Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pa sta nas sprecava da imamo domacu osnovu u El? 

Prosle godine Rocesti I Kolom zajedno nisu jeftiniji od Nedovica npr.  

Danas Simonovic, Cirbes, Markovic zajedno  vrv nisu  jeftiniji od npr Gudurica, bek sutera koji bi nam dosta znacio.  

 

 

izvor?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pavijan2 said:

izvor?

image.png.88a90aee1da511be5c5a46bb3b931122.png  

Salu na stranu, pa prosta logika, ponudjeni sigurno nisu dosli da igraju za stipendije, ti ako mislis da je Markovic dosao za 100.000 onda jbg. Markovic sigurno ima bar 250.000, Simonovic i Cirbes nek imaju po 100.000, mada Simon ima i vise. To ti je vec 450.000. Ako nismo mogli da dodamo jos 50.000 i da dovedemo Guduru onda jbg. Tako i prolazimo. 

Edited by Redstar0356
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

image.png.88a90aee1da511be5c5a46bb3b931122.png  

Salu na stranu, pa prosta logika, ponudjeni sigurno nisu dosli da igraju za stipendije, ti ako mislis da je Markovic dosao za 100.000 onda jbg. Markovic sigurno ima bar 250.000, Simonovic i Cirbes nek imaju po 100.000, mada Simon ima i vise. To ti je vec 450.000. Ako nismo mogli da dodamo jos 50.000 i da dovedemo Guduru onda jbg. Tako i prolazimo. 

znaci ne znas.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pavijan2 said:

znaci ne znas.

Znaci, da kazemo da imaju po 50 000$, to je 150 000 $. Posto je ovde provejavala prica da nam je malo falilo za Lesora(sitnis valjda od 50 000 do 100 000), ili koga vec, eto ti dodatnih 150 000 na ono sto si vec planirao da ulozis, za neku investiciju koja ima smisla. Ili mozda beka, ali centar je bio pod moranje, jer Kuzmic i Mitrovic za prvu opciju u El je sramota i samoubistvo. 

 

Mislim, igramo El vec 8 godina valjda. Nakon prvih par sam bio srecan kao dete samo sto ucestvujemo, sada ne vidim smisao samo pukog ucestvovanja. Ok, svakako treba juriti svake godine El da se igra, ali daj malo ambicije da se podignu, ne mogu da shvatim da nakon one sezone 16:14 dolazi Alimpijr pocetnik i odlazi cela ekipa. Jos je F4 u Bg. Od tada je krenulo tavorenje. Radonjina selekcija ove godine? Stvarno ne znam sta da kazem, ne smem ni da zamislim sta bi bilo da se Kalina nije odobrovoljio i dosao, mada sumnjam da igra za malu platu, bas nerealno. 

 

Ne mogu da shvatim i sad, sta ce nam Markovic, Simon i Cirbes? Lazarevic decko od 25 godina nam je najveca perspektiva. Necu ni da spominjem Topica koji je dobio 2 minuta. 

 

I da, mi ni ove godine nismo bili konkurenti za top 8. Da ne bese izbacivanja tri ekipe koje bi verovatno zavrsile u top 8, mi bi fakticki odavno bili prezaljeni, kao sto i jesmo bili pre nego sto je rat poceo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kalina je poprilicno lud covek. Dosao ovde, platio reket,pa opet pljucno po sns redovim :Hail: Secam se one serije kad smo srusili zlog Dula iz plemena Kucha i one mozda i najbolje two way partije u istoriji srpske kosarke. 

 

Kalina brate hvala na ovoj sezoni,ali mi te ne zasluzujemo..idi s Dejom u neki klub i borite se za F4 EL!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kalina je poprilicno lud covek. Dosao ovde, platio reket,pa opet pljucno po sns redovim :Hail: Secam se one serije kad smo srusili zlog Dula iz plemena Kucha i one mozda i najbolje two way partije u istoriji srpske kosarke. 

 

Kalina brate hvala na ovoj sezoni,ali mi te ne zasluzujemo..idi s Dejom u neki klub i borite se za F4 EL!!

