Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Jeste bio jedan od najvecih talenata tada. On je igrao u Groningenu sa Kosticem cini mi se. Mislim da je Kostic bio bas tada u Groningenu kad je njemu data sansa. I naravno da ce privuci paznju kad sa 17 godina postigne toliko golovo u prvoj ligi. Al jbg mnogo treba da se radi da bi talenat odrzavao i ispunio. A i ova novonastala situacija sa parama u fudbalu sigurno ne pomaze. Gomila je takvih koji kad potpisu za neki jaci klub i znantno pojacaju svoj bankovini saldo jednostavno izgube zelju za dodatnim naporima na treninzima a sa tim kasnije dodje i ponasanje. 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, СтелаРоса said:

Pozdrav svima. Pisao sam pod ovim nickom na RSB forumu 7-8 godina, pa me mozda neko i zna. S obzirom da imam potrebu razmeniti misljenje o voljenom klubu sa ljudima koji isti prate koliko i ja, odlucio sam da nastavim svoju karijeru na ovom forumu s obzirom da se RSB ugasio. Nadam se da sam dobrodosao. 

 

Ima nas dosta😉

Link to comment
Share on other sites

Deki se navodno hvatao za glavu na treninzima zbog Žiletovog neznanja. Ko je onakav ugovor sklopio sa tim mamlazom treba da bude obešen o reflektor Marakane i da visi tu i landara se kao opomena.

Ali, bitan je Bronovicki, znaju to oni koji su dosli sa rsb foruma gde zvezdani grad, tj Panić&co, i za stanje na Kosovu krive Piksija.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Venger said:

Ima mnogo gorih igraca u timu od Risaira. A za njega se ljudi uhvatili ko da je Stevica Reljic. Ja mislim da ce on biti okej na prolece. Ne kazem da ce da bude nosilac, ali solidna bekap opcija da.

 

Konkretno, ovo juce je samo posledica dekoncentracije i treme koju momak ocigledno ima. Vidi se da se nije jos uklopio i pohvatao sa timom.

 

Kako dobro utrcao, ako je bio ofsajd?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Venger said:

@Markoss

 

Bio je mali ofsajd, bas mali. Jel ima trenutno jos neki napadac u Zvezdi koji bi mogao onako da pobegne odbrani?

 

Razumem poentu, samo sam morao da seciram, jer ne moze da bude dobro utrcavanje, ako je u ofsajdu bio. Uz to, pobegao je odbrani TSC-a koju cine dva SL anonimusa, to bas nije neki reper. Verovatno bi im i Dioni debeli pobegao.

 

Zivkovic je nezainteresovan za fudbal prosto. Ne znam ni kolko on moze da utrci, jer do sad nije tri sprinta kod nas napravio. To samo nama moze da se desi, da dovodimo igrace sa falinkama, pa smo cak dobacili dotle da dovedemo lika koji ne voli fudbal uopste. Sutra cemo da dovedemo odbojkasa nekog u FK greskom. 

Edited by Markoss
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Markoss

 

Pazi, realno nama treba jedan napadac takvih karakteristika. Pavkov je sidras, meni i onaj Ohi deluje slicno, ne izlazi iz 16 metara. Lazetic je takodje neki takav tip igraca, pritom je jako daleko od ozbiljnog fudbala.

 

Zivkovic moze dobro doci u nekim situacijama kad igramo na kontre, kad ima prostora gore. E sad sta je njemu u glavi to ne znam, niti na to mogu da uticem. Valjda nije bas totalni debil. On ovu sansu ako sjebe pitanje je da li ce moci jos negde ugovor da zabode.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Venger said:

@Markoss

 

Pazi, realno nama treba jedan napadac takvih karakteristika. Pavkov je sidras, meni i onaj Ohi deluje slicno, ne izlazi iz 16 metara. Lazetic je takodje neki takav tip igraca, pritom je jako daleko od ozbiljnog fudbala.

 

Zivkovic moze dobro doci u nekim situacijama kad igramo na kontre, kad ima prostora gore. E sad sta je njemu u glavi to ne znam, niti na to mogu da uticem. Valjda nije bas totalni debil. On ovu sansu ako sjebe pitanje je da li ce moci jos negde ugovor da zabode.

Razumem želje i nade, ali vidi se da jednostavno ne ide i teško da će stvari ići na bolje. U našoj ligi neće imati mnogo prostora da iskoristi brzinu, a u Evropi nam ne pravi nikakvu razliku, što je meč protiv Brage pokazao. Možda nije dobra ideja da ga stave u sam špic, možda treba da igra bočno, ali ne verujem da će se nešto drastično promeniti.

