Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, berti said:

Radonja je toliko tvrdoglav da uopste ne bi iznenadilo da trojka Kuzma, Luka i Cirbes bude tu i za narednu sezonu.

Računaj da su Luka i Kuzmić sigurno tu i za sledeću, ali i računaj sigurno da će se Cirbes pojaviti na pripremama u avgustu kako bi se popunio broj na treningu dok se ne pronadje prva petica ... ah što mi je nešto poznat ovaj scenario 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na osnovu onoga sto sam ja cuo iz svog izvora(momak koji radi kao novinar na jednoj nasoj tv), Radonja nece biti trener sledece sezone, tj. navodno nece produziti ugovor kakav god da ishod bude.

Ne zamerite, htedoh da podelim sa vama ono sto mi je preneseno, ne mora da znaci da ce biti istina ali su velike sanse da ce nazalost biti tako.

U svakom slucaju nije sada vreme za pricu o tome, al ajde.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dr.J said:

Na osnovu onoga sto sam ja cuo iz svog izvora(momak koji radi kao novinar na jednoj nasoj tv), Radonja nece biti trener sledece sezone, tj. navodno nece produziti ugovor kakav god da ishod bude.

Ne zamerite, htedoh da podelim sa vama ono sto mi je preneseno, ne mora da znaci da ce biti istina ali su velike sanse da ce nazalost biti tako.

U svakom slucaju nije sada vreme za pricu o tome, al ajde.

Radonja ima ponude evroligaskih timova, radi se jedan ozbiljan projekat koji bi trebao da vodi Dejo.Ovaj ce uvaljati onog Jovanovica pa cak mozda i nesretnog Alimpija

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Devil In My Pants said:

Radonja ima ponude evroligaskih timova, radi se jedan ozbiljan projekat koji bi trebao da vodi Dejo.Ovaj ce uvaljati onog Jovanovica pa cak mozda i nesretnog Alimpija

To bi stvarno bilo lose, evo jedna jedina svetla tacka ima u tom scenariju, a to je što bi se ti valjda preselio na topik tog KK koji radi ozbiljan projekat.

  • Like 3
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dobre vesti za Zvezdu: Ostin Holins pred povratkom na parket

 

Trenira sa ekipom i moguće je da će zaigrati već protiv Efesa

Došlo je vreme da se spusti zavesa na ligaški deo Evrolige. Za Crvenu zvezdu to znači oproštaj na domaćem parketu protiv aktuelnog šampiona Evrope - Anadolu Efesa.

Stručni štab bi za ovu utakmicu mogao da računa na Ostina Holinsa koga nije bilo još od pobede nad Makabijem iz Tel Aviva pre bezmalo mesec dana. To je u najavi utakmice poručio trener Dejan Radonjić.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ako Radonjic ode to moze biti samo najava da mu nece biti omoguceno da se ravnopravno bori za trofeje. Znacice da on zna nesto malo pre nego sto cemo i mi saznati.

 

Ako ode u neku EL ekipu to svakako nece govoriti nista o KKCZ, nego o njegovoj ambiciji da se jos jednom oproba na klupi nekog od evropskih velikana.

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, goldberg said:

 

Ako ode u neku EL ekipu to svakako nece govoriti nista o KKCZ, nego o njegovoj ambiciji da se jos jednom oproba na klupi nekog od evropskih velikana.

 

 

Kad je on bio na klupi nekog EL velikana, sem Zvezde ... :smiley33:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dr.J said:

Na osnovu onoga sto sam ja cuo iz svog izvora(momak koji radi kao novinar na jednoj nasoj tv), Radonja nece biti trener sledece sezone, tj. navodno nece produziti ugovor kakav god da ishod bude.

Ne zamerite, htedoh da podelim sa vama ono sto mi je preneseno, ne mora da znaci da ce biti istina ali su velike sanse da ce nazalost biti tako.

U svakom slucaju nije sada vreme za pricu o tome, al ajde.

 

Da i ja sam čuo, kažu da je Cska u pitanju i neka nova liga, tako nešto valjda

Ne zamerite mi ako nije tako.

 

😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 Ja sam kriv sto sam uopste bilo sta napisao u vezi toga, znao sam da ce biti sprdnje , nije trebalo. Nije da nisam ocekivao da cete se sprdati sa mnom no nema veze. Uzivajte

Edited by Dr.J
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Laki21 said:

Nama fali atletika u reketu, to je jebena rak rana koju ne možemo zaceliti ove sezone. Mogli smo, ali nismo hteli.

