Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

7 minutes ago, pavijan2 said:

Sigurno da nam je potreban bolji igrač na poziciji Kange.

Potrebniji su nam bolji igraci na jos par vrlo vaznih pozicija u timu, Kangina po meni tesko da ce se skoro popuniti boljim igracem i to je valjda jasno kad je Zvezda u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim zvezdasima, nije lako tuci nijednu ekipu dva puta za 8,9 dana pa tako ni prvaka jedne Rumunije. Peti put zaredom igramo ili Ls ili LE, neko bi pomislio sa strane da smo postali sila za ove prostore, ali srecu nam kvari nasa bajna uprava koja ne kapitalizuje kako treba sve ove uspehe koje za nasu zemlju jesu enormni. Cestitke i Dekiju pre svega, a potom i Dragu, velikom coveku i velikom ciganinu. Drago mi je zbog njegs i njegove karijere sto nece gubiti vreme po Surdulicama samo nego i protiv dobrih i jakih ekipa u LE. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 
Koju li si utakmicu ti gledao?
Ovu večeras, pošto sam za pismene lepo (oko 70. minute) rekao večeras. A rekao sam i zašto, pre nego što je odigrao par dobrih poteza uključujući ono dodavanje ka Dioniju što ne menja činjenicu da je do momenta kada sam prokomentarisao bio loš ili svakako ne ni blizu nekom svom nivou kakav zna da bude.

Hajde sad idi malo po običaju pljuj Pavkova...
Link to comment
Share on other sites

Da se složim za Kangu sa Martinom. 

Odigrao je 2/3 tekme na leru. U jednom trenutku u prvom poluvremenu sam pomislio što ga nema u timu, pošto ne videh startne postave. 

 

Nije ni bitno toliko za ovu tekmu, bilo je odrađivanje posla, a i svako ima neki dan gde mu se ne trči previše. 

 

Pred kraj je imao finih poteza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako god da igra Kanga,bez njega na terenu smo hendikepirani i limitirani do bola.

Ta luda glava je mozak ovog tima i bez njega se nasi napadu svode na stopere ili Borjana koji gadjaju spica na 40 m od gola dugim loptama.

Napraviti dil sa Moldeom ,doplatiti ljudima da puste Ohija ,pojuriti nekog beka i to je to,posibacemo se sa svima ko god nam padne.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@ Dropkick Murphy

 

Upravo to - ja nigde ni blizu nisam rekao da je Kanga loš fudbaler ili da imamo/možemo naći boljeg već samo opservaciju da je te 2/3 odigrao loše, kao i što mislim da je poslednjih 20+ minuta nakon izlaska Ivanića i Kataia delovao bolje i sigurnije sa loptom u nogama.

 

Oni koji su onaj moj komentar shvatili kao pljuvanje Kange kao igrača generalno želim više razumevanja sledeći put.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi šešir:

Lion, Napoli, Leverkuzen, Dinamo Zagreb, Lacio, Olimpijakos, Monako, Braga

 

Drugi šešir:

Seltik, Ajntraht, Zvezda šampion Evrope i sveta rodjaci, Lester, Rendžers, Lokomotiva, Genk, PSV 

 

Treći šešir:

Ludogorec, Vest Hem, Real Sosijedad, Betis, Fenerbahče, Spartak Moskva, Marsej, Sparta Prag

 

Četvrti šešir:

Galatasaraj, Midtjiland, Ferencvaroš, Brondbi, Rapid Beč, Legija, Šturm, Antverpen/Omonija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...