Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

@Born Ready

 

Sosijedad je dosta dobra ekipa, spoj prekaljenih igrača i talenata. Oni bi potencijalno bili izraziti favoriti protiv nas. 

 

Betis je solidna ekipa. Ne bih se njih nešto plašio, ali sigurno je da znaju da igraju kao i svi Španci.

 

Marsej stvarno ništa posebno, ne vidim tu razlog za strah. Imali bi šanse u obje utakmice protiv njih, klimavi su oni dosta.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=1066]Born Ready[/mention]  

Sosijedad je dosta dobra ekipa, spoj prekaljenih igrača i talenata. Oni bi potencijalno bili izraziti favoriti protiv nas. 

 

Betis je solidna ekipa. Ne bih se njih nešto plašio, ali sigurno je da znaju da igraju kao i svi Španci.

 

Marsej stvarno ništa posebno, ne vidim tu razlog za strah. Imali bi šanse u obje utakmice protiv njih, klimavi su oni dosta.

 

Marsej i pogotovo Spartak Moskva su najpoželjniji tu.. Spartak je sad čak izgubio i od Sočija kući.

Iz prvog šešira Braga i Dinamo dobro su došli u naš dom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dropkick Murphys said:

Da se složim za Kangu sa Martinom. 

Odigrao je 2/3 tekme na leru. U jednom trenutku u prvom poluvremenu sam pomislio što ga nema u timu, pošto ne videh startne postave. 

Da se ne lažemo, gotovo svi su odigrali tako, sem Sanoga verovatno.

Link to comment
Share on other sites

 

10 hours ago, tsva said:

Sigurno ce Mrkela da iskautira boljeg od Kange:roflmao:

 

10 hours ago, Manoly said:

Potrebniji su nam bolji igraci na jos par vrlo vaznih pozicija u timu, Kangina po meni tesko da ce se skoro popuniti boljim igracem i to je valjda jasno kad je Zvezda u pitanju.

Nama je Kanga glavni igrač.

Njegovi limiti najviše utiču na celu ekipu. Bez boljeg igrača na njegovom mestu  to nam je što nam je.

Centarfor i 2 beka se podrazumeva.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pantelia said:

Evo da se igrate

 

https://draw.inker.one/#/el/gs/2021

 

Ja sam ovako:

 

Group A

Lyon

Crvena zvezda

Ludogorets

Galatasaray

 

 

Kod mene grupa B

Leverkusen

Crvena Zvezda

Betis

Brondby

 

edit Dinamo sam poslao u jako zaniljivu grupu:

Dinamo

Rendžers

Sosijedad

Ferencvaroš

 

edit2

Elem, zna li neko više o tuči ispred svlačionice tuče?

 

Srećom naši nisu učestvovali 🙂

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Strašno koliko je jadan ovaj Kluž, ljudi deluju kao razbijena vojska, a i takvi su nam stvorili par prilika. Teško je bilo zadržati koncentraciju nakon ubedljive pobede, ali valja reći da smo kriminalno izgledali u većem delu utakmice. Sreća naša pa su se bukvalno samoubili u obe utakmice.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, pavijan2 said:

 

 

Nama je Kanga glavni igrač.

Njegovi limiti najviše utiču na celu ekipu. Bez boljeg igrača na njegovom mestu  to nam je što nam je.

Centarfor i 2 beka se podrazumeva.

 

Potpuno se slazem, on je igrac koji pravi razliku i to naravski u slucaju kad je produktivan na terenu. Kad ga nema glavom i nije voljan- nema ga, jer je dalabu i samo zato nije ostvario vise u evro-karijeri...

Zvezdin ozbiljan problem je sto nema alternative, to ce se tek pokazati tokom sezone.

O ostalim pojacanjima tj drugim pozicijama sam ranije pisao, da se ne ponavljam, vidimo svi koliko nam trebaju prava pojacanja.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Liska Manjina said:

Sreća naša pa su se bukvalno samoubili u obe utakmice.

Da to je i meni palo na pamet. Bukvalno su se sami pobedili u dva meča. Ok ima tu i naše zasluge, ali smo iskoristili pa skoro sve poklone koje su nam davali.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Juan said:

Da to je i meni palo na pamet. Bukvalno su se sami pobedili u dva meča. Ok ima tu i naše zasluge, ali smo iskoristili pa skoro sve poklone koje su nam davali.

