Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, Borko said:

Radonjic je izgubio mec u trenutku kada na 22:14 za nas izvodi Holinsa i Voltersa koji su dali 18 od 22 poena i uvodi Markovica i lazica. Petorka je bila Markovic, lazic, Lazarevic, Kalinic, Mitrovic. Ko da da kos tu? Partizan pravi seriju 18:3 i kraj

 

Racunao da branimo prednost od 7og minuta 😄

 

O majko draga, kakva sramota veceras.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Treću utakmicu smo najviše izgubili zbog toga što je Marković proveo kompletnu 4/4 na parketu. Morao je da proba sa Ivanovićem, barem u poslednja 2-3 minuta. Na ovoj utakmici je napravio sličnu stvar. Otvorili smo odlično utakmicu, Nate je probijao i pravio višak, Holins je pakovao trojke. Pred kraj 1/4 Radonjić ponovo ubija ritam utakmice sa Markovićem i kompanijom. Imamo na terenu mnogo igrača koji ne znaju ništa sa loptom u rukama. Ne možeš istovremeno da držiš u igri Markovića, Lazića i Lazarevića. To nije košarka, to je rukomet. Izgubiili smo konce igre greškom trenera, protivnik se razigrao, a mi više nikako nijesmo uspjeli da se vratimo u ritam sa početka utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se kaze - branje koze na siljak...

Pripema meca nije postojala, iako je Zvezda ovo moralo da resava na kkP parketu. Udahnuli smo im "zivot", velika muka nas ceka u majstorici uz psih pritisak na nasim ledjima.

 

Link to comment
Share on other sites

Imali su momentum, ali zakopa ih trifin mali

 

Što se nas tiče... Ekipa koja je sastavljena kako smo mi sastavljeni, i želi da igra košarku kakvu mi želimo da igramo... Takvim ekipama je najbitnije da ne pobeđuju same sebe. A nama se to prečesto dešavalo ove sezone. Danas jedan od boljih primera.

Jeste ovo bila baš ozbiljna šamarčina. Ali pozitivna stvar je da več u ponedeljak veče neče biti bitno, ako se dobije majstorica.

Link to comment
Share on other sites

Ovo ide na Radonjinu dusu. Od ubacivanja Markovica i njegove organizacije napada sa redovno okrenutim ledjima prema kosu, 2 suta u dva vezana napada u poslednjoj sekundi, oni su uhvatili zamah i poceli da trpaju a mi naravno potonuli. 

Broj ubacenih poena je cak na nasem nekom prosjeku, ali onakva promaja u odbrani ....

 

Kalinic, MItrovic, Kuzmic, Ivanovic, Lazi... nisu postojali ni u jednom pravcu.

 

Bravo za Lazarevica

Link to comment
Share on other sites

Talentovanija ekipa su od nas što se tiče napada. Oni i kad gube dvocifreno imaju Pantera koji ih serijom trojki održava u igri. Tako je bilo u prvoj utakmici. Mi nemamo takvog igrača. Mi nemamo igrača koji može sebi napraviti prostor za šut, mi nemamo igrača koji je pouzdan izvođač slobodnih bacanja. Nema predaje, napraviti odličnu atmsferu i uzeti titulu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Jako mi je drago zbog ovog poteza na kraju govneta trifunovića.

https://www.instagram.com/p/CeWnDL3Lbk8/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Zeljko Gospodin!

 

"Videli ste ko je podgrevao strasti a ko smirivao."

 

Videli ste zlu nameru, sujetu i egoizam u ocima na prosloj konferenciji, videli ste protiv Fenerbahcea. Covek koji je najtrofejniji u Evropi i koji bi trebao da ima najmanje sujete od svih ikada i da bude najsmireniji van terena, kao i da ima najveci autoritet a ima, i samim tim utice na sve.

 

5 igraca mu u u finalnoj seriji se ponasalo nesportsko za neke je malo i reci nesportski. Ovo sada vise ne znam dal da mislim jel slucajno ili namerno, ima 6 situacija samo od igraca neracunajuci one neke iz kluba iza Savica na 2. mecu, dramatizacije strucnog staba itd.

 

A prica se da je najveci autoritet ikad, da ga slusaju najvece evropske Zvezde, da ga se sudije plase i ne smeju da mu daju tehnicke, ali eto ne moze da obuzda pola ovog tima Partizana...

 

Sada je i vrapcima na grani jasno ko je podgrevao strasti a ko smirivao.

 

Zasluzena pobeda Partizana. Cestitam komsije. Drago mi je da ostajemo ljudi na delima a ne na recima i u pobedi i u porazu, makar izgubili titulu.

 

Treba biti covek!

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...