Da si ti meni ziv i zdrav, Zvezda je Radonjicu maksimum. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da bar mozemo navijace da menjamo kad vec ovu raspalu upravu ne mozemo.

Slazem se i da je do uprave sve ovo. Isto tako, smatram i da Radonjicu das 20 milki opet bi dovodio nekog Dangubu ili Jovica, Markovica. Takav je, tesko mu je da izadje iz opanaka na koje se navikao. Kao da je upao u komfor zonu iz koje se tesko izlazi. Svaka mu cast za mnoge stvari u Zvezdi, samo mi se cini da je dostigao plafon. 

 

Sto se tice titula, verujem da je tu jos tatko nas Radonja, imscrmo i domaci teren. Mada, i Partizan je tu pomogao sa verovatno jos gorom selekcijom od nase. 

Link to comment
Share on other sites

Zna li se za Holinsa da li se vraca posle Zalgirisa?

 

Sad gledam kalendar u ABA, mi poslednju ligasku utakmicu igramo 23.04. i tek 18.05. krece plej of za nas (mozda nedelju dana ranije ako preliminarni deo plej ofa bude ranije zavrsen). 

 

Imace ekipa vremena ko nikad do sad u sezoni i da odmori i da se oporavi i da se spremi za meceve za titulu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Markovic ima 300-350k, Simon 150-200k, Cirbes 150-200k, izvor je zvanicno saopstenje kluba o budzetu bez imena igraca. Vec smo rasclanjivali po igracima sa gotovo nikakvom marginom za gresku.

To su imena koja treba pominjati kada neko kaze da nema novca.

Uz to Vajt ima 400-450k(povreda koja je bila davno i losa forma), Dzoni 300-350k (totalno pogubljen).

Ukupno 1300-1550k za njih petoricu, uz gotovo nikakav doprinos.

Lojd i Noko kostaju priblizno toliko.

Opcija uvek ima, najlakse je ici na 'sigurno'. Citaj reciklirati isluzene veterane i prelistati Miskov lager polovnjaka.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dl91 said:

Slazem se i da je do uprave sve ovo. Isto tako, smatram i da Radonjicu das 20 milki opet bi dovodio nekog Dangubu ili Jovica, Markovica. Takav je, tesko mu je da izadje iz opanaka na koje se navikao. Kao da je upao u komfor zonu iz koje se tesko izlazi. Svaka mu cast za mnoge stvari u Zvezdi, samo mi se cini da je dostigao plafon. 

 

Sto se tice titula, verujem da je tu jos tatko nas Radonja, imscrmo i domaci teren. Mada, i Partizan je tu pomogao sa verovatno jos gorom selekcijom od nase. 

Nemam vise kao pre zelju da edukujem Zvezdine navijace jer je to Sizifov posao, ali tebi cu pruziti sansu.

 

Ta prica iz opanaka je smesna koliko i nasa uprava i nadzorni odbor, a odatle je i izvor.

 

Dejo je imao jednog Markusa Vilijamsa...Milera, a u Bayern doveo Greg Monroa i Vilijamsa koji su igrali za saku dolara. Bayern je u polusezoni spasao od Boldovanog Djordjevica. Onda je u prvoj celoj sezoni bio na granici PO i uzeo titulu bez jednog poraza u PO.

 

On voli staro skolsku disciplinu i to je to. Poslednja sezona u Bayernu je bio osakacen povredama na samom pocetku sezone...

 

Daj ti njemu 10m za plate pa ces videti tim. Nijednom Dejo nije imao vise od 5m za plate pa ni danas.

 

Navijaci Zvezde treba da izadju iz opanaka i shvate da kosarka nije samo teren...nije to njihova borba sa 50-60-70k da izdrze mesec i da li ce skupiti love da idu na Halkidiki ili Sutomore..

 

Dejo je dosao u zmijsko leglo gde je Marko ''SMRADONJA'' Keselj, Covic ''MZT, TELENOR RACUN,BASKONIJA'' Covic i jos neki da se ne uvrede pa ih necu spominjati. Imajte malo smeka i podrzite pravu i originalnu legendu...a ne fake legende koje parazitiraju decenijama na grbaci ovog naroda, a neki ko Keselj imaju zelju da tako nastave do penzije..kao i pedagog mu i vrhovni vodja.

