Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

13 minutes ago, K.Dot said:

Haha kakva žurka na topiku, vidim uini najbolji u pbp. Skok, asistencija, šut za dva, tri, sve radi, nešto kao Kalina. Devil i ekipa se spustili sa gornjih spratova, mogli bi i Uinija da povedu sa sobom nazad, ozbiljan potencijal. Lepo je ovo kada se na skoro svakoj temu piše o ratu, okupi se lepo društvance.

 

Kolega Skyglider u odbrani gori od Luke. 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Skyglider said:

 

Tako je, ja nemam veze sa vezom ali zato polupismeni bezveznjaković poput tebe koji verovatno živi sa roditeljima i od njih zavisi ima veze sa vezom i zna sve.   Ajde sikter tamo i idi vidi dal ti je mama spremila večeru. 

 

 

Kakve su ovo nebuloze...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Odvojio bi ti...Pa ceo nas sport je povezan sa politikom. Nema u Evropi nigde takve povezanosti kao u Serbistanu.

 

1 hour ago, uini said:

 

to je neki imaginarni svet koji ne postoji već dva veka ako ne i oduvek.

 

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

volimo mi srbi da zivimo u toj alternativnoj realnosti

vazda bilo

Zabranićete mi da maštam? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mislim da opisuje specifičnu osobu koja je citirana a pri tome je i osvedočeni antivakser.

druze uini za ovo da sam osvedoceni antivakser, nemam sta da kazem, sem napases mi se muda.

 

sto se tice vredjanja od strane @Skyglider, on nek mi se napase muda, a dobice  gratis i slag koji mu sleduje.

:default_coffee:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Dies at the End said:

Cekaj stani, ex moderator,  mozda je jos uvek, ne znam , @Skyglider,  koji je ispoljio najprizemniji i najgori oblik šovinizma u par postova na NBA temi,  ponovo je došao da nekome drži pridike ,deli lekcije??

 

Uz naravno standardno vredjanje neistomisljenika!!

 

Nisam odavno nikakav moderator.  

 

Kakav sam to oblik šovinizma ispoljio na NBA temi?

 

Ako ponovo pročitaš on je prvi počeo sa uvredama , samo sam odgovorio na način na koji može da razume, pošto očigledno fino sa takvima ne može. 

 

Link to comment
Share on other sites

Zvezda ne predstavlja samo sebe kao klub u Evroligi nego i nasu zemlju pa sam siguran da su shodno tome ljudi iz kluba pitali nekoga "od gore" sta da rade i u skladu sa tim su doneli odluku. Nismo teroristi, vec smo drzali papir sa stop the war porukom, a ukrajinsku zastavu necemo da drzimo i ne vidim sta je problem u tome. Sa jedne strane potez naseg kluba jeste politicki, ali sve ovo sto se desava u Evroligi je takodje rezultat politike. Daleko je ova poruka stop the war od stvarnog znacenja te recenice, boli njih dupe ko gine i koliko ce ljudi poginuti, bitno je da se ide protiv Rusa gde god se stigne. Da su Ukrajinci ili neka druga zemlja napali Ruse sutra malo bi se izbacivali klubovi iz tih zemalja i dizali transparenti da se zaustavi rat. 

 

Stavljanje u isti kos zastava koje sire navijaci na tribinama sa onim sto organizuje klub prosto ne moze da ide. I Zalgirisovi navijaci su mahali nato zastavama sto je bila klasicna provokacija za nas, pa se nije previse paznje tome posvetilo, jer jebiga, to su navijaci. Mnogo pipavije je ono sto sami klubovi organizuju i desavanja na parketu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skyglider said:

 

Tako je, ja nemam veze sa vezom ali zato polupismeni bezveznjaković poput tebe koji verovatno živi sa roditeljima i od njih zavisi ima veze sa vezom i zna sve.   Ajde sikter tamo i idi vidi dal ti je mama spremila večeru. 

 

 

 

Bez komentara.

Nadrealno sta citam.

Mislim, stvarno nema smisla.

  • Like 21
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3907017/vatutin-evroliga-rusi-turci-milioni

 

 

samo pod uslovom da nam se da licenca sa garantovanim ucescem u playoffu, 

 

Ne znam kako ce gdin sa ukrajinskom zastavom u avataru prihvatiti ovu ligu jer koliko vidim i njegov klub ce dobiti pozivinicu, jer ovo kmecanje vec trecu godinu zaredom putem medija kako oni zasluzuju stalnu licencu za El mogu da prestanu vec koliko sutra, evo ovde ih pozivaju, ne moraju da podnosu molbu, ni da osvajaju Ec I ABA.

