Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Just now, merosina said:

Ipak prvo mesto u grupi donosi lakseg protivnika u 1/8..

Kako to 🙂

 

Ako ovi iz LŠ izbace sve iz LE, eto njih u osmini finala, tako da neke bitnije razlike ne vidim, sem što mora da se igra jedno dodatno kolo ako si drugi u grupi 🙂

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jel ostaje da onaj norvezanin stize od 1. januara?

 

Verovatno ce probati i poslednji atak na njega u ovim poslednjim danima prelaznog roka, ali Molde jednostavno nece da ga pusti pre, osim ako ne iskesiramo milionche. A da to uradimo za igraca kom istice ugovor za ses meseci, ne verujem da cemo. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Imal negde kako stojimo sa koeficijentima? 

Koliko donosi pobeda u LE a koliko u LK?

Isto, ali mi "branimo" 3 boda, a ne znam kako se računa u LK.

 

2 boda pobeda, 1 remi, plus bonus poeni za prvo i drugo mesto u grupi.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U prvom sesiru je bilo barem 5 ekipa kvalitetnijih od Brage, Olimpijakos je tu negde ali mi se ne gleda dvomec sa njima a dobro je i za nas i za Dinamo sto smo izbegli jedni druge. Treci sesir ne bih komentarisao, apsolutno najlaksi i najpozeljniji protivnik. U cetvrtom sesiru je moza bilo par laksih protivnika, ali i par bombi. Apsolutno igriva grupa s obzirom sta je sve moglo da nas snadje. 

Potcenjuješ Ludogorec. Mislim teško ćemo tamo do bodova.. Imam utisak da ćemo najlakše sa Bragom do bodova.

Sve neatraktivni a jaki, ja sam uvek za neke atraktivnije..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mister-no said:

Potcenjuješ Ludogorec. Mislim teško ćemo tamo do bodova.. Imam utisak da ćemo najlakše sa Bragom do bodova.

Sve neatraktivni a jaki, ja sam uvek za neke atraktivnije..

 

Nije potcenjivanje reci da je to najslabiji rival iz treceg sesira (i po reputaciji, i po rezultatima, i po vrednosti tima), a svakako i najpozeljniji (em su nam stari duznici em su blizu). Druga je stvar oko koje se slazem je da sigurnih bodova nema za nas ali ni za druge, a osecam da ce biti dosta otkidanja bodova u gostima u nasoj grupi. 

Link to comment
Share on other sites

Ludogorec, u eri savremenih fudbala najbolji bugarski klub, doveli su sjajnog mladog trenera  Dambrauskasa koji se pokazao u hrvatskoj Gorici, i izbacio Olimpijakos u kvalifikacijama za Ls. Nisu menjali politiku, i dalje ima tu dobrih Brazilaca i dalje je tu Klaudio Keseru i biće vrlo opasan protivnik posto su im krila Santana i Kalu brzi od naših bekova, tu je još bugarski napadač Despodov, Sotioru koji postaje legenda kluba kao i najveće pojačanje ovog leta Gonkavles iz Portugala. Mitlijand, sjajna škola fudbala, izbacili su i naše klince pre koju sezonu iz omladinskog kupa sampiona, videh da im se vratio iz Selte nekad velika nada Sisto, tu je i iskusni Henrik Dalsgard čija je i sestra fudbaler kao i reprenzentativac Andreas Dresera, imaju nezgodan domaći teren i poprilicno su jaki u duel igri. Braga pi meni najbolji tim grupe, veliki talenat Celzija Piazon je tu, napadac Rikardo Horta,  Abel Ruiz koji je debitovao i za A tim Španije, vrlo opasan tim, ali u Beogradu imamo šanse,  da bili su četvrti u Portugalu. 

Edited by Misterija Organizma
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas nikako da se pohvatam sa koeficijentima nasim. Dakle:

Nama se ove godine brise ona losa sezona 2016/17?

Do sad smo u ovoj sezoni zaradili 3.5 poena? 

I sad u grupi branimo 3? Pa tek posle toga nam se svaki dodaje na ovih 3.5? 

Ili sam lose ukapirao?

Link to comment
Share on other sites

Mogli smo možda proći i bolje ali smo mogli mnogo gore da najebemo, kad vidim kakve su grupe. Može se igrati sa svakim, to je najvažnije. Faktor publike će biti takođe značajan osim ako nas neki tamo ne ukanale, po starom debilnom običaju. 

 

Ovde nam se isključivo isplati da budemo prvi ili treći. Drugo mesto je najgore, pošto je propozicija toliko kretenska da se drugoplasirani ukršta sa trećeplasiranim iz LŠ. Prvo što mi je palo na pamet kad pročitah (a nisam ni znao da je promenjeno) za ova ukrštanja, bilo je "ala će biti ovde tankovanja i suludih rezultata". Prava trokraka udica za kocoše, anyways. :classic_biggrin:

 

Da skratim priču, možemo mi ovo big time.

Edited by Neme
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1. KOLO (16. septembar, 18.45): Crvena zvezda - Braga

2. KOLO (30. septembar, 21.00): Ludogorec - Crvena zvezda

3. KOLO (21. oktobar, 18.45): Midtjiland - Crvena zvezda

4. KOLO (4. novembar, 21.00): Crvena zvezda - Midtjiland

5. KOLO (25. novembar, 18.45): Crvena zvezda - Ludogorec

6. KOLO (9. decembar, 21.00): Braga - Crvena zvezda

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...