Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

12 minutes ago, Decembarski said:

Prvi šešir:

Lion, Napoli, Leverkuzen, Dinamo Zagreb, Lacio, Olimpijakos, Monako, Braga

 

Drugi šešir:

Seltik, Ajntraht, Zvezda šampion Evrope i sveta rodjaci, Lester, Rendžers, Lokomotiva, Genk, PSV 

 

Treći šešir:

Ludogorec, Vest Hem, Real Sosijedad, Betis, Fenerbahče, Spartak Moskva, Marsej, Sparta Prag

 

Četvrti šešir:

Galatasaraj, Midtjiland, Ferencvaroš, Brondbi, Rapid Beč, Legija, Šturm, Antverpen/Omonija.

 

Bas jako takmicenje, pogodila je UEFA sa stvaranjem treceg takmicenja.

 

Sad i sampioni Estonije, Gilbratara, Islanda imaju sanse da igraju grupno takmicenje, to mi se bas dopada.

 

Sto se tice zelja - Dinamo, Ludogorec, Rapid

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dragan Mićić said:

Crvena zvezda je od veceras 41. Na Uefinoj rang listi.

Ako se ne varam,kad nas je Miloje preuzeo bili smo na 177. mestu na rang listi.

Uradili smo neverovatno dobar posao u zadnjih 5 godina,renesansa  Zvezde i srpskog fudbala u punom jeku.

Idemo dalje,nema stajanja,sledeci cilj nek bude prvih 30.

1 minute ago, goldberg said:

 

Bas jako takmicenje, pogodila je UEFA sa stvaranjem treceg takmicenja.

 

Sad i sampioni Estonije, Gilbratara, Islanda imaju sanse da igraju grupno takmicenje, to mi se bas dopada.

 

Sto se tice zelja - Dinamo, Ludogorec, Rapid

Mislis na ovu ligu Nesvrstanih? 

Ne znam ni ko sve igra tamo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imajuci u vidu da kad se za nekog zagrize, grize se do kraja a da smo u grupi LE da li je moguce priustiti Prijovica posle svega? Vreme je da se uprava uozbilji ova sezona je kljucna posto od sledece se brisu bodovi od one prve Milojeve evropske sezone. Morala bi kasica da bude razbijena na pravog golgetera.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Slabo sam u zadnje vreme pratio većinu prvenstava koja nisu PL, pa stoga pitanje za one koji su pratili - kakvi su tj. da li su Sosijedad/Marsej/Betis baš toliko jaki? Iako bismo naravno bili autsajderi, nešto mi zvuči nerealno da se protiv Betisa npr. ne može igrati na (polu)punoj Marakani. Plus, imam utisak da se prilično često dešava da te ekipe iz liga petice koje nisu baš top klasa odigraju Evropu ispod očekivanja ili joj pridaju manji značaj itd. Pa i taj Vest Hem će verovatno rotirati i kombinovati za većinu utakmica LE.

 

Fokusirao sam se na ekipe iz trećeg šešira jer mi deluje da ćemo imati okej grupu ako tu ne najebemo, pa me zato zanima jačina ovih gore nabrojanih. Računam da su Sparta i Luda šuma najpoželjniji, a Fener i Spartak prihvatljivi. Četvrti šešir je u principu bilo šta sem Galate(i eventualno Ferenca), a iz prvog bi jelte premija bili Dinamo, Oli ili Braga.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Bas jako takmicenje, pogodila je UEFA sa stvaranjem treceg takmicenja.

 

Sad i sampioni Estonije, Gilbratara, Islanda imaju sanse da igraju grupno takmicenje, to mi se bas dopada.

 

Sto se tice zelja - Dinamo, Ludogorec, Rapid

Sta je ona tu pogodila sa 3. takmicenjem? Osim veceg broja utakmica gde ce da uzmu kintu za tv prava.
Ti sampioni imaju sanse da igraju to takmicenje zato sto su toliko losi da prvo izduvaju za LS, pa onda izduvaju za Le pa onda medjusobno igraju i tu ne mogu da izgube i 1. i 2..
Pre su sampioni mini drzava mogli da igraju LE samo su im bile potrebne 3. ukupne pobede kao sto je Dudelanz usao dva puta u Le. Sada ti je potrebno da  2 puta dobijes neke amatere i usao si. Linkoln je dobio Folu Ech i Rigu a Flora dobila Samrok i Hibernians.
Ali iz nase perspektive postoje korisne stvari 1) dokle kod smo sampioni igracemo  grupnu fazu Evropskog takmicenja 2)ogromne su sanse da prezimimo posto samo 4 iz Le ispada i 3/4 iz LKa.

Naravno da su i ovde ispali pizduni iz Uefe, pa su u "Takmicenje manjih drzava" morali da ubace 6./7. iz top 5. lige, cisto da muceni Arsenal i Spursi posalji 3. tim ako su LE igrali sa drugim timom.
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...