Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nadam se i apelujem da ne bude vise "odbrane" onakve najblaze receno sramote i svinjarije koju je doziveo trener Vk.

Tezak smo qrac od drzave i drustva generalno, to znamo i na ovsdasnjim temama vise nam ne treba "objasnjavanja i pojasnjenja" idiotske situacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cekam da sutra, ukoliko uhvatim naravno live prenos, vidim kako cemo delovati protiv dobrog rivala, da li ce mister Deki izvesti najjaci sastav i kako ce nam delovati odbrana koja je ocigledno snajslabiji deo tima bez obzira na Dragovica, ne moze momak bas sve da krpi.

I dalje mislim da tesko da moze da se dobije dva derbija i uopste dodje do titule, narocito nakon komsijskog jesenjeg dela, gde su akcenat bacili na ligu i uz slabije partije dobijali meceve, dok smo mi 5 bodova gubili od Radnika. Individualno smo najbolja ekipa  ligi, za klasu smo bolji od Pfk, ali na terenu to mora da se dokaze, ove sezone nema +10 na pola prvesntva i eto problema, sto je apsolutno krivica trenera, uz toliko pominjane greske sa transferima koji nisu obavljeni na vreme ili su omaseni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

 

 

Elem, koliko ljudi ocekujete na stadionu danas?

Uvek je na prolecnim premijerama, kao i tamo u julu/avgustu kad krece sezona, bilo poprilicno gledalaca. Uzeli se narod stadiona sto se kaze...

Druga stvar je sta imamo prilike da gledamo. Npr prosle sezone Zvezda je igrama i rezultatima zasluzila da ima i vise publike na svakom mecu na Marakani, ove je jasno zasto u dom ligi nije bilo uvek vise navijaca na stadionu.

 

Ja sam svakako za to da se ekipa podrzi, bice jako tesko pobedjivati u nizu i doci do titule, al jbg - Zvezda se mora bodriti, kakva god je realnost.

Edited by Manoly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Elem, koliko ljudi ocekujete na stadionu danas?

oko 10k. Možda i manje. Mislio sam da idem, imam 2 sezonske, ali se ćerka koja ide samnom prehladila a klinac pozvao društvo za rođendan. potpuno se slažem sa @Manolykakva god da je realnost Zvezda se bodri i voli. Bez obzira koja stoka sedi u upravi, kakva je ekipa na severu i kakav ološ se nadvio nad Marakanom. Ja idem na stadion jer volim Zvezdu. Gledam teren i shodno tome reagujem. I može da soli ko šta hoće, to je moj izbor, zabole me.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Bakajoko odbio da ide u Pazar, pasce izgleda raskid ovih dana... 

 

Elem, koliko ljudi ocekujete na stadionu danas?

ma lagano, sta nam tesko da se isplati preostalih 500k za igraca za kojeg nije ni bilo planirano da igra a potpisali ga na 3,5 godine..

 

7k

:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

oko 10k. Možda i manje. Mislio sam da idem, imam 2 sezonske, ali se ćerka koja ide samnom prehladila a klinac pozvao društvo za rođendan. potpuno se slažem sa [mention=196]Manoly[/mention]kakva god da je realnost Zvezda se bodri i voli. Bez obzira koja stoka sedi u upravi, kakva je ekipa na severu i kakav ološ se nadvio nad Marakanom. Ja idem na stadion jer volim Zvezdu. Gledam teren i shodno tome reagujem. I može da soli ko šta hoće, to je moj izbor, zabole me.
Kod mene isto klinci imali koronu, juče izašli iz izolacije, hteo da ih vodim ali ne da žena.. Kaže ranjivi su još a duva neki vetar..
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, prolup said:

Ako je neko i imao nadu za titulu, valjda je pogledao Radnički-Partizan. Ne treba komentator na njihovim mečevima, samo muzika iz Benny Hill da ide.

 

Sklanjanje ili nesto.drugo bilo. Njih ne gledam nikad

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, prolup said:

Ako je neko i imao nadu za titulu, valjda je pogledao Radnički-Partizan. Ne treba komentator na njihovim mečevima, samo muzika iz Benny Hill da ide.

 

Pobedi ih oba puta i eto ti titula, ne igraj kao kurva sa dva zadnja vezna u derbiju. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...