 

Ne bi im bili ni prvi put da udju u ligu bez uspeha na parketu, sta im tesko, a i nama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Retko o

1 minute ago, Šarac said:

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3907017/vatutin-evroliga-rusi-turci-milioni

 

 

samo pod uslovom da nam se da licenca sa garantovanim ucescem u playoffu, 

 

Ne znam kako ce gdin sa ukrajinskom zastavom u avataru prihvatiti ovu ligu jer koliko vidim i njegov klub ce dobiti pozivinicu, jer ovo kmecanje vec trecu godinu zaredom putem medija kako oni zasluzuju stalnu licencu za El mogu da prestanu vec koliko sutra, evo ovde ih pozivaju, ne moraju da podnosu molbu, ni da osvajaju Ec I ABA.

 

Ne bi im bili ni prvi put da udju u ligu bez uspeha na parketu, sta im tesko, a i nama.

Skoro da uopste ne idem na njihovu temu. Ako je lik stvarno kkp dule navijac, onda je jasno ovakvo ponasanje. Mrznju prema Zvezdi je umotao kroz ova desavanja u Litvaniji. Rodila se nada da nas zbog ovoga najure, pa da samozvana institucija udje u El.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije losa ta ponuda te druge evrolige. Pet miliiona naseg budzeta i pet miliona dobijamo kao ucesnici, moze tu da se skocks ozbiljan tim. Prebegao bih ja tamo bez razmisljanja, imacemo bolje uslove i kosarkase a svakako ista stvar da l ce dominirati Cska i Zenit ili Barsa i Real. Da idemo mi da se nafatiramo sa parama kad vec sva takmicenja sve manje lice na sport 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije losa ta ponuda te druge evrolige. Pet miliiona naseg budzeta i pet miliona dobijamo kao ucesnici, moze tu da se skocks ozbiljan tim. Prebegao bih ja tamo bez razmisljanja, imacemo bolje uslove i kosarkase a svakako ista stvar da l ce dominirati Cska i Zenit ili Barsa i Real. Da idemo mi da se nafatiramo sa parama kad vec sva takmicenja sve manje lice na sport 

ja mislim da ne pristajemo bez bar 15 miliona
taman da se izjednacimo sa komsijama po budzetu
kakva bre ruska evroliga, sta vas je spopalo
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3907017/vatutin-evroliga-rusi-turci-milioni

 

 

samo pod uslovom da nam se da licenca sa garantovanim ucescem u playoffu, 

 

Ne znam kako ce gdin sa ukrajinskom zastavom u avataru prihvatiti ovu ligu jer koliko vidim i njegov klub ce dobiti pozivinicu, jer ovo kmecanje vec trecu godinu zaredom putem medija kako oni zasluzuju stalnu licencu za El mogu da prestanu vec koliko sutra, evo ovde ih pozivaju, ne moraju da podnosu molbu, ni da osvajaju Ec I ABA.

 

Ne bi im bili ni prvi put da udju u ligu bez uspeha na parketu, sta im tesko, a i nama.

Ako se to obistini i za par godina se sve smiri i Rusi budu ponovo primljeni u zapadnu civilizaciju eto nama evropske NBA sa ligama Istok i Zapad.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Knipex said:

Inače da se ja pitam hirurški bih odvojio politiku od sporta.

Sto nisi ovaj post ostavio odmah posle posta forumasa Bodie koji pocinje recenicom "Govna fasisticka..",nego si mu taj post lajkovao..izem ti doslednost...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo druže Crni, nek si me etiketirao za licemerje, a to što veze sa vezom nema nije ni bitno uostalom.

 

To što bih ja voleo da uradim ne znači da sam malouman i da ne umem da razlikujem neke stvari. To što ti misliš da mahanje NATO zastavama na utakmici nije problem  ne znači da ti koji mašu sa njima nisu govna fašistička. Kad na to dodamo skandiranje "Fuck you Serbia" dobijemo ceo paket koji su zamislile dotične persone. Misliš da su se slučajno baš tamo pojavile NATO zastave na utakmici? Misliš da je na sportskoj manifestaciji mesto zastavi Vojno-političke alijanse koja je usput bombardovala našu zemlju i ubijala nedužne civile?

 

Zašto se moje mišljenje da treba razdvojiti politiku od sporta kosi sa tim što sam lajkovao post u kome se osuđuje upravo politika na sportskoj manifestaciji? Nešto ti ne štima u konstrukciji i pogrešnu osobu etiketiraš.

Link to comment
Share on other sites

Niko da spomene da je Nedovicu tviter blokirao nalog jer je otvoreno stao u odbranu naseg kluba i insistirao na neuplitanju politike u sport...to je ta demokratija na delu na koju treba da se ugledamo, mi stoka zaostala....🙄

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam sta je tacno nemanja pisao, ali ako je insistirao kao sto to neki ovde na topiku rade...onda me ne cudi

druga stvar, ne znam tacno kako tviter to hendluje ali facebook ima algoritam koji prepoznaje kljucne reci i ako nadje nesto u tom kontekstu(hate speech, nazi, nudity i sl) automatski ide ban(privremeni)

ako tviter ima slican sistem to znaci da te bot disejbluje, a ne tamo neki covek lazni demokrata koji je resio da unisti borca za pravdu nedovica

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...