Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

10 minutes ago, PERICA!!! said:

Igrac koga su nogirali iz Kine mi hocemo da nam bude pojacanje za evropu. Sta dalje da se polemise.

Pa kazu da je brz ali to još niko nije video, secam se da su za onog onog sto su ga spremali u Grafičaru pisali da je jak ko bik, ali problem je sto i igra kao bik. Sad ne igra ni u Grafičaru!

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Uh bre gde da vam dirnem u idola😉😄😄 prastaj matorom amateru!  Nisam ja od ove školovane sorte "forumaša"

 

Sad kad ti se i Peša vrati, Tsva već propo. 😀

 

Ako je Borjan prozviždao zbog obavezne minutaže poluproizvodima i kurvanja sa tribinom, od mene samo podršku može da dobije. Ima još dosta do 1/8 LE, svašta je moguće pa čak i srediti ponešto.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Neme said:

 

Sad kad ti se i Peša vrati, Tsva već propo. 😀

 

Ako je Borjan prozviždao zbog obavezne minutaže poluproizvodima i kurvanja sa tribinom, od mene samo podršku može da dobije. Ima još dosta do 1/8 LE, svašta je moguće pa čak i srediti ponešto.

Nama bi Peša bio odlično pojačanje dok ne čekamo Ohija, ali doveli smo velika imena Dionija i Živkovića.

Mita pod velikim pritiskom, sada pored levog beka mora da traži i golmana....Plašim se prokuvaće.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Neme said:

 

Sad kad ti se i Peša vrati, Tsva već propo. 😀

 

Ako je Borjan prozviždao zbog obavezne minutaže poluproizvodima i kurvanja sa tribinom, od mene samo podršku može da dobije. Ima još dosta do 1/8 LE, svašta je moguće pa čak i srediti ponešto.

Ide u Trabzon za 5 miliona

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bugl Khan said:

Fini stadiončić. 

Jeste.
I trening centar im je bombonica. Isti kaptal koji stoji iza NK Osijeka (koji takodje gradi novi stadion,zar ne?) je u pitanju.

7 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Dobar je Banjac iz TSC-a. Ima mali opasnu ljevicu. 

Bio na nasem radaru jos dok je igrao za Indjuju. Cini mi se da je bolja opcija od pola nasih igraca sa klupe.

Inace,steta sto je Milos Milojevic demantovao kontakte sa Zvezdom. Mister je dosta brzo uspeo da predje put od prijatnog u neprijatno iznenadjenje na klupi..evo sad je izgleda stvarno puklo sa Borjanom i cini se kako pisanje "Ruznala" ipak nije bilo preuvelicano..atmosfera ocito ekvivalentna izdanjima ekipe na terenu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Neme said:

 

Sad kad ti se i Peša vrati, Tsva već propo. 😀

 

Ako je Borjan prozviždao zbog obavezne minutaže poluproizvodima i kurvanja sa tribinom, od mene samo podršku može da dobije. Ima još dosta do 1/8 LE, svašta je moguće pa čak i srediti ponešto.

Gaziš po žuljevima ili sipaš so na živu ranu!  Kakve smo neznalice gledali Peša i ne bi bio najgori😄 Ja bih preporučio onog malog Čumića koji je sad valjda u Lucernu kad vec trazimo brzanca

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jeste.
I trening centar im je bombonica. Isti kaptal koji stoji iza NK Osijeka (koji takodje gradi novi stadion,zar ne?) je u pitanju.

Bio na nasem radaru jos dok je igrao za Indjuju. Cini mi se da je bolja opcija od pola nasih igraca sa klupe.

Inace,steta sto je Milos Milojevic demantovao kontakte sa Zvezdom. Mister je dosta brzo uspeo da predje put od prijatnog u neprijatno iznenadjenje na klupi..evo sad je izgleda stvarno puklo sa Borjanom i cini se kako pisanje "Ruznala" ipak nije bilo preuvelicano..atmosfera ocito ekvivalentna izdanjima ekipe na terenu..

Milojevic je i u Svedskoj demantovao da je pregovarao sa Rozenborgom, pa je dobio otkaz kad su provalili da jeste.

 

Moje neko misljenje je da je dogovoreno da Deki ostane do leta, a da se sa Milosem pregovara da nas preuzme od leta. Nemam insajderske info, samo mi tako deluje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Neme said:

 

Sad kad ti se i Peša vrati, Tsva već propo. 😀

 

Ako je Borjan prozviždao zbog obavezne minutaže poluproizvodima i kurvanja sa tribinom, od mene samo podršku može da dobije. Ima još dosta do 1/8 LE, svašta je moguće pa čak i srediti ponešto.

 

Deki sredjuje Bufona:classic_tongue: Sta mu treba tavori pod stare dane u Parmi.Neka pozajmica na 6 meseci.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, novi momenti:

 

 

Quote

- Dragi ljudi, zablokirali ste mi Instagram sa pitanjem "Da li Milan Borjan ide iz Zvezde" i sve ostalo... Znači, ja nisam adresa gde možete da dobijete te informacije. Za sve što vas interesuje, imate upravu kluba, Zvezdana Terzića, PR-a kluba, oni plasiraju sve informacije u novine i medije. Kontaktirajte njih. Ja želim da uživam sa svojom porodicom na odmoru, a i vi znate da se ja ne mešam u karijeru svog supruga - rekla je Snežana Borjan.

Sada znamo iz kog pravca duva vetar ovih dana.

Link to comment
Share on other sites

Borjan se druzi sa Gobeljicem tako da je naivno misliti da je on neki malo pametniji covek od njega, opet Stankovic je covek koji  ne zna gde udara u ovoj sezoni i kad na to imas lose rezultete i upravu za koju ne postoji dovoljno losa rec da bi je opisao, dobijas kompletan cirkus i uskoro nam stize reset na 2010-tu godinu. To se znalo jos odavno samo eto, imali smo neke srecne uspehe pa niko nije zelo da vidi to. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mister dize glas a nema muda da javno ili makar u svlacionici zaurla na Gobeljica i oznaci ga krivcem za toliko toga. Kad kenja svima, onda ljudima ume da dopizdi. Najbolje da mu daju dozivotno traku, a i ona njegova plastificirana da peva na proslavama...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Borjanu svaka cast i hvala mu za sve sto nam je doneo ovih godina, ali sam na strani trenera, ako je tacna prica iz medija. Mislim da je Deki u Italiji usvojio radnu etiku i da zna kako igraci treba da se ponasaju, na sta sportisti u Srbiji nisu navikli. Izdanje protiv Radnika je bilo sramotno i ako ih je izribao.

 

I Milojevic je imao problem sa gardistima svojevremeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad u ovim kriznim momentima treba biti pametan i ne donositi nepromišljene odluke koje nas mogu koštati u budućnosti. Okej, jasno je da će Stanković ostati do kraja ove sezone, što je i normlano i tako i treba, ali pojedini igrači se definitivno moraju zameniti, jer teško ćemo do titule ako nemamo 100% dobru i čistu hemiju u ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto Borjan ide. Nekoliko puta se Popovic pokazao kao sasvim dobar, cak i bolji, u zadnje vreme. Ne racunajuci, naravno, ovu gresku protiv TSC-a. I sve vreme se vracao na klupu kad Borjan moze da brani. Veoma nefer, po meni.

 

Sto se Stankovica tice, mislim da i on treba da ide. Treba da dovedemo onog Milosa Milojevica i damo mu fer sansu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...