Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

7 hours ago, Šarac said:

A gde da pusti saopstenje? Kome u etar. Nama na twiteru, gdji White?

 

Sinoc cela Srbija ceka rezultate,pola nasih navijaca nije ni znalo da se igra juce, druga polovina odustala od gledanja posle poluvremena.

 

Igraci u svojim ugovorima i te kako imaju stavke oko pisanja na drustvenim mrezama.

Ako je uradio bilo sta da narusi interes

 KKCz bice sankcionisan . 

 

Klub ce reagovati direktno na liniji sa Zalgirisom i EL a ne javno.

 

 

 

tamo gde pusta i za mnogo beznacajnije stvari, i tamo gde je i sada sa 24 sata zakasnjenja saopstio, a to je zvanicni sajt kk-a.

i odatle bi i sportando i eurohoops preneli, i koga interesuje znali bi, a ne sto se cekalo da se vajt bespotrebno oglasi i sada napusava kao i da ostatak sveta misli da smo mi za rat.

 

limaru replicira u roku od minut, a ovde je mogao i pre utakmice da pusti saopstenje, posto su znali da ce baner biti sa ukrajinskom zastavom, kao i sto su znali da ga nece drzati.

 

al nista novo od covica, kad treba da izda saopstenje, propusti prilku, a kad treba da cuti, onda ne propusti priliku da se oglasi.

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Ono što su si igrači i klub poput CZ-a priuštili jedna je od najvećih sramota.  Otvoreno podržavaju okupatora, agresora i rat, ubijanje nevinih ljudi.  Time smo samo pokazali da ne pripadamo Europi, a po meni klub treba izbaciti iz natjecanja, kao što su to učinili sa svim ruskim klubovima.  Šteta što živimo u takvoj zemlji.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Devil In My Pants said:

Zvizdimo ili urlamo kad EL svira svoju himnu, mrzimo zapad,sad i jedini tim sa istoka,mrzimo partizan,mrzimo buducnost, a volimo,pazite sad ovo--FMP!!

 

Oni nisu uhvatili baner jer znaju kakobi ;;sever;; reagovo i to je cela prica oko toga ma sta prcednik pisao.

 

Namaje smetao baner stop ratu :roflmao:jer je imao ukrajnsku zastavu :Hail:

 

Najveci uspeh Covica je ako sl sezone budemo igrali ELi opet budemo 15-18 mesta..🤡

 

Kalina i Dejo, hvala vam,ali bezite odavde...

 

 

 

 

Druze, opusti se, bice jos izbora, zvaljo  je uzeo samo 60 % ovog puta, cuj Dejo da bezi, gde da bezi kod Bokana, ima vec jednog na klupi , sta ce mu i ovaj koji od 10 neizvesnih izgubi 9.  Od EL nema nista za njega sledece sezone, sem ako se ne prisabere i odobrovolji novog preCednika Srbije, alias Nikolu Pasica da mu opet da pola milke za sledecu sezonu. Covic ce morati opet da pristane na taj dogovor. jer Covica samo aba liga interesuje, Da ga interesuje iskorak u El pa ne bi uzeo DR vec SO kao sto je uzeo prosle sezone, pa vidimo ko je u top 8 a ko gubi od fenjerasa u nebitnoj utakmici.

 

A ja cu kao nadzorni vec videti da li cu odobriti taj potpis zarad svog zdravlja i rizika da sledece sezone opet gledamo ista krvava kolena sa nekim novim Simonovicima, pefijima., i specificne situacije i forsiranje treninga u sred sezone kada se lomi playoff zbog radi dizanja forme u maju.

Sa politikom i finansijama pojma nemas, na twiteru je Vucic izgubio, pa idi slavi pobedu tamo zajedno sa Ksendzom, uticajnom twiterasicom iz tvog grada., Dodji danas do RIk , ima protest jer valjda ovi BOtini nisu presli cenzus, sta znam oduvek si bio ljubitelje komsija, red je da podrzis Duloa.

