Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ja ne znam gde ste u ovih 30ak minuta videli da je Pincini na nivou Gobelje.. igra taktički odlicno, prati svaku akciju , ne ostavlja "slobodnu" stranu, pravovremno se vraca I zatvara... jbg drugi je problem sto maltene svi nasi napadi idu po levoj strani ( sto je donekle i razumljivo zbog uigranosti na toj strani ).

 

Cim smo spustilu loptu i počeli da igramo po zemlji , odmah smo dali gol.

Nema Deki kapaciteta za ozbiljan nivo napadackog fudbala...jbg , ti u ekipi imas igrace koji znaju sa loptom,  znaju da je iznesu I podele pas , a maltene svaku loptu ispucavas I igras dugim loptama. Ne mozemo, tj ne znamo da rešimo presing jbnog Cukarickog.

 

Ohi je predaleko od gola, i prima lopte daleko od gola...  ne mogu svi da igraju kao Fancineli ( Pavkov) , potrebno je nekada taktiku prilagoditi igracima koje imas na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Dies at the End said:

Ja ne znam gde ste u ovih 30ak minuta videli da je Pincini na nivou Gobelje.. igra taktički odlicno, prati svaku akciju , ne ostavlja "slobodnu" stranu, pravovremno se vraca I zatvara... jbg drugi je problem sto maltene svi nasi napadi idu po levoj strani ( sto je donekle i razumljivo zbog uigranosti na toj strani ).

 

Cim smo spustilu loptu i počeli da igramo po zemlji , odmah smo dali gol.

Nema Deki kapaciteta za ozbiljan nivo napadackog fudbala...jbg , ti u ekipi imas igrace koji znaju sa loptom,  znaju da je iznesu I podele pas , a maltene svaku loptu ispucavas I igras dugim loptama. Ne mozemo, tj ne znamo da rešimo presing jbnog Cukarickog.

 

Ohi je predaleko od gola, i prima lopte daleko od gola...  ne mogu svi da igraju kao Fancineli ( Pavkov) , potrebno je nekada taktiku prilagoditi igracima koje imas na terenu.

Ako pogledas detaljno, Stankovic pokusava da od Picinia napravi modernog beka PL (James,Chilwil,Cancelo...), pa tako on ide uglavnom u napad, a Kanga se spusta desno da iznese loptu, dok Sanogo isto to radi sa druge strane dok je Rodic dosta visoko. Problem je tu sto je Kanga mnogo korisniji u fazi napada, a Picini za sad nije uspeo da probije Ndiaya koji ga je svaki put zaustavio. 

Mora Stankovicu biti jasno da ova postava nema veze sa mozgom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mister-no said:
15 minutes ago, Dropkick Murphys said:
da li je najpovoljnija opcija uvek i najbolja? : D
 
znam da su mnogi kukali na Cloud Tv da ne radi bas najbolje, zato sam ih preskocio u razmatranju

Meni radi od prvog dana kao sat. Otkad se pojavila.

super onda, ubedili ste me : D 

 

znam koga da kunem ako ne bude valjalo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

super onda, ubedili ste me : D 
 
znam koga da kunem ako ne bude valjalo
Arena mobilna aplikacija je najveci krs od app koji sam video. Secka, kasni, ne mozes da premotas, cesto kad vratis unazad samo prebaci na live... Koristio sam je 3 meseca pa obrisao. Mozda su nesto stabilizovali od tada, ali sumnjam
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mister-no said:
24 minutes ago, Dropkick Murphys said:
da li je najpovoljnija opcija uvek i najbolja? : D
 
znam da su mnogi kukali na Cloud Tv da ne radi bas najbolje, zato sam ih preskocio u razmatranju

Meni radi od prvog dana kao sat. Otkad se pojavila.

I meni..8 meseci koristim..sve pod konac...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, orionbre said:
8 minutes ago, Dropkick Murphys said:
super onda, ubedili ste me : D 
 
znam koga da kunem ako ne bude valjalo

Arena mobilna aplikacija je najveci krs od app koji sam video. Secka, kasni, ne mozes da premotas, cesto kad vratis unazad samo prebaci na live... Koristio sam je 3 meseca pa obrisao. Mozda su nesto stabilizovali od tada, ali sumnjam

Pričamo o aplikaciji za TV, ne za mobilni. Ako ima LG TV kod webosa nema mane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, prvo poluvreme je bilo dosadnjikavo, ali ovih 15-ak minuta u drugom je vec mucno. Cukaricki opasniji i konkretniji.

 

Doveden mu je desni bek, doveden mu je spic, zadrzani nosioci i opet isto negledljivo sranje. Sporo, jalovo, bezvezno. 

 

Zivkovic na terenu, Srnic se sprema da udje... Jebes ovaj fudbal.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...