Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, Markoss said:

 

Pa i da moze, sta to tacno menja, kad je tu zacementiran Ivanic, po krilima Ben i Katai, a iza njih Sanogo i Kanga. Jedino nekog beka ako moze da igra, al tesko. 

Ako je cist spic, onda ce sigurno dobiti sansu tokom polusezone, obzirom da deluje da od Francuza nema nista.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Pa i da moze, sta to tacno menja, kad je tu zacementiran Ivanic, po krilima Ben i Katai, a iza njih Sanogo i Kanga. Jedino nekog beka ako moze da igra, al tesko. 

 

Imaju u fudbalu i izmene, a nekad se neko i povredi. Sem Falka na klupi nema igraca koji zna fudbala.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Misterija Organizma said:

Stanojeva mašina ne staje, moraćemo da rešimo prvenstvo u derbiju posto oni bod nece ispustiti u ovoj ligi, bar nećemo slušati više priče o prvenstvu sa 20 uzastopnih pobeda. U derbi se mora uci jako , valjda a stvarno se nadam da ćemo konačno odigrati jedan dobar derbi.

Ja sam mišljenja da su oni sada u piku forme i da će polako da padaju. Igraju na 2 fronta a nemaju klupu koja to može da pokrije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

Ja sam mišljenja da su oni sada u piku forme i da će polako da padaju. Igraju na 2 fronta a nemaju klupu koja to može da pokrije.

kaka forma brateu, to je ono sto se zove "logistika".. nemaju di da kiksnu sem protiv nas...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, n4l1m said:

kaka forma brateu, to je ono sto se zove "logistika".. nemaju di da kiksnu sem protiv nas...

Gledao sam skoro sve njihove utakmice ove sezone i niko im se nije sklonio. Nije bilo ni najmanje naznake za tako nešto. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

kaka forma brateu, to je ono sto se zove "logistika".. nemaju di da kiksnu sem protiv nas...

 

Hajde bre,nismo na RSB forumu ...

U ovoj krš ligi osim njih mi imammo još dva tima koji mogu da naprave problem : Čuka i TSC ... ovo ostalo je čist amaterizam ...

E sada, zašto smo mi dozvolili sebi da prospemo bodove protiv mučene Vojvodine ,to je pitanje za Stankovića i igrače ...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Knipex said:

Ja sam mišljenja da su oni sada u piku forme i da će polako da padaju. Igraju na 2 fronta a nemaju klupu koja to može da pokrije.

Sto bi padali kada su u ligi sve i jednu prijateljsku odigrali u laganom tempu u stilu Dzombinog Ajduka

Link to comment
Share on other sites

Posle visemesecnih pokusaja, Mita Smota je uspeo da posalje jednog igraca na pozajmicu. Babic ode u Almeriju. Ne sumnjam da je cifra obaveznog otkupa (ako je uopste ima) jedno 200 hiljada eur. 

 

Naravno, kada bi se nasao barem 2 novinar s kicmom, pa da upita Terzu/Stankovica: izvinite, a sto je igrac za koga ste tvrdili da ce da zameni Miluna (tzv. visok, levonog, sjajan u skoku) darovan na pozajmicu, a igrac koga smo prerasli je neizostavan deo prve postave?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, pantelia said:

Naravno, kada bi se nasao barem 2 novinar s kicmom, pa da upita Terzu/Stankovica: izvinite, a sto je igrac za koga ste tvrdili da ce da zameni Miluna (tzv. visok, levonog, sjajan u skoku) darovan na pozajmicu, a igrac koga smo prerasli je neizostavan deo prve postave?

Nije to pravo pitanje. Pravo pitanje je zašto ste odbili ponudu od 1M+ za Babića pre manje od mesec i po?

 

https://informer.rs/sport/c-zvezda/617687/fudbal-srdjan-babic-crvena-zvezda

 

edit. ok 2 meseca.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Deki tvrdio da Babić ima kvaliteta za startera uz Dragovića, valjda se na njega "ozbilno računalo". Ne treba ni Mitu Skeledžiju kriviti baš za sve. Kod nas je rolerkoster po pitanju igrača i njihovih uloga. Danas su Degenek, Kanga i Pavkov nepoželjni i mogu da idu, a već sutra su ti momci starteri. Očigledno je da se kroz minutažu pokušavamo obračunati sa "neposlušnim", ali to ne ide kako su zamislili. Ako se donese odluka onda je ona konačna! Kanga i Pavkov su barem 3 puta bili otpisivanu i 3 isto toliko puta pomilovani.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Liska Manjina said:

Deki tvrdio da Babić ima kvaliteta za startera uz Dragovića, valjda se na njega "ozbilno računalo". Ne treba ni Mitu Skeledžiju kriviti baš za sve. Kod nas je rolerkoster po pitanju igrača i njihovih uloga. Danas su Degenek, Kanga i Pavkov nepoželjni i mogu da idu, a već sutra su ti momci starteri. Očigledno je da se kroz minutažu pokušavamo obračunati sa "neposlušnim", ali to ne ide kako su zamislili. Ako se donese odluka onda je ona konačna! Kanga i Pavkov su barem 3 puta bili otpisivanu i 3 isto toliko puta pomilovani.

Ovo stoji, jasno je da niko od ljudi u stabu nije slep i da bi dozvolio potop koji bi recimo nastao Kanginim izostankom., bez obzira na sve price i izjave kvazi-novinarima.

Problem je u tome kako se vuku konci u Zvezdu tj ko ih vuce, ali to je stara prica kojoj nema kraja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...