 

Zato opusti se, imas upliv u te Danske , Finske i Norveske lige, tamo ako mozes uhlebi ga, na list EL nema ko da ga uzme. Samo kod nas i to pod uslovom da uzmemo titulu u Maju., 

 

 

2 minutes ago, n4l1m said:

 

tamo gde pusta i za mnogo beznacajnije stvari, i tamo gde je i sada sa 24 sata zakasnjenja saopstio, a to je zvanicni sajt kk-a.

i odatle bi i sportando i eurohoops preneli, i koga interesuje znali bi, a ne sto se cekalo da se vajt bespotrebno oglasi i sada napusava kao i da ostatak sveta misli da smo mi za rat.

 

ostoji implicir au roku od minut, a ovde je mogao i pre utakmice da pustgi saopstenje, posto su znali da ce baner biti sa ukrajinskom zastavom, kao i sto su znali da ga nece drzati.

Ipsrati malo , preneli su ti portali, i to prevedeno. 

Cekamo veceras da gostuje kod Amanpurke, samo da vidimo ko ce da mu radi simultani prevod posto od stranih jezika zna samo zarkovacki.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

 

Ipsrati malo , preneli su ti portali, i to prevedeno. 

Cekamo veceras da gostuje kod Amanpurke, samo da vidimo ko ce da mu radi simultani prevod posto od stranih jezika zna samo zarkovacki.

 

pa isprati ti..

saosptesnje je trebalo biti napisano jos juce, pre utakmice, i onda ne bi ni vajt imao sta da se oglasava, a i svi bi znali zasto se nije drzala zastava.

a ne sada sa 24 sata zakasnjenja, kad smo predstvaljeni kao klub koji je za rat, i nakon sto se vajt zagovnao..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

 

pa isprati ti..

saosptesnje je trebalo biti napisano jos juce, pre utakmice, i onda ne bi ni vajt imao sta da se oglasava, a i svi bi znali zasto se nije drzala zastava.

a ne sada sa 24 sata zakasnjenja, kad smo predtsvaljeni kao klub koji je za rat, i nakon sto se vajt izleteo..

Ma tako je sve 5, najbolje da nismo ni izasli na parket, najbolje da nismo ni otisli tamo, sta koji kuraz trosimo pare na put kada nismo u top 8.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evo malog "off topic-a" (s obzirom na vecinu upisa na zadnjih par strana) o kraju regularnog dela utakmice sinoc.

 

Meni se na snimku poslednjeg napada Zalgirisa cini da Dobric pravi faul na Lekavicijusu odmah posto ovaj prelazi na Zvezdinu polovinu terena (posto je prosao Kalinica koji ga je cuvao na njihovom delu terena) ali da se taj faul ne svira od strane sudija. Mozda gresim ali meni se tako cini da je bilo. Loptu posle toga Lekavicijus salje dalje ka igracu koji je na kraju postigao trojku za izjednacenje.

 

Ako se setimo zadnjeg napada Reala u skorasnjoj utakmici u Beogradu sudije namerno ne sviraju faul Davidovca na Ljulju koji posle toga ima priliku da postigne trojku koju na srecu promasuje. Posle toga se zali sudiji zasto nije sviran faul, a i u razgovoru njega i Davidovca se vidi da Davidovac kaze da jeste pravio faul sto je i bilo logicno s obzirom da je bilo +3 za Zvezdu na par sekundi do kraja utakmice. 

 

Ako je trazeno da se pravi faul na Ljulju u utakmici protiv Reala onda mi je logicno da je i sinoc trazeno da se pravi faul i da je isti i napravljen od strane Dobrica i to u dobrom trenutku posto je svakako bilo pametnije da se pravi tada i u toj situaciji kad je vec ostalo manje sekundi do kraja utakmice nego da je faul pravio npr Kalinic u pocetku akcije Zalgirisa dok je pratio Lekavicijusa na njihovoj polovini terena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Ma tako je sve 5, najbolje da nismo ni izasli na parket, najbolje da nismo ni otisli tamo, sta koji kuraz trosimo pare na put kada nismo u top 8.

 

 

vidim ja da ti ne znas ni dal si dosao ni posao, ne vredi sa tobom diskutovati..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, n4l1m said:

vidim ja da ti ne znas ni dal si dosao ni posao, ne vredi sa tobom diskutovati..

