Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

 

Ode Mustafa u kolubaru!

 

Quote

Zvezda prosledila igrača u Kolubaru

Fudbaler Crvene zvezde Ibrahim Mustafa novi je član Kolubare.

 

 

U pitanju je pozajmica koja će 21-godišnjeg fudbalera iz Gane zadržati do kraja sezone u Lazarevcu.

Mustafa je svojim igrama u prvom delu sezone u Prvoj ligi Srbije zaslužio mesto na pripremama u Turskoj, a sada će biti prosleđen na dodatno kaljenje u Superligi.

Mustafa je 2020. stigao u Beograd iz Eurafrike, nakon čega su usledile pozajmice u Zlatiboru i Radničkom iz Sremske Mitrovice.

On je tokom januara potpisao i novi ugovor sa crveno-belima koji važi do leta 2025. godine.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde bih stavio,ne zamerite mi. Ali su Dileje ipak najvise vezane za FK. https://www.dan.co.me/sport/ostali-sportovi/video-delije-udarile-na-crnogorskog-trenera-mirka-vicevic-a-ne-zele-ga-za-trenera-zvezde-5105325 

Cist sovinizam, narocito sto tip koliko sam mogao izguglati, nikad nije imao nacionalisticke ispade pa da pravdaju ove gadosti.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Šta braća Cigani misle, da li je za Mituljikiće bolje da sledeću sezone budu na klupi Zvezde ili da igraju standardno SL za neku ekipu poput Spartaka/Radničkog iz KG? Smatram da je ova druga opcija bolja zbog iskustva, a prva zbog uslova za trening i same konkurencije na treningu. Ipak bih izabrao neku SL ekipu koja igra ofanzivan fudbal, kada bih morao da odlučim.

 

@Markoss Šta je sa Bačaninom? Ne igra za Grafose, sećam se da je baš obećavao, ali...

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Šta braća Cigani misle, da li je Mituljikiće bolje da sledeću sezone budu na klupi Zvezde ili da igraju standardno SL za neku ekipu poput Spartaka/Radničkog iz KG? Smatram da je ova druga opcija bolja zbog iskustva, a prva zbog uslova za trening i same konkurencije na treningu. Ipak bih izabrao neku SL ekipu koja igra ofanzivan fudbal, kada bih morao da odlučim.

Da pola sezone u nekom superligašu bi bila odlična opcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, John Dies at the End said:

 

+ NN igrač :classic_laugh: ( mozzartsport.com  pise da ide jos jedan na pozajmicu,  ali se ne zna tko je dotični :classic_biggrin: )

 

Mustafa. Odjavio Kolubaru, ide u NP.

 

Bice zanimljiva borba za opstanak. Kapiram da je Radnicki KG siguran, s obzirom na dolazak Lalata, taj ne ide u nesigurno. Verujem i da Novi Pazar ostaje, potpisali su neki ugovor za ime stadiona, uslov je da ostanu u prvoj ligi. Ne znam koliko timova ispada, ali verujem da su Metalac i Kolubara caozdravo, mozda i Radnik posto vidim da je Toncev u nemilosti.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drug Crni said:

Jesu li Tvorza i Drkela gladali Africki kup nacija? Mozda im je moglo zapasti za oko neko potencijalno pojacanje,neki igrac koji je jos uvek "ispod radara", neafirmisan,dakle jeftiniji,a sa kvalitetom..

 Drkeli zapalila dvojica, neki Mane i neki mali egipcanin sa smesnom frizurom, samo da se raspita ko  su i salje ponudu

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Liska Manjina said:

Šta braća Cigani misle, da li je za Mituljikiće bolje da sledeću sezone budu na klupi Zvezde ili da igraju standardno SL za neku ekipu poput Spartaka/Radničkog iz KG? Smatram da je ova druga opcija bolja zbog iskustva, a prva zbog uslova za trening i same konkurencije na treningu. Ipak bih izabrao neku SL ekipu koja igra ofanzivan fudbal, kada bih morao da odlučim.

 

@Markoss Šta je sa Bačaninom? Ne igra za Grafose, sećam se da je baš obećavao, ali...

 

Mituljikici su vraceni u Graficar. Lucic u IMT ipak. 

 

Bacanin malo igra, a i kad igra, slabo je to. Stigli ga ostali. 

Link to comment
Share on other sites

Dosta toga pozitivnoga se pise i o Stanicu kao i Dzuricu, Stankovicu i Radulovicu, jos ako dobiju i minute pa da pkazu to na terenu, ne mora Rodic, Kanga i Dragovic da crkavaju bas svaku, normalno i kada ih ubaci trebalo bi i da opravdaju te minute, kuzim da Radulovic treba da bud ezamena Rodicu, Stankovic Kangi dok je Dzuric stoper valjda?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Jesu li Tvorza i Drkela gladali Africki kup nacija? Mozda im je moglo zapasti za oko neko potencijalno pojacanje,neki igrac koji je jos uvek "ispod radara", neafirmisan,dakle jeftiniji,a sa kvalitetom..

Oni mogu samo nekog Omegolikog da pronađu

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/6/2022 at 12:50 PM, Kosjan Willavić said:

Ne znam gde bih stavio,ne zamerite mi. Ali su Dileje ipak najvise vezane za FK. https://www.dan.co.me/sport/ostali-sportovi/video-delije-udarile-na-crnogorskog-trenera-mirka-vicevic-a-ne-zele-ga-za-trenera-zvezde-5105325 

Cist sovinizam, narocito sto tip koliko sam mogao izguglati, nikad nije imao nacionalisticke ispade pa da pravdaju ove gadosti.

ДПС активиста, и ''нису моја братија'' никако не може бити шовинизам.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...