Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovako izgubljena utakmica u tih par sekundi pomračenja je energie vampire pred oproštajnu tekmu od EL protiv Efesa kući a možda narednu u tom rangu odigramo tek za koju godinu. Baja je stigao i da se dva puta namesti dok lažnjacima šalje dvojicu nebu pod oblake...pa kako da nam ga ne udene onako pedantno kad smo i guzicu namazali...i još navežbali koreografiju na max level atraktivnosti...jer ne ide Jankunas legenda svaki dan u penziju.

 

To je nivo brain fart-a kao kada je ortak pred izlazak na večeru sa ženom tražio da mu dobaci cigarete iz jakne u hodniku dok on odgleda kraj tekme...i ona se pojavi ispred njega sa načetom kutijom durexa sa ukusom breskve u jednoj ruci...a u drugoj joj ljuštilica za krastavac.

 

 

 Edit:

 

....ljuštilica nije bila u jakni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bodie said:

Ako nekome nije bilo jasno sa čime imamo posla, govna fašistička.... Nadam se da će im biti priređen topao doček sledeće sezone.

Jedan je Luka kapiten!

Pseta koja nama masu nato zastavom. Goveda koja su se garantovano odusevljavala kada su ovde deca ginula od nato mrcina. Nije im tada palo na pamet da drze zastave za prekid rata. 

Olos docekati kako su zasluzili. Uvek su nas mrzeli u kosarci, uvek sam ih mrzeo. Jos i onaj Sabinis sere ovih dana.

Bagra!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, drakon1 said:

Izjava Radonjica oko ne nosenja transparenta na pocetku utakmice je...meh. Kaze da to nije pitanje za njega. Pa za koga je onda? Nadam se da ce se neko oglasiti da cisto razjasni zasto. Ne osudjujem i ne podrzavam nedrzanje transparenta nego jednostavno mislim da treba reci kako stoje stvari. Mozda je, s druge strane, i bolje da Radonjic sa svojim slabasnim engleskim nije govorio o tome, jer je postojala dobra sansa da nesto pogresno kaze ili da se to pogresno protumaci.

Pa i nije pitanje za njega. To je covic odlucio naravno.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, drakon1 said:

Izjava Radonjica oko ne nosenja transparenta na pocetku utakmice je...meh. Kaze da to nije pitanje za njega. Pa za koga je onda? Nadam se da ce se neko oglasiti da cisto razjasni zasto. Ne osudjujem i ne podrzavam nedrzanje transparenta nego jednostavno mislim da treba reci kako stoje stvari. Mozda je, s druge strane, i bolje da Radonjic sa svojim slabasnim engleskim nije govorio o tome, jer je postojala dobra sansa da nesto pogresno kaze ili da se to pogresno protumaci.

Ummmm, they, uhmm, they try hard to offense us to hold it, but, uhm, we played very good defense and didn't let them put transaprent in, uhjmmm.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovo ne bitno pitanje, u sustini "stop war" nije nikakav "strasan" transparent, u smislu svrstavanja na neciju stranu i da ste ga nosili nista vau se ne bi desilo. Naravno to nije pitanje za Radonjica. Zbog ovoga moze kosarkaski klub da ima problema u smislu dobijanja licence. Mozete mnogo da izgubite a da ste nosili taj jebeni trans ne bi izgubili nista. 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pricajte sta god hocete, ali ja sam ponosan na ove momke i trenera sa strucnim stabom. Posle onako lose utakmice u Minhenu oni se dignu i odigraju vrhunski mec i to posle mece gdje si ispao iz daljeg takmicenja. 

Malsimalna podrska do samog kraja sta god da bude.

2 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ja mislim da je ovo ne bitno pitanje, u sustini "stop war" nije nikakav "strasan" transparent, u smislu svrstavanja na neciju stranu i da ste ga nosili nista vau se ne bi desilo. Naravno to nije pitanje za Radonjica. Zbog ovoga moze kosarkaski klub da ima problema u smislu dobijanja licence. Mozete mnogo da izgubite a da ste nosili taj jebeni trans ne bi izgubili nista. 

 

Jel to ono jesam li kurava ako sam se samo jednom jebala za pare?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PERICA!!! said:

Pricajte sta god hocete, ali ja sam ponosan na ove momke i trenera sa strucnim stabom. Posle onako lose utakmice u Minhenu oni se dignu i odigraju vrhunski mec i to posle mece gdje si ispao iz daljeg takmicenja. 

Malsimalna podrska do samog kraja sta god da bude.

Kritika i to debela ne znaci uskracivanje podrske. Zvezda je kao najveci rod, dete. Uvek ima najvecu podrsku, ali i veliku kritiku kada zasluzi. A kosarkaski klub i sve oko njega je zasluzio tu kritiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svako ko je pomislio da je Radonjić zahtevao da se ne pravi faul u poslednjoj odbrani, to može da brani samo činjenicom da nam je bila bitna koš razlika...pošto smo već ionako pobedili.