Takvog sam raspolozenja posle rezultata izbora i kada vidim da |DEWIL PISE,

 

necu vise ne brini, dosta za danas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Šarac said:

Druze, opusti se, bice jos izbora, zvaljo  je uzeo samo 60 % ovog puta, cuj Dejo da bezi, gde da bezi kod Bokana, ima vec jednog na klupi , sta ce mu i ovaj koji od 10 neizvesnih izgubi 9.  Od EL nema nista za njega sledece sezone, sem ako se ne prisabere i odobrovolji novog preCednika Srbije, alias Nikolu Pasica da mu opet da pola milke za sledecu sezonu. Covic ce morati opet da pristane na taj dogovor. jer Covica samo aba liga interesuje, Da ga interesuje iskorak u El pa ne bi uzeo DR vec SO kao sto je uzeo prosle sezone, pa vidimo ko je u top 8 a ko gubi od fenjerasa u nebitnoj utakmici.

 

A ja cu kao nadzorni vec videti da li cu odobriti taj potpis zarad svog zdravlja i rizika da sledece sezone opet gledamo ista krvava kolena sa nekim novim Simonovicima, pefijima., i specificne situacije i forsiranje treninga u sred sezone kada se lomi playoff zbog radi dizanja forme u maju.

Sa politikom i finansijama pojma nemas, na twiteru je Vucic izgubio, pa idi slavi pobedu tamo zajedno sa Ksendzom, uticajnom twiterasicom iz tvog grada., Dodji danas do RIk , ima protest jer valjda ovi BOtini nisu presli cenzus, sta znam oduvek si bio ljubitelje komsija, red je da podrzis Duloa.

 

Zato opusti se, imas upliv u te Danske , Finske i Norveske lige, tamo ako mozes uhlebi ga, na list EL nema ko da ga uzme. Samo kod nas i to pod uslovom da uzmemo titulu u Maju., 

 

 

Ipsrati malo , preneli su ti portali, i to prevedeno. 

Cekamo veceras da gostuje kod Amanpurke, samo da vidimo ko ce da mu radi simultani prevod posto od stranih jezika zna samo zarkovacki.

covica interesuju procenti i izdavanje sala itd...

 

covic-sns bot

 

keselj-sns bot

 

ilic-sns bot

 

Najveci budzet u istoriji kkcz...ovo samo mogu ljudi u srbiji mogu popusiti. mi el svakako necemo videti cakni u ovom prosirenom formatu.

 

Nemojmo zaboraviti da je Salo27 doveo koloma,rocestog,energeticara,potpisao sasimonom,kuzmicem nove dugogodisnje ugovore..ili je tobiocovic,skroz nebitno.

 

Bravo za ideju za baner, ipak imamo o(d)bore na visokoj razini..

 

#timpeja/sedlacek/radonjic

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Gudura said:

Znaci naspavao se, omlatio burek sa sirom, bacio laganu nedeljnu jutarnju kaficu, bio u teretani, otisao kod deteta na utakmicu, gde je odigrao kao lav, i gde su dobili favorita kosem 4 sek pre kraja, dosao kuci, bacio dry aged rib eye na tiganj, ispeko ga do perfekcije, mlatnuo 2 case lepog vina, otisao da obavim svoju gradjansku duznost, napravio punu malu i zavalio se i kad mislis da nista ne moze da ti pokvari raspolozenje, drugar pocne da kucka na nasoj internoj grupi, upalim TV na 5 min pre kraja i i sve u k....🤣🤣🤣😤😤😤

Zato meni lepo, nisam gledao pa sad čitam postove a sve sam u fazonu kao vojnik kad priča šta mu najlepše bilo u vojsci pa kaže Najlepše je bilo kad mi komandir na -30 kaže Branko Lazić na stražu... A ja nisam Branko Lazić...

Link to comment
Share on other sites

Bas gorak ukus nakon jucerasnjeg dana, sto zbog izbora sto zbog kosarke.

Obrni okreni mi cemo najebati, mogli smo jednom u zivotu da se ne pravimo pametni, mogli su se odstampati oni blanko papirici stop the war sto kaze @uiniako im je do toga i resena prica. 

