Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Radonjić ima ogromna ograničenja kao trener, pre svega pri selekciji igrača, a zatim kompoziciji na terenu.

 

O tome što nije uspeo da motiviše igrače za večeras, to je posebna priča...

 

No neke stvari su očigledne i neobjašnjive.

 

Prvo što bode oči je činjenica da kada Volters nije na terenu nema ni nikakve organizacije napada. Markovićeva glavna uloga je da pokuša da ne izgubi loptu i to je to što se napada tiče.

 

Kada je Ivanović na terenu, on prevodi loptu i povlači se u ćošak, a kreiranje napada je u rukama Dobirća uz pomoć Davidovca, što je direktan put u propast.

 

Treće, često se kombinu petorke gde su Lazarević i Lazić zajedno na terenu, uz recimo Davidovca, Kuzmića i još neog, a to su petorke koje realno ne mogu da porode koš.

 

Sve ovo gore nabrojano, NIJE INCIDENT, već se neprestano ponavlja, što znači da je TRENEROVA ideja.

 

Naravno da je idiotska ideja protiv svakog iole pismenog trenera, a bez preterivanja smatram da ne bi prošlo ni protiv jačih KLS timova.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Garantujem da nam u ponedeljak nece dati ni 65 poena. Moralo je malo da se spusti tenzija a to se uvek najbolje odradi kad se jedna ekipa unapred preda. Direktiva😄

Pametniji popusta 😂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1945 said:

https://www.instagram.com/p/CeWnDL3Lbk8/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Zeljko Gospodin!

 

"Videli ste ko je podgrevao strasti a ko smirivao."

 

Videli ste zlu nameru, sujetu i egoizam u ocima na prosloj konferenciji, videli ste protiv Fenerbahcea. Covek koji je najtrofejniji u Evropi i koji bi trebao da ima najmanje sujete od svih ikada i da bude najsmireniji van terena, kao i da ima najveci autoritet a ima, i samim tim utice na sve.

 

5 igraca mu u u finalnoj seriji se ponasalo nesportsko za neke je malo i reci nesportski. Ovo sada vise ne znam dal da mislim jel slucajno ili namerno, ima 6 situacija samo od igraca neracunajuci one neke iz kluba iza Savica na 2. mecu, dramatizacije strucnog staba itd.

 

A prica se da je najveci autoritet ikad, da ga slusaju najvece evropske Zvezde, da ga se sudije plase i ne smeju da mu daju tehnicke, ali eto ne moze da obuzda pola ovog tima Partizana...

 

Sada je i vrapcima na grani jasno ko je podgrevao strasti a ko smirivao.

 

Zasluzena pobeda Partizana. Cestitam komsije. Drago mi je da ostajemo ljudi na delima a ne na recima i u pobedi i u porazu, makar izgubili titulu.

 

Treba biti covek!

 

sam si rekao da ćeš se samobanovai na par dana i eto te nakon 10ak sati.

 

BUDI ČOVEK!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao.

To sto je bilo samaranje, ne znaci nista, u NBA jedan tim dobije 20 u seriji pa u sledecoj izgubi 30, sledeca pocinje od nule.

Ukoliko i izgubimo u petoj (verujem da necemo) to nece biti nista strasno jer imamo previse sistemskih gresaka da bi na duge staze prosli nekaznjeno. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Nisam gledao.

To sto je bilo samaranje, ne znaci nista,

 

moj sjajan ili makar solidan drugar, sa kojim sam išao na žurke 90ih je imao genijalnu izjavu:

ako nisam bio na žurci, žurka se nije ni desila.

Link to comment
Share on other sites

Posle ove utakmice večeras, potpuno nebitno od ishoda pete, jasno je da je ovo kraj.

Ovaj tim se mora rasformirati i početi od početka.

Hvala im na svemu, ali dosta je.

Petorka Marković, Lazić, Kalinić, Lazarević, Mitrović ne može dati koš. Da postoji neograničeno vreme za napad pa da drže loptu do kraja. Ni to ne bi uspeli.

FIBA liga šampiona, 3 stranca mačke u džaku i da se igramo.

EL da igramo samo ako nas nije sramota.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ta petorka koju si naveo tesko da bi nasla dosta hleba negde osim u Zvezdi, realno.

 

Dok drugi traze igrace koji su ili mladi talenti ili na vrhuncu karijere, mi uzimamo na sigurno - povratnike za koje znamo da ne mogu da nadju nista bolje od KKCZ (Markovic, Kuzmic, Mitrovic, Cirbes, Simonovic, dodao bih tu i Kalinu koga tradicionalno nema nigde kad je najpotrebnije). Imali smo dva coveka koji su bili aktivni u sve cetiri utakmice, od toga jedan (Davidovac) pola sezone presedeo na klupi. 

Kao i nekoliko prethodnih godina pitam se koja ce biti sledeca destinacija igraca u ovom timu. Nekada smo imali Antica, Feldina, vracali Rocestija, uzimali debelog Spanca ili cak debelog Sofa. Da covek prosto ne poveruje kakve su to ideje.

 

Pogledati unazad 7-8 godina - mi smo kao zadnji amateri nesposobni da zaista podignemo klub na visi nivo. Imali smo toliko ucesca u Evroligi a nikada nismo bili u stanju da privucemo boljeg igraca za malo manje pare, bar zbog izloga Evrolige. Uvek smo uzimali otpad koji niko nije hteo. Evo nas sada ovde, popisani pred petu utakmicu gde je stvarno smesno reci da smo favoriti. Nemamo talenta, fizickih kvaliteta, mladosti, nicega. 

 

Sto neko rece, dosta ABA titula smo osvojili, ali cinjenica da je za svaku bilo neophodno imati bar po malo divlju publiku. Nesto tu nije u redu, izgleda da nece moci vise ovako.

 

Edited by duboko
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Garantujem da nam u ponedeljak nece dati ni 65 poena. Moralo je malo da se spusti tenzija a to se uvek najbolje odradi kad se jedna ekipa unapred preda. Direktiva😄

Mislio si na 165 poena verovatno. Nece sigurno toliko,  ipak smo mi ekipa sa odbranom na

EL nivou.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Posle ove utakmice večeras, potpuno nebitno od ishoda pete, jasno je da je ovo kraj.

Ovaj tim se mora rasformirati i početi od početka.

Hvala im na svemu, ali dosta je.

Petorka Marković, Lazić, Kalinić, Lazarević, Mitrović ne može dati koš. Da postoji neograničeno vreme za napad pa da drže loptu do kraja. Ni to ne bi uspeli.

FIBA liga šampiona, 3 stranca mačke u džaku i da se igramo.

EL da igramo samo ako nas nije sramota.

Ne svodi se sve na jednu losu utakmicu.

Po toj logici, iz ABA niko ne bi trebao u EL jer realno cvrsto smo bili ispred svih u ligaskom.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...