Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Raspored je vrlo los, ali srozali su EL sa ovim da samo jedna ekipa ne ide dalje, tako da je realno da se prodje. Takodje i protivnici na papiru nisu atraktivni al su vrlo zeznuti, Braga je prosle sezone igrala vrlo ravnopravno sa velikom trojkom, Ludogorec je izbacio ove sezone Olimpijakos u kv za LS, a Mitjiland ili kako se vec zovu su izbacili Seltik.

Link to comment
Share on other sites

Domaca liga mora biti prioritet, bez obzira na jak tempo i evromeceve, koje Zvezda jelte mora igrati svakr jeseni.

Sutra nas ceka ozbiljan test na brdu, kroz 2 kola je i derbi na jenea, bice to isusenja itekako. A kiksevi u malim mecevima poput onog sa Vosom mnogo kostaju.

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2021 at 4:36 PM, dulematic said:

Lepa grupica, moglo bi se na neko gostovanje, Bugarska je blizu a i Portugal zvuči primamljivo

Razgrad je bogu iza tregera... Otelio sam se dok sam došao... Doduše busom 😄 Inače, selendra najobičnija... 😋

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

Cija je skola bio VanlaPara?

 

 

Ronalda dovesti ne mozemo ali igrace popu traorea iz Serifa mozemo laganini. Treba samo da se radi

Tesko da ce Mita ikebana da radi prave stvari.

I ja sam pobornik teze da momku treba dati sansu, bilo je i dobrih poteza sa ozivljavanjem karijara igraca dolascima kod nas, naravno jako vazan je i momenat za transfer sto u ovkm slucaju i nije pogodjeno.

Taj Risairo tek dolazi da stice kondiciju i takmicarski ritam, to nije dobro i moze biti ozbiljna prepreka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Igrao je u Kini zadnji put, korona je prekinula sezonu, dajte ljudi ne možemo dovesti Ronaldo, momak ima 24 godine, ajaksova škola, možda i bude pogodak dajmo mu šansu.  Zna li ko kakav je Cumic? Nisam gledao tog momka

Mozda?  Čumić ima određenu brzinu ali tanak u realizaciji. Ipak pre bih njega doveo nego ovog što trazi pare i za izvedeni korner. No da vidmo mi ko odlazi iz Zvezde

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Mozda?  Čumić ima određenu brzinu ali tanak u realizaciji. Ipak pre bih njega doveo nego ovog što trazi pare i za izvedeni korner. No da vidmo mi ko odlazi iz Zvezde

Nadam se obe Mrkele.

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...