Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nije los raspored, a da se putuje nema gde. Ili je daleko ili su neke selendre iza pičkovca. Bilo je mnogo boljih opcija, tako da ja i nisam zadovoljan žrebom. Protivnici nisu atraktivni, a jako su zajebani. 

 

Citao sam temu, ali bas nista ne razumem oko sistema takmicenja. Moze li neko da mi raščivija ovo?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Prijatelj Mitar said:

Dal ce se jednom sete da dovedu levog beka. U ovoj situaciji bih bio zadovoljan i Anticem ili Filipovicem iz Belorusije, samo sa Rodic moze da dane dusom.

Filipovic pokriva sve pozicije pozadi, unapredjena verzija Gobeljica.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Profesor said:

Nije los raspored, a da se putuje nema gde. Ili je daleko ili su neke selendre iza pičkovca. Bilo je mnogo boljih opcija, tako da ja i nisam zadovoljan žrebom. Protivnici nisu atraktivni, a jako su zajebani. 

 

Citao sam temu, ali bas nista ne razumem oko sistema takmicenja. Moze li neko da mi raščivija ovo?

Prvi ide direktno u osminu finala. Drugoplasirani igra sa trećeplasiranim iz LŠ u šesnestini finala. Trećeplasirani ide u šesnestinu finala onog trećeg takmičenja gde igra sa drugoplaairanim iz tog takmičenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Prvi ide direktno u osminu finala. Drugoplasirani igra sa trećeplasiranim iz LŠ u šesnestini finala. Trećeplasirani ide u šesnestinu finala onog trećeg takmičenja gde igra sa drugoplaairanim iz tog takmičenja.

 

Znaci moze i derbi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Misterija Organizma said:

Čekajte, koliko vidim i Cumic i Zivkovic su krila? Umesto koga će igrati, bolje jedan da dodje i jedan levi bek . Ako Ohi dolazi na polusezoni onda da izguramo sa Pavkovim do tad, da ne trpamo bzv na toj poziciji.

Sprema se teren za prodaju Ivanica ili Katai-a, a ne bi me cudilo i obojice.

Link to comment
Share on other sites

bukvlano ne znam sta bih vise rekao..

imas prekobrojne bakajoka i falca placenog  suma sumarom 2m.. uz gomilu polovnjaka srnic, vukanovic etc.. i na njih jos dovodis nespremnog zivka za cirke 1,5m i hoces i cumica..

palebtejebo cemu gomilanje nespremnih preplacenih igraca na istoj poziciji?!?!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Misterija Organizma said:

Ako prodaju Kataija, to bi bio kraj ambicija, takvog majstora nema vise ovde.

Slažem se ako se gleda sa sportske strane... Što se tiče finansijske, mislim da će biti kraj ambicija ako ga ne prodaju..  I neMirka i sve ostalo što može da se proda. Toliko nam je domaćinsko poslobanje.

Edited by KrX037
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...