Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

U prvom sesiru je bilo barem 5 ekipa kvalitetnijih od Brage, Olimpijakos je tu negde ali mi se ne gleda dvomec sa njima a dobro je i za nas i za Dinamo sto smo izbegli jedni druge. Treci sesir ne bih komentarisao, apsolutno najlaksi i najpozeljniji protivnik. U cetvrtom sesiru je moza bilo par laksih protivnika, ali i par bombi. Apsolutno igriva grupa s obzirom sta je sve moglo da nas snadje. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor_ said:

Sta prica ovaj komentator?? Drugi ne ide dalje nego igra zreb sa timovima koji budu 3. u LS? Od kad je ovaj sistem ?

Gledaj to kao prvu nokaut fazu, nema velike razlike.

Sto u principu znaci da je cilj jasan-prvo mesto!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Sta prica ovaj komentator?? Drugi ne ide dalje nego igra zreb sa timovima koji budu 3. u LS? Od kad je ovaj sistem ?

Naravno da ide dalje, ali ne direktno u osminu finala, nego igra preliminarnu fazu. Glupo je reći da ne ide dalje.

 

edit. samo četvrti u grupi ne ide dalje.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Iz prvog i trećeg šešira smo definitivno dobili skoro najpoželjnije moguće rivale. Iz poslednjih šešira mi se Midtjiland čini kao jedan od najnezgodnijih rivala, ali u tom šeširu je dosta nepoznanica, ima nekih ekipa koje odavno nijesu igrale evropska takmičenja. Ovo je generalno extra povoljna grupa za nas.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Juan said:

Naravno da ide dalje, ali ne direktno u osminu finala, nego igra preliminarnu fazu. Glupo je reći da ne ide dalje.

 

edit. samo četvrti u grupi ne ide dalje.

Lose sam se izrazio, al opet je tesko sranje. Ako si drugi u LE, pregazice nas bilo ko iz LS.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Lose sam se izrazio, al opet je tesko sranje. Ako si drugi u LE, pregazice nas bilo ko iz LS.

to pričaju i ovi drugoplasirani iz LK, da će ih pregaziti trećeplasirani iz LE : D 

one sezone sa Milojevićem nam je pao CSKA iz LŠ pa je moglo da se igra 

 

da odigramo mi dobro, pa ćemo lako za protivnika na proleće

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

to pričaju i ovi drugoplasirani iz LK, da će ih pregaziti trećeplasirani iz LE : D 

one sezone sa Milojevićem nam je pao CSKA iz LŠ pa je moglo da se igra 

 

da odigramo mi dobro, pa ćemo lako za protivnika na proleće

Ovde si sto posto u pravu. Da po običaju ne pravimo ražanj dok je zec u šumi. Tako smo imali velike pranove kada smo izvukli Šerif, pa bi šta bi.

 

Elem, žreb nas je ove godine i prošle godine pogledao više nego što je ja mislim ikada u našoj istoriji, i treba to iskoristiti. S tim, što niko neće da skine gaće samo zato što smo se poajvili, treba to zaslužiti dobrom igrom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...