Ja se sećam kada su komšije imale mladog Lazara Markovića. Znaš koliko je tek on bežao našim štoperima i izlazio 1 na 1 sa golmanom? Pa ništa. 

Mene više brine što je Dioni najavio povratak u januaru, dakle imaćemo 5 centarfora i jednog levog beka.

Sjajan posao rade naši, ali sjajan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije nikakva epohalna stvar omasiti prazan gol, to se u fudbalu desava redovno i najvecim majstorima. U toj akciji je za dlaku upao u ofsajd i jako lepo obisao golmana. Medjutim kod njega ocigledno ima nekih krupnijih problema i taj ugovor je jako stetan.

 

Deluje da se Deki umorio i mislim da bi bilo ispravno pustiti ga ako ima ponude iz Serije A. Ne moze on nista vise ovde da ponudi iako je delovalo posle Milana da moze. Ako uzmemo u obzir nikakva ocekivanja na pocetku, ukupan utisak je pozitivan.

 

Treba nam igracki reset, a on je bolji uz novog trenera. Imamo dobre sanse da ispustimo titulu, mozda i bolje sa novim trenerom jer mu niko nece zameriti. Sledeca sezona je posebno vazna i treba se dobro spremiti za nju. Veliki je ulog.

Link to comment
Share on other sites

Svako zadrzavanje Dionija,Rišarija, Falka i Bakajoka je katastrofa. Imali su priliku da pokazu sta znaju i pokazali su. Zvezda nije razvojni tim pa da čeka godinama igrače koje prilično skupo plati( gde pare završe druga je priča). Ista je situacija i sa Srnicem i Gobeljicem. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2021 at 1:04 AM, Kooineeperk said:

 

#neverovanje kao kad je meni pao tiket od 2.000eur zbog stative. A posle shvatim da sam se dzabe lozio, pao mi i jedan mec pre tog zbog ofsajda. 

 

Ali ovaj batica ipak dobije svojih 420.000eur godisnje (ako ga isplate Terza i Mrkela), zabole ga za 2.000eur po golu, a ja...  

 

Fini stadiončić. 

Link to comment
Share on other sites

Risairo je u teoriji igrac kakav nam treba na desnoj strani terena, ali u praksi nije pokazao da zasluzuje nas dres. Vredi li dati mu jos prilike, ne znam. Nama je leva strana kicma tima sa Rodicem, Kataijem i Ivanicem, sve dobro krece od njih, a to otvara dosta prostora na desnoj strani koji bi najbolje mogao da iskoristi neki brz igrac, kakav Zivkovic navodno i jeste. Mada bih najradije jurio nove igrace i na poziciji desnog beka i na poziciji desnog krila. 

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko video tu brzinu od Rišaria na evropskim utakmicama? Ja sam samo čuo onog sa RTS-a koji kaze " brzonogi Rišario" ali video tu brzinu nisam. Kad smo vec kod brzine i Simić je bio brz pa džaba. Sve one koje sam pobrojao spakovati u dzak i na pijacu, spustiti cenu i prodati na prvu ponudu. Ima igrača da se probere koji bi doneli kvalitet u ekipu ali ne donose % mrkeli i terzicu tu je problem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Da li je neko video tu brzinu od Rišaria na evropskim utakmicama? Ja sam samo čuo onog sa RTS-a koji kaze " brzonogi Rišario" ali video tu brzinu nisam. Kad smo vec kod brzine i Simić je bio brz pa džaba. Sve one koje sam pobrojao spakovati u dzak i na pijacu, spustiti cenu i prodati na prvu ponudu. Ima igrača da se probere koji bi doneli kvalitet u ekipu ali ne donose % mrkeli i terzicu tu je problem.

 

3 hours ago, Perkos2 said:

Svako zadrzavanje Dionija,Rišarija, Falka i Bakajoka je katastrofa. Imali su priliku da pokazu sta znaju i pokazali su. Zvezda nije razvojni tim pa da čeka godinama igrače koje prilično skupo plati( gde pare završe druga je priča). Ista je situacija i sa Srnicem i Gobeljicem. 

 

Aman brate više, RišaIRO, jboteon. 

Edited by Neme
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Venger said:

 

Pazi, realno nama treba jedan napadac takvih karakteristika. Pavkov je sidras, meni i onaj Ohi deluje slicno, ne izlazi iz 16 metara. Lazetic je takodje neki takav tip igraca, pritom je jako daleko od ozbiljnog fudbala.

 

 

Hoces da kazes da nama treba neki Samjuel Eto umesto ova tri Zlatana Ibrahimovica? 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...