Da nismo ovako kurate sreće, ureknuti ili samo kratke pameti, pa da je bar jedan od letača pao šuteru na glavu...možda bi i fulao jedno bacanje...ovako smo taj bazer biter podigli na najviši nivo dramatičnosti...i ne gine mu prvo mesto u Top10 ovog kola.

Da smo ceo dan danas u Žalgirio areni utrošili u zajedničkom treningu sa domaćinima i uvežbavanju te akcije, pa ne bi je ovako savršeno realizovali.

 

I da ne zaboravim Radovića sa željom da ga karma polis zaustavi u jednosmernoj zbog prekoračenja brzine, nevezanog, pod uticajem alkohola i sa isteklom registracijom...baš u trenutku kad Kalina tuda tera biciklo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Losmi17 said:

Pa i nije pitanje za njega. To je covic odlucio naravno.

Jel bi ti drzao UKR zastavu da si bio na terenu i da li mislis da bilo kog igraca mozes nesto naterati. Mahali su nam Nato zastavama a nasi treba da se vrate kuci i ovde budu ispljuvani od vecinskog naroda koji je u velikom % za ruse.

Cuj Covic odlucio. 

Tako su mogli i Azov zastavu sa kukastim da okace.

 

Jebe mi se za rexultat veceras, jebe mi se sto je Radonjic vise izgubio utakmica ove sezone svojom krivicom nego sto ih je dobio. 

3/4 je bila ubitacna pa sve do poslednje primljene trojke. To je ekipa i taj stav ce ocistiti sve u ABA ligi u playoffu.

 

Pobednici danas su Kalinic i Vidic kao i svi igraci veceras za stav i oonasanje medju onim fasistima u publici .

 

A sada prava utakmica i rezultate izbora a ovo je arhivirano. Zasluzili smo pobedu 

 

Kuzmanovic po obicaju je jinxovao sa samo da DEDA pogodi oba bacanja i to je gotovo.

 

Produzeci

 

Neka njegov ljubimac ovde naopse jel smo dobili ijedan produzetak sa njim?

 

Jel traxio da se pravi faul ili si to zapamtio samo kod SO kada nije pravio?

 

 

 

 

 

 

23 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ja mislim da je ovo ne bitno pitanje, u sustini "stop war" nije nikakav "strasan" transparent, u smislu svrstavanja na neciju stranu i da ste ga nosili nista vau se ne bi desilo. Naravno to nije pitanje za Radonjica. Zbog ovoga moze kosarkaski klub da ima problema u smislu dobijanja licence. Mozete mnogo da izgubite a da ste nosili taj jebeni trans ne bi izgubili nista. 

Da je bio beli baner kao sto je bilo na svim utakmicama pre ne bi bilo problema.

 

Ne moze pod UKR zastavom. 

 

Nasa drzava je neutralna u ovom sukobu, i ne moze klub koji igra pod zastavom drxave Srbije da zastupa suprotno. 

 

 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ja mislim da je ovo ne bitno pitanje, u sustini "stop war" nije nikakav "strasan" transparent, u smislu svrstavanja na neciju stranu i da ste ga nosili nista vau se ne bi desilo. Naravno to nije pitanje za Radonjica. Zbog ovoga moze kosarkaski klub da ima problema u smislu dobijanja licence. Mozete mnogo da izgubite a da ste nosili taj jebeni trans ne bi izgubili nista. 

 

 

Sto u bojama ukrajinske zastave? Jel samo stop war za njih vazi ili  se trenutno vodi rat jos negde? 

ako ima je stalo da se rat zaustavi, zasto ne u nekim neutralnim bojama? 

izuzetno nekorektno, bezobrazno i u duhu neonacizma karakteristicnog za taj deo Evrope.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, berti said:

Kakav olos!!! 

Idealan i jedini moguć odgovor i postupak Zvezde u ovoj situaciji.

 

Kao što već rekoh, niko nema ništa protiv držanja transparenta "stop the war"

Ovakav transparent nije ništa drugo do provokacija Litvanaca, što potvrđuju i ove Nato zastave na tribinama i vređanje Srbije.

Edited by Stiletto87
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sad mi je jos zalije sto nismo pobedili ovu olos. 

 

Bilo bi lepo kada bi momcima priredili punu halu i dobru atmosferu protiv Efesa, pa da zavrsimo EL sezonu pobedom. Ima mesta za kritike, ali bez obzira na sve, bili smo u igri za plej of do kraja, pobedjivani su ponovo velikani, cak i u nekim porazima je bilo mnogo pozitivnog, dosta neizvesnih utakmica smo odigrali, a tim je uvek davao sve od sebe na terenu. 

 

Verujem da cemo nakon zavrsetka EL prodisati, pogotovo kada se vrate Holins i Lazic i da cemo biti pravi u zavrsnici Aba lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će Vajt biti klupiran do kraja sezone. Pravdanje po tviteru i instagramu raznim fašistima je stvarno nisko. Ceo tim uradi kako je klub odlučio, i on među njima, i sad se nekome pravda i izvinjava...

Edited by Bodie
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...