Jasno je da ova prica o neutralnosti ne pije vise vodu i ne prolazi.

Vec je krenulo pljuvanje po klubu na fejsu, nakacice se nasi nacionalisti i bice festa, nece nas oprati ni Sava ni Dunav, a slutim i salvu zvizduka Vajtu na sledecoj utakmici.

Taman se malo primirila stigma da su Srbi ovakvi ili onakvi, mada kad vidim kako i sta biramo, mozda i nismo za bolje.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Borca said:

Evo malog "off topic-a" (s obzirom na vecinu upisa na zadnjih par strana) o kraju regularnog dela utakmice sinoc.

 

Meni se na snimku poslednjeg napada Zalgirisa cini da Dobric pravi faul na Lekavicijusu odmah posto ovaj prelazi na Zvezdinu polovinu terena (posto je prosao Kalinica koji ga je cuvao na njihovom delu terena) ali da se taj faul ne svira od strane sudija. Mozda gresim ali meni se tako cini da je bilo. Loptu posle toga Lekavicijus salje dalje ka igracu koji je na kraju postigao trojku za izjednacenje.

 

Ako se setimo zadnjeg napada Reala u skorasnjoj utakmici u Beogradu sudije namerno ne sviraju faul Davidovca na Ljulju koji posle toga ima priliku da postigne trojku koju na srecu promasuje. Posle toga se zali sudiji zasto nije sviran faul, a i u razgovoru njega i Davidovca se vidi da Davidovac kaze da jeste pravio faul sto je i bilo logicno s obzirom da je bilo +3 za Zvezdu na par sekundi do kraja utakmice. 

 

Ako je trazeno da se pravi faul na Ljulju u utakmici protiv Reala onda mi je logicno da je i sinoc trazeno da se pravi faul i da je isti i napravljen od strane Dobrica i to u dobrom trenutku posto je svakako bilo pametnije da se pravi tada i u toj situaciji kad je vec ostalo manje sekundi do kraja utakmice nego da je faul pravio npr Kalinic u pocetku akcije Zalgirisa dok je pratio Lekavicijusa na njihovoj polovini terena.

Imaju tj. imale su sudije upute da ne budu "saucesnici" ekipa koje zele da prave faul i to ne samo na kraju utakmice nego i u kontri recimo. E, zbog toga nastaju onda sranja gde ides na jos jaci kontakt kod pravljenja faula i onda sevne nesportska. Ova pravila su donekle zaista izopacena i prave probleme i ekipama, a i sudijama koji moraju u delicu sekunde da procene situaciju tj. ko kada trazi faul, a ko ne i da onda odlucuju. Masivna glupost.

 

Mene je vise smetalo od toga da smo kod njihova 3-4 zadnja napada dopustali da se lopta maltene dokotrlja do polovice terena, a da je njihov igrac ne dodirne i na taj nacin ustedi vreme jer smo mi nezainteresovano stajali na nasoj polovici terena. Uz to, tri napada u trajanju od 5-6 sekundi maksimalno, prakticno bez odbrane i uz to su jos oni propustili jedno polaganje iz bas takve akcije gde su nam razvukli odbranu kada njihov pley prolazi kao brzi voz kroz sredinu.

 

Imali smo +7 na koliko pre kraja? Posle bio njihov TO. +4 je bilo na 15 sekundi. +2 sa dva bacanja za Davidovca na 9 sekundi. Slicno kao protiv Efesa. Mislim da nam ni +15 na dva minuta pred kraj ne bi bilo sigurno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako budu samo zvizduci Vajtu bice super.

Imam osecaj da ce se protiv Efesa napraviti jedan rusko srpski performans tokom cele utakmice.

Zadnja utakmica, nista nam ne resava a Delije ce verovatno hteti da pokazu zvezdasrbija misice. 
Tako da ocekujem celovecernju odu Rusiji, Kosovu, Donbasu, i jebanje keve Natu i ostalim neprijateljima.