 

 

Edited by Devil In My Pants
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I kakve to veze ima sa tim sto je spucao jace od milion na polovnjake za koje smo svi znali da nece sluziti nicemu+plus Ivanovic i Vajt za koje smo imali nadu al Vajtova povreda jbg.. Jedino za Vajta nije zasrao objektivno, za Ivanovica je trebalo barem oni da procene da nece biti faktor na El nivou. Al ajde, losa procena, desava se. Al onda na  losu procenu dovodi Markovica.  

  Sto kaze kolega iznad, ti tu pricas da bi on doveo bolje igrace da ima 10m a mi ovde vidimo da on koji nema para, baca milion na polovnjake. 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ti polovnjaci nemaju toliko para pa jery nadzorni odbor ovde pisao i po tviterima da Zirbes igra za kikiriki....sad odjednom 150-200k....lik koji je igrao u Emiratima za 5-10k?? LMFAO

 

Svi ti isti su prosle sezone igrali za nista..pazi sad Markovic 350-400k..mislim jel neko to stvarno misli??? Dali ste vi ozbiljni???

 

Spinovi moji prijtelji...spinovi...

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nemam vise kao pre zelju da edukujem Zvezdine navijace jer je to Sizifov posao, ali tebi cu pruziti sansu.

 

Ta prica iz opanaka je smesna koliko i nasa uprava i nadzorni odbor, a odatle je i izvor.

 

Dejo je imao jednog Markusa Vilijamsa...Milera, a u Bayern doveo Greg Monroa i Vilijamsa koji su igrali za saku dolara. Bayern je u polusezoni spasao od Boldovanog Djordjevica. Onda je u prvoj celoj sezoni bio na granici PO i uzeo titulu bez jednog poraza u PO.

 

On voli staro skolsku disciplinu i to je to. Poslednja sezona u Bayernu je bio osakacen povredama na samom pocetku sezone...

 

Daj ti njemu 10m za plate pa ces videti tim. Nijednom Dejo nije imao vise od 5m za plate pa ni danas.

 

Navijaci Zvezde treba da izadju iz opanaka i shvate da kosarka nije samo teren...nije to njihova borba sa 50-60-70k da izdrze mesec i da li ce skupiti love da idu na Halkidiki ili Sutomore..

 

Dejo je dosao u zmijsko leglo gde je Marko ''SMRADONJA'' Keselj, Covic ''MZT, TELENOR RACUN,BASKONIJA'' Covic i jos neki da se ne uvrede pa ih necu spominjati. Imajte malo smeka i podrzite pravu i originalnu legendu...a ne fake legende koje parazitiraju decenijama na grbaci ovog naroda, a neki ko Keselj imaju zelju da tako nastave do penzije..kao i pedagog mu i vrhovni vodja.

 

 

I opet ti kazem, slazem se za upravu i sve shunturle i ko sve nije bio tu. 

 

Ono sto pokusavam da ti kazem je da je Dejo istinska legenda. Samo mi deluje da se drzi tog svog staromodnog previse tvrdoglavo. Pitam se da li bi on izabrao Lojda.... Pa mislim da ne bi. Mislim, proverene snage, Mitar, Kuzma rekovalescent(u tome je meni sustina, ziheras je). Pa nemoguce da nismo imali u budzetu za bolje, kad mu je vec prioritet za osovina plej-centar. Ili prosto ne zeli da rizikuje? 

 

Mozda i gresim, to je vrlo moguce, jer u poredjenju sa vecinom ovde kosarkasko znanje mi je tankosava. Nemam problem sa priznam. 

 

Drag mi je Radonja bas, naravno, ne toliko kao sto je tebi drag 😂😂, ali mi deluje da statira u kukuruzu. Nadam se da lupetaram i da sam daleko od istine. No, vreme ce pokazati. 

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dl91 said:

I opet ti kazem, slazem se za upravu i sve shunturle i ko sve nije bio tu. 