Poklon lopta iz prekršaja Ivaniću na centru i to nakon prekršaja/Ivanić sa zemlje daje gol nakon centaršuta/penal nad Degenekom/pomračenje uma golmana i gol Pavkova

 

I to nije sve, ljudi su nam davali loptu direktno u noge, često i kad nisu pod pritiskom, mašili zicere (Alibec u BG-u, Deak kada mu je borjan skinuo uz pomoć Degeneka, promašen penal, Petrila slomio kičmu Gobelji i šut tik pored gola). Očekivano je bilo da će oni nešto napraviti, ali brate mili ljudi su bez ikakve organizacije napada uspeli stvoriti dosta zrelih prilika uz još par opasnih prilika za šut oko 16 metara.

 

Rezultat je svaršen, san snova, ali imam osećaj da nije baš realan i da su oni mnogo zaslužniji za to nego mi.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi, pola upisa vezano za simulator i izvlačenje grupa. Pisanje želja, čestitki i pozdrava ima smisla, ali ubište sa tim simulatorom.

 

Ajmo malo sakutinga 😄 Fakundo Fereira je i dalje slobodan, just sayin. Milad Mogamadi je isto slobodan i pokriva poziciju levog beka, brz kao vetar, prošle godine igrao u Gentu (nastupao protiv nas). Standardan reprezentativac Irana, solidna biografija.

Link to comment
Share on other sites

Ali zanimljive vesti nazovi novinara u ovoj zemlji, Zvezda je ušla protiv raspadnutog Kluza, ali i dalje je tu mrlja od Serifa, Partizan je ušao sa jednom pobedom u ova zadnja dva kola i to je sazrevanje Stanojević, Zdjelar dobija ocenu 7,5 a Ivanjica 6, nekako mnogo he Zvezda potcenjena u medijima. A da ne pričam kad su oni kreteni vređali Zlatana to se danima vrtelo, ne videh na Mocartu priču o navodnom rasizma i prekidu na 5 minuta, uglavnom mi treba da naše momke pohvalimo 5 godina učešća u dva najveća Uefina takmicenja i to je najveći uspeh u Evropi od srpskih klubova,  svidelo se to nekom ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Nema mnogo prostora za manevar sad sto se tice dovodjenja igraca. Jedino Ohija i Molde da ubedimo da dodje, ali nema nista od toga. Dioni ne deluje da zna, ali ja bih ga ostavio do zime, bar dok ovaj ne dodje. Od Falka sam imao velika ocekivanja, splasnula su, ali ako on ode, falice nam krilo, a znajuci nasu transfer politiku ima da dovedu neku dijabolu iz domace lige. 

 

Nek vide da prodaju kome god Veljka ili Njegosa, jer ce na zimu moci samo u Cuku na pozajmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma samo da se dovedu dva beka, pa taman i Pavkov ostao da igra napred. Tu budalu hoce gol i mnogo je manja stetocina on u odnosu na bekove koji su nam rak rana duze vreme.

Ja bih voleo ujednacenu grupu, tj timove sa kojima mozemo da igramo pa da se posibamo za to drugo mesto, mada i trece nam igra ulogu jer se selimo u LK. Prezimljavanje je primaran cilj i nila bi poprilicna sramota da ne izborimo to trece mesto bez obzira lo nam padne.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Helmet said:

Ma samo da se dovedu dva beka,

Nemamo taj luksuz da držimo tri desna beka na platnom spisku. Treba nam igrač levo, kao zamena za Rodića, a kada se ode neko iz GG tandema, onda juriti desnog beka,

Nejasno je ko ostaje do kraja prelaznog roka, pa na osnovu toga treba da jurimo pojačanja,

Link to comment
Share on other sites

Rodic je dobar za startera na beku, a i Gajic je prosle godine korektan bio. Bolje njega da gledaju da vrate u optimalnu formu, kao i da od Dionija ne dizu ruke posle dva meseca, nego sto igra Gobeljardo koji dokazano ne ume i ne moze. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...