Tako da se moze desiti da nam je ovo zadnja utakmica u EL bez obzira na rezultat u ABA ligi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Celog dana osecaj kao posle onog treceg gola Kelna pre trideset i kusur godina. Katastrofa na izborima, neverovatan poraz, razglabanje o transparentu, pojava onih koji  skoknu odozgo da bi serucnuli protiv ove zemlje jos jednom povodom desavanja u Litvaniji.

Dace Bog da ovi zeleni mamlazi dodju iduce godine u Pionir. Napraviti zastavu sa imenima svih poginulih u orgijanju njihovih jarana pre dvadesetak godina pa im dati da to drze. Nad nama vazda moze svako da se izdrkava, stvarno su prekardasili sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Redstar0356 said:

Vidimo ko je u top 8, a tamo Mike James, bas lepe reci upravnog odbora. Posle se cudimo kakvi su navijaci, kakvi da budu kad je Uo ovakav.

izbaci james iz njegovog rostera< i nama kalinica< pa da se saberemo pa da vidis cije je roster skuplji plus trener koji je duplo skuplji< kod nas>

preuzeo je ekipu sa dna tabele< uveo ih u playoff obrisane im pobede protiv rusa<

kod nas je zasrao stvari to je cinjenica< izgubio je podrsku kod domacih igraca< nije imao podrsku publike< nije bilo buducnosti za njega u toj atmosferi< kao sto ni Zvezdan nije imao kod njih. 

on jeste potpisao te gore spomenute igrace od mog druga< ali je radonjic otkacio borisu< diopa< radanova< halla< valdena<   mogao je lagano da otkaci kuzmica< simonovica< ali nije>

tako da mozemo da mrzimo SO dok smo zivi< da nikada vise se ne vrati u kkcz ali sa westermanom i andjusicem i ostalim no name francuzima je usao u playoff< fair and square>

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

izbaci james iz njegovog rostera< i nama kalinica< pa da se saberemo pa da vidis cije je roster skuplji plus trener koji je duplo skuplji< kod nas>

preuzeo je ekipu sa dna tabele< uveo ih u playoff obrisane im pobede protiv rusa<

kod nas je zasrao stvari to je cinjenica< izgubio je podrsku kod domacih igraca< nije imao podrsku publike< nije bilo buducnosti za njega u toj atmosferi< kao sto ni Zvezdan nije imao kod njih. 

on jeste potpisao te gore spomenute igrace od mog druga< ali je radonjic otkacio borisu< diopa< radanova< halla< valdena<   mogao je lagano da otkaci kuzmica< simonovica< ali nije>

tako da mozemo da mrzimo SO dok smo zivi< da nikada vise se ne vrati u kkcz ali sa westermanom i andjusicem i ostalim no name francuzima je usao u playoff< fair and square>

Konacno neki apoliticki upis 🤩

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Clash said:

Ako budu samo zvizduci Vajtu bice super.

Imam osecaj da ce se protiv Efesa napraviti jedan rusko srpski performans tokom cele utakmice.

Zadnja utakmica, nista nam ne resava a Delije ce verovatno hteti da pokazu zvezdasrbija misice. 
Tako da ocekujem celovecernju odu Rusiji, Kosovu, Donbasu, i jebanje keve Natu i ostalim neprijateljima.

Tako da se moze desiti da nam je ovo zadnja utakmica u EL bez obzira na rezultat u ABA ligi.

Gusle?

:default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Clash said:

Ako budu samo zvizduci Vajtu bice super.

Imam osecaj da ce se protiv Efesa napraviti jedan rusko srpski performans tokom cele utakmice.

Zadnja utakmica, nista nam ne resava a Delije ce verovatno hteti da pokazu zvezdasrbija misice. 
Tako da ocekujem celovecernju odu Rusiji, Kosovu, Donbasu, i jebanje keve Natu i ostalim neprijateljima.

Tako da se moze desiti da nam je ovo zadnja utakmica u EL bez obzira na rezultat u ABA ligi.