Naravno. Ovde se o Lesoru pise kao o nekom buzdovanu, a decko je odigrao odlicno u EC prosle godine. OK, BBIQ je nesto sto imas, ili ne, ali nije da smo mi Barsa ili Real pa da gledamo samo one za koje se iz aviona vidi da ce da budu super u EL. Mi moramo da dajemo sansu igracima iz losijih takmicenja i procenjujemo ko bi mogao da iskoci. OK, Ivanovic to nije uspeo, ali eto, kao domaci, atmosfera... Ipak, ne znas dok ne pokusas. Neko eksplodira, a neko pokaze da nije za EL nivo. Dokle god mi budemo dovodili nama poznate igrace i ne uzimali ni malo rizika, dotle cemo za malo biti u F8. Mozda ima i do toga da trener ne zna sa tim pomalo cudnim igracima, kao sto se nas bivsi trener nije snasao sa zvezdama u Moskvi. Posto se pomalo na poslu bavim i procenom rizika, mogu da kazem da bi to u slucaju KKCZ bio skauting. Kako je skauting nepostojeci, takva nam je i risk management. 

Edited by Inbox
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, propolis said:

Kapiram da su domaći igrači sličnog kvaliteta stranog igrača ipak jeftiniji.

 

 

Upravo je suprotno. Domaci igraci, koji imaju kvalitet su skuplji od stranaca, samo sto ove nase znamo, pa ih uzimamo, a ove druge ne znamo, pa su macke u dzaku, ako vec nisu osedeli u Evropi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

Naravno. Ovde se o Lesoru pise kao o nekom buzdovanu, a decko je odigrao odlicno u EC prosle godine. OK, BBIQ je nesto sto imas, ili ne, ali nije da smo mi Barsa ili Real pa da gledamo samo one za koje se iz aviona vidi da ce da budu super u EL. Mi moramo da dajemo sansu igracima iz losijih takmicenja i procenjujemo ko bi mogao da iskoci. OK, Ivanovic to nije uspeo, ali eto, kao domaci, atmosfera... Ipak, ne znas dok ne pokusas. Neko eksplodira, a neko pokaze da nije za EL nivo. Dokle god mi budemo dovodili nama poznate igrace i ne uzimali ni malo rizika, dotle cemo za malo biti u F8. Mozda ima i do toga da trener ne zna sa tim pomalo cudnim igracima, kao sto se nas bivsi trener nije snasao sa zvezdama u Moskvi. Posto se pomalo na poslu bavim i procenom rizika, mogu da kazem da bi to u slucaju KKCZ bio skauting. Kako je skauting nepostojeci, takva nam je i risk management. 

 

Lesor da ima i visok BBIQ igrao bi u nekom od EL timu iz vrha tabele jer ima telo od milion dolara. I uprkos nedostatku košarkaške inteligencije, dobar trener i te kako može da ga upotrebi. U Partizanu je sada već više no upotrebljiv, radi što mu se kaže, ne izlazi iz opanaka, zakrpio je taman ono što im je falilo (a isto to je falilo i nama), to je to.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Izbori u Srbiji i KKCZ su dokazali kakav smo mi cvet demokratije i uredjenog drustva. Mislim da mi ne zasluzujemo EL vec tu novu azijsku ligu. Tsomiki, CSKA, Unics, Kuban Niznji, Donbas Tajgersi, Sendogang, Astana itd..

 

Jedan covek koji je javno rekao za Deja Smradonja nema sta da trazi u klubu da ne pisem da smo ga masno platili da bleji na tribinama..zasto se to radi,pa jer se ispumpavaju pare..najgnusnija laz da je ovo najskuplji tim itd..

 

Sto se tice covica ide krilatica, boljeg nemamo, goreg necemo naci. 

 

Navijaci od gusala,do zvizdanja firmi i verujem sad ruskog folklora..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Devil In My Pants said:

Radonja ima ponude evroligaskih timova, radi se jedan ozbiljan projekat koji bi trebao da vodi Dejo.Ovaj ce uvaljati onog Jovanovica pa cak mozda i nesretnog Alimpija

Ako ode u neki ruski tim - je l` menjas nick u Дьявол в моих штанах?

:s_d:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Trenutno je ipak podaleko od svejednosti dal će Efes u ukrštanju Armaniju ili Realu pod noge. Ataman može da potroši Plajsa na usporavanje Tavaresa, pa nek Laso cedi drenovinu iz olindranog Ljulja i Fernandeza ili pogubljenog Gosa i Ertela. Ne vidim opciju u kojoj Real može da se pojavi u F8 sa nekom znatno boljom igrom...nije to do forme.

 

Bude ozbiljnog fajta večeras zasigurno. Samo šipka da ne osmisli neki "kreativan" performans zbog kojeg ćemo opet

da se češemo.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...