 

Ono sto pokusavam da ti kazem je da je Dejo istinska legenda. Samo mi deluje da se drzi tog svog staromodnog previse tvrdoglavo. Pitam se da li bi on izabrao Lojda.... Pa mislim da ne bi. Mislim, proverene snage, Mitar, Kuzma rekovalescent(u tome je meni sustina, ziheras je). Pa nemoguce da nismo imali u budzetu za bolje, kad mu je vec prioritet za osovina plej-centar. Ili prosto ne zeli da rizikuje? 

 

Mozda i gresim, to je vrlo moguce, jer u poredjenju sa vecinom ovde kosarkasko znanje mi je tankosava. Nemam problem sa priznam. 

 

Drag mi je Radonja bas, naravno, ne toliko kao sto je tebi drag 😂😂, ali mi deluje da statira u kukuruzu. Nadam se da lupetaram i da sam daleko od istine. No, vreme ce pokazati. 

Znam, ali razmisli da smo imali para da li bi dovodili ove igrce? Markovic 350k???35-36g?? Nije igrao godinu dana???

 

Setimo se keselja smrde koji toliko voli Zvezdu da je presedeo celu sezonu....meni to smrdi na pola pije a pola sarcu daje.. 🙂

 

Setimo se Kuzmica i ugovora na 3g???? Simonovica na 2??? sina dve godine????? igro u fmp-u i mi ga placali i posle toga ode u penziju???? Sad Zirbesa placamo day by day ugovor 20k mesecno?? mislim jel ovde neko razmislja svojom glavom???

 

Ne ide ovo na tebe, vec uopsteno pisem. Covicu verujete???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonji je i dalje prilično veliki karijerni hendikep taj pretanak engleski. Manje više iz ugla što bi ga zbog toga neko od stranih klubova možda i preskočio svojom ponudom, koliko iz razloga njegove uskraćenosti za jednu opušteniju komunikaciju sa znatno više detalja i jačim samopouzdanjem u prezentovanju. On je na tom polju jedva malo uznapredovao nakon dve godine pečalbe. Mišljenja sam da bi u izboru Lojd ili Gudura impulsivno uzeo igrača kojeg poznaje a razliku u kvalitetu od 200-300k bi kompenzovao besprekornom komunikacijom sa jednim od nosioca. Ne sumnjam da je prethodna empirija sa igračem prva prednost u izboru kod Radonjića ali činjenica je da je tokom sezone nekad presudno biti jasan i koncizan upravo kada za to imaš samo par desetina sekundi na TO. Lako je na treningu kada se ima vremena i kada su svi fokusirani preneti nešto uz asiste pomoćnika. Ali njemu je velika muka na tekmi i da valjano napuši stranca kada mu padne mrak i još da ga podseti gde je pogrešio u odnosu na dogovoreno. Treba i mnogo puta u sezoni sesti i popričati sa Nejtom, Holinsom, Vajtom...dozvoli i Cirbesom...umeti dočarati ideju i preneti strast do najsitnijih finesa...ostvariti i neki dublji lični kontakt. Ne mogu da naslutim kako to izgleda sa strancima i da li u takvim slučajevima koristi prevodioca. Ne verujem, da u stvarnosti, kada je opušten ima primetno veći fond reči i fluidniju spiku.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znaci Radonja nije trazio Cirbesa, Kuzmica, Mitrovica, Simonovica i Markovica? Cemu to spinovanje?  Ako mu je Covic nametnuo sve te igrace, kako je onda prosle sezone izbegao sve domace opcije i dovodili smo Lojde, Roceste, Kolome i Enerdzi kraljeve. Jedino da Covic svake sezone pobesni pa  menja plan i svi treneri jadni moraju njega da slusaju jer eto, nemaju imena iza sebe, pogotovo Radonjic i Obradovic.  Da je tako kao sto pricas, pokupio bi se Radonja i reko odo ja u Cska kad ne mogu da dovodim igrace koje zelim. Radonjic je legenda i najbolji trener na ovim prostorima, al da je zasrao debelo selekciju i doselekciji, zasrao je. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...