Kad od njih najvise ocekujes sranja, to se ne desi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

Imaju tj. imale su sudije upute da ne budu "saucesnici" ekipa koje zele da prave faul i to ne samo na kraju utakmice nego i u kontri recimo. E, zbog toga nastaju onda sranja gde ides na jos jaci kontakt kod pravljenja faula i onda sevne nesportska. Ova pravila su donekle zaista izopacena i prave probleme i ekipama, a i sudijama koji moraju u delicu sekunde da procene situaciju tj. ko kada trazi faul, a ko ne i da onda odlucuju. Masivna glupost.

 

Mene je vise smetalo od toga da smo kod njihova 3-4 zadnja napada dopustali da se lopta maltene dokotrlja do polovice terena, a da je njihov igrac ne dodirne i na taj nacin ustedi vreme jer smo mi nezainteresovano stajali na nasoj polovici terena. Uz to, tri napada u trajanju od 5-6 sekundi maksimalno, prakticno bez odbrane i uz to su jos oni propustili jedno polaganje iz bas takve akcije gde su nam razvukli odbranu kada njihov pley prolazi kao brzi voz kroz sredinu.

 

Imali smo +7 na koliko pre kraja? Posle bio njihov TO. +4 je bilo na 15 sekundi. +2 sa dva bacanja za Davidovca na 9 sekundi. Slicno kao protiv Efesa. Mislim da nam ni +15 na dva minuta pred kraj ne bi bilo sigurno.

 

Onda u prevodu ako branis +3 na kraju utakmice i protivnik ima napad mozes samo da se pomolis da ce protivnik da promasi taj sut do koga ce svakako doci ako sudije prate uputstva da ne budu "saucesnici" u kosarkaskoj utakmici i situacijama na istoj koje su bila regularna praksa od kad gledam kosarku.

 

Ostaje ti opcija iz drugog podebljanog da napravis faul koji ne moze da se ne odsvira sto u prevodu znaci nesportska i opcija da protivnik umesto suta u poslednjoj (ili poslednjim) sekundama i eventualno izborenog produzetka dobije priliku da sa 2 slobodna bacanja i loptom sa strane (na tvojoj polovini) dodje i do pobede u regularanom toku utakmice.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

Imaju tj. imale su sudije upute da ne budu "saucesnici" ekipa koje zele da prave faul i to ne samo na kraju utakmice nego i u kontri recimo. E, zbog toga nastaju onda sranja gde ides na jos jaci kontakt kod pravljenja faula i onda sevne nesportska. Ova pravila su donekle zaista izopacena i prave probleme i ekipama, a i sudijama koji moraju u delicu sekunde da procene situaciju tj. ko kada trazi faul, a ko ne i da onda odlucuju. Masivna glupost.

 

Mene je vise smetalo od toga da smo kod njihova 3-4 zadnja napada dopustali da se lopta maltene dokotrlja do polovice terena, a da je njihov igrac ne dodirne i na taj nacin ustedi vreme jer smo mi nezainteresovano stajali na nasoj polovici terena. Uz to, tri napada u trajanju od 5-6 sekundi maksimalno, prakticno bez odbrane i uz to su jos oni propustili jedno polaganje iz bas takve akcije gde su nam razvukli odbranu kada njihov pley prolazi kao brzi voz kroz sredinu.

 

Imali smo +7 na koliko pre kraja? Posle bio njihov TO. +4 je bilo na 15 sekundi. +2 sa dva bacanja za Davidovca na 9 sekundi. Slicno kao protiv Efesa. Mislim da nam ni +15 na dva minuta pred kraj ne bi bilo sigurno.

po toj logici faul nad davidovcem je morao biti nesportska.

gledao sam barem 10 utakmica ove sezone sa slicnim scenarijem i niti jednom nije svirana nesportska.

Link to comment
Share on other sites

^^ @Borca& @drakon1

Kombinacija takvog nesviranja nacinjenih faulova pri prenosu lopte s jedne strane, i sviranja bacanja na sutu za tri iz ocaja kao i namernih licnih s druge, je nesto sto je jako bezveze i treba se resiti sistematski.

Takodje, jako mi smeta sto inicijator incidenta i onaj koji odreaguje obicno dobiju istu kaznu (videti pod drzanje za nogu dok su dva igraca na podu, seticete se situacije).

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...