Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Sramno sudjenje i sramno ponašanje igrača kkp. To je sve što treba znati o ovoj utakmici.

 

Radonja je trebalo ranije da napravi pritisak. I nadam se da do kraja možemo da izvučemo fer sudjenje.

 

Naši nisu imali potrebnu energiju, ne sumnjam da ćemo biti dobri kada se bude odlučivalo o trofejima, samo ne znam da li će to biti dovoljno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Jedini komentar na ovu ukradenu loptu na kraju i poene Voltersa za -14 je: "Neko od gore gleda sve"! 

ne vidim da je to neka uteha

ako ovo moze po zelji da se naruci, plasim se da nemamo sta da trazimo kad se bude odlucivalo

i da zamolim unapred ekipu ali kad mi igramo bolje, onda ne smeta kad kradu da me zaobidje

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je odbranišmo razliku. 

 

Sve drugo zaboraviti, u ovakvim uslovima bi se Barsa žestoko namučila da dobije. 

 

Meni je samo krivo što je naš trener previše mekan za ovakve utakmice. Konkretno, ne bih mu zamjerio da je uhvatio za vrat nekoga od ona 3 govnara. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jedina zamerka je glupa iskljucujuca radonji

sta se sve desavalo veceras moralo je to da bude znacajnije, da ne kazem teatralnije...da se napravi neki statement time

ostalo sve ok, uzevsi u obzir uslove

 

 

 

Radonjić nije isključen jer je dobio drugu tehničku nego zato što je klupa dobila drugu tehničku, ako se ne varam jer je Luka dobio tehničku a bio je isključen pre toga zbog pete lične, a Radonjić je već imao jednu pa je po pravilu morao sa klupe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sva sreća da nisam gledao utakmicu, mislim da bih se opasno iznervirao. Čitajući live temu, pitam se zašto naši igrači ne udaraju igrače KKP, valjda može i neki naš kao Pavlović ili Leday da uvali pesnicu ili lakat. To nikada nisam razumeo, kada te neko udari pa vratiš mu valjda istom merom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Radonjić nije isključen jer je dobio drugu tehničku nego zato što je klupa dobila drugu tehničku, ako se ne varam jer je Luka dobio tehničku a bio je isključen pre toga zbog pete lične, a Radonjić je već imao jednu pa je po pravilu morao sa klupe.

jos gore

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ne vidim da je to neka uteha

ako ovo moze po zelji da se naruci, plasim se da nemamo sta da trazimo kad se bude odlucivalo

i da zamolim unapred ekipu ali kad mi igramo bolje, onda ne smeta kad kradu da me zaobidje

Mozda kad se bude odlucivalo bicemo dosta angazovaniji?Pogotovo Kalina.

A me like oni su pored sve sudijske pomoci trebali sutersko ludilo 1 igraca da bi dobili ovakvu Zvezdu.

A taj igrac je streaky suter at its best tako da kad dodje bitno ne verujem da ce imati 9-11!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odbranjena razlika - to je ono sto treba uzeti iz ove utakmice i teraj dalje. 

 

Neka se busaju u grudi, loze, videcemo da li ce isto i u play-off-u. To su utakmice koje se igraju za trofeje, kada treba pokazati muda, a ne ove Estudijantes-bez-briga utakmice. Lepo sam ga nazvao Fantom Kosarke - nema ga kad je bitno, i pojavi se tako nekad. Tesko da ce to moci da ponovi. 

 

Nama je ovo i dobar nauk da se igraci malo trgnu kad je ABA liga u pitanju - da vide kako se svi loze protiv nas, a Boga mi, igraju i prljavo (Ledej, Kuruc, sve neki kurvinjski potezi koji eto samo taj Ledejev prosao kaznjeno i to kad vise nije bitno). 

 

O sudjenju necu trositi reci. I da nije bilo ovoliko domacinsko, sa ovakvim sutem za 3p bi nas svakako dobili.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je izgledalo, ispalo je do jaja 😁

 

Imali su sve na svojoj strani. Odmorni, mnogo veca energija, sulud sut, sudjenje. I izgubili su najbitniji napad na utakmici, 10 sekundi do kraja. Gorela bi dvorana da je ostalo preko +15, ovako kao da su izgubili 10 razlike od neke jace ekipe.

 

Sustinski obezbedjeno prvo mesto, da se okrenemo duplom kolu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jbg, cak i u ovim okolnostima mogli smo da okrenemo, da nisu presli svaku granicu bezobrazluka i izmislili i onaj faul mitrovica u napadu posle flopa smailagica osecam da bi utakmica otisla u drugom smeru. gore od ovoga je tesko zamisliti, jedino da nam zabrane da treniramo u pioniru jedno 10 dana i da izadju sudije u sastavu tegeltija, vujosevic i bozo koprivica

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Meni je samo krivo što je naš trener previše mekan za ovakve utakmice. Konkretno, ne bih mu zamjerio da je uhvatio za vrat nekoga od ona 3 govnara. 

Mislis stipnuo za ledja?

 

To za vrat je rezervisano za sopstvene igrace. 

 

Oba se naravno ne kaznjavaju. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Radonjić nije isključen jer je dobio drugu tehničku nego zato što je klupa dobila drugu tehničku, ako se ne varam jer je Luka dobio tehničku a bio je isključen pre toga zbog pete lične, a Radonjić je već imao jednu pa je po pravilu morao sa klupe.

Nemam pluseva, pa zato ovako: tako je.

Link to comment
Share on other sites

Linkovi su me izmasakrirali, kao i sudije nas.

Koliko sam uspeo da vidim, KK Partizan je skup iskompleksiranih bolesnika, na čelu sa "gospodinom" Robijom.

Ovo su utakmice posle kojih poželiš da jedan Čović (o kojem generalno imam vrlo loše mišljenje) ostane doživotno na čelu KKCZ.

Nema kukanja, uzvratiti istom merom.

Kao onomad protiv Podgoričana.

Drugačije ne može.

Na žalost.

  • Like 9
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sta, ovo gotovo?

 

Odbranili +15 ☑️

...

Paaaa, to je otprilike to. Najmanje bitan derbi sezone, okrecemo se obavezama u Evroligi.

...

Cestitke @Barkley#34 @Arsenije Pesic , @uvrnuto, @Ne sam Safete i veseljacima @Instinkt i @fillam. Ispucaste se za sve pare. Dosta za ovu sezonu 🙂

P.S. Ceracemo se jos.

 

 

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

jbg, cak i u ovim okolnostima mogli smo da okrenemo, da nisu presli svaku granicu bezobrazluka i izmislili i onaj faul mitrovica u napadu posle flopa smailagica osecam da bi utakmica otisla u drugom smeru. gore od ovoga je tesko zamisliti, jedino da nam zabrane da treniramo u pioniru jedno 10 dana i da izadju sudije u sastavu tegeltija, vujosevic i bozo koprivica

Cistimo ih u finalu PO, bice 3:0

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...