezone, da sebi strpa u dzep par miliona evra, jer ce Srbija imati takav status u Evro kupovima i obezbedjene bar grupe Lige Konferencija. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

Ma slazem se, samo sinocna utakmica se ipak ticala i FKCZ. A tice se i Cukarickog sta radi Zvezda u Evropi, jer ce zahvaljujuci tome, vlasnik Cukarickog, ako bude treci naredne sezone, da sebi strpa u dzep par miliona evra, jer ce Srbija imati takav status u Evro kupovima i obezbedjene bar grupe Lige Konferencija. 

Videćeš ako ne daj Bože izgubimo od Partizana za vikend, kako je taj meč nebitan za Zvezdu.

 

Tako da, u svoje dvorište i nema greške, kao što i uprava Zvezde, čitaj Terzić, treba da se bavi svojim dvorištem, i kao što njihov trener treba da se bavi igrom svog tima.

 

Ovde kod nas svako radi ono što ne treba da radi, da je suprotno ne bi imali pokriće za svoje promašaje, a ja ne želim da na Zvezdu gledam na taj način.

Link to comment
Share on other sites

Još jedna stvar za Bena, i neću više 🙂

 

Ne znam da li ste primetili deojčicu koja je juče držala transparent na kome je pisalo - Ben može Dres i zastava Komora?

 

Posle utakmice Ben joj je zaista poklonio dres 🙂

 

Eto malo lepih stvari, dosta se bavimo ružnim stvarima u našem fudbalu 🙂

  • Like 9
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Zvezda pisala Piksiju – traže izuzeće najboljeg srpskog arbitra


Čelnici Crvene zvezde uputili su novo pismo selektoru Srbije Draganu Stojkoviću u kom traže izuzeće sudije Srđana Jovanovića sa "večitog" derbija.]

 

 

🤢

 

Je-zi-vo

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Piksi je bio idol u Jugoslaviji, odem u Hrvatsku-pojam, odem u Cg delimo se za fudbal i ide brojalica: ennci, menci, na kamenci, igra Zvezda u Firenci,Talijani mole Boga, da Piksiju pukne noga, puca Piksi iz penala, probi mrezu Talijana, Talijanska mreza trula Zvezda vodi jedan nula.

U Nisu ceo moj kraj bulevar kad igramo fudbal u svoje ime kad da gol kaze Piksiiii...takodje kad odem kod babe i dede u Duvanistu ista prica...

I sad ga provlaci jedan Terzic kroz mulj...pa stvarno smo kao klub otisli u pm.

Edited by Crni
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dzoneee said:

Jel se ovde ocekuje da Piksi nekako spreci ovog sudiju da bude na raspolaganju za derbi, ne razumem? :classic_laugh:

Razumem da su ga pitali da izvede korner...ali ovo su kojestarije🤣

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ako u sredu prolazite Knezom:

 

Црвена звезда ће у среду од 14 до 17 часова организовати фан зону у Кнез Михаиловој улици где ће се прикупљати помоћ за Вукана Стоиљковића који болује од спиналне мишићне атрофије. Сви навијачи нашег клуба ће моћи да уживају у дружењу са Звездиним првотимцима, као и бројним другим занимљивостима, а све што ће бити потребно да ураде јесте да пошаљу СМС са текстом 1239 на број 3030.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni said:

Piksi je bio idol u Jugoslaviji, odem u Hrvatsku-pojam, odem u Cg delimo se za fudbal i ide brojalica: ennci, menci, na kamenci, igra Zvezda u Firenci,Talijani mole Boga, da Piksiju pukne noga, puca Piksi iz penala, probi mrezu Talijana, Talijanska mreza trula Zvezda vodi jedan nula.

U Nisu ceo moj kraj bulevar kad igramo fudbal u svoje ime kad da gol kaze Piksiiii...takodje kad odem kod babe i dede u Duvanistu ista prica...

I sad ga provlaci jedan Terzic kroz mulj...pa stvarno smo kao klub otisli u pm.

Zvezda nije klub nego mafijaška perionoca novca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...