Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Jedino sramnije od sudija večeras je ponašanje igrača Partizana. Posle će se čuditi kad krene vraćanje.

Ovo je najnebitniji derbi u sezoni. Imali smo to negde u podsvesti.

Odlično za mene je što smo izgubili a odbranili razliku. Ovako smo odbranili prvo mesto (videli smo večeras zašto je toliko bitno) a istovremeno smo dobili impuls za jedno čišćenje u plej ofu.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:

Jedino sramnije od sudija večeras je ponašanje igrača Partizana. Posle će se čuditi kad krene vraćanje.
Ovo je najnebitniji derbi u sezoni. Imali smo to negde u podsvesti.
Odlično za mene je što smo izgubili a odbranili razliku. Ovako smo odbranili prvo mesto (videli smo večeras zašto je toliko bitno) a istovremeno smo dobili impuls za jedno čišćenje u plej ofa.

 

Brate, vecina njih je igrala dosta puta protiv Zvezde, i retko kad je pobedjivala, ako svi zajedno imaju tri pobede protiv Zvezde, ne znam. 

 

Zamisli sebe da se nadjes u krevetu sa Dzenifer Lopez, izbacio bi sve iz sebe sto se kaze, ne bi se prepoznao sutra ujutru, ali to je to sto je. 

 

Sigurno ce to biti sportskije u sledecem derbiju. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ako nista, tesko je dobiti nekog 6 puta za redom,  pa i mi bi Lejkersima iz 04 otkinuli bar jednu pobesu. Sad sam samo uvereniji da cemo ih pometlati u finalu ako dodju. Kalina, Luka, Laza,  Dobric pa nesto mi se cini i Hollins, shvatice ovo vrloooo licno. A tad, beri kozu na siljak. Ja ne bih zeleo naspram sebe nikog od njih a da znam da sam ih ponizavao i majmunisao se se pred njima dok su oni bili sasvim korektni pre toga. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ovo je najveća pljačka u istoriji ABA lige. Na zasluženoj pobedi ne mogu da im čestitam jer ovo što su sudije radile je bezobrazluk. Odavno nisam video da neko ovako navlači za jednu ekipu. Sa druge strane mi smo bili na manje od 50% svojih mogućnosti. Falilo je više energije i više razigranih igrača, sve ukupno jedino su Holins  i Davidovac odigrali zadovoljavajuće. 

Edited by Volter
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mister-no said:

Jedino sramnije od sudija večeras je ponašanje igrača Partizana. Posle će se čuditi kad krene vraćanje.

Ovo je najnebitniji derbi u sezoni. Imali smo to negde u podsvesti.

Odlično za mene je što smo izgubili a odbranili razliku. Ovako smo odbranili prvo mesto (videli smo večeras zašto je toliko bitno) a istovremeno smo dobili impuls za jedno čišćenje u plej ofu.

 

 

Lidej koji se kao baca na Dedu , sprdnjica se pravi ludi smo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, n4l1m said:

nemam obicaj da komentiram suce, al sa ovom trojkom radonja da peva ako sa daskama ne bude dobijao po ledjima..

 

rekao sam dva puta, ponovicu i treci put.. 

po imenima sudija, jasno je bilo da ce podleci pritisku atmosfere svinjca koji je bio najavljivan vec par  meseci..

 

sto se tice  ponasanja igraca, ne kaze se dzabe da je poturica uvek bio gori od turcina, bas iz razloga da bi se dokazao kao veci turcin od samog turcina..

pa tako i aleksa, koji je izjavio da se nikada nece vracati u srpsku kosarku, pa onda odbije zvezdu koja igra el, da bi presao u partizan za ugovor veci nego sto kod nas ima wolters, mora posle da brise svoje twitove "indija, pakistan.." i sada pokusava  sa kraveljenjem i mlataranjem nakon svake sekunde na terenu da dokaze kako je veci grobar od grobara..

ista prica je i sa lesorom i panterom jelte..

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Šta kaže Radonja, je l' i on bio ispražnjen emotivno ili samo igrači? I šta mu je rekao Avramović dok ga je milovao po glavi?

Jbg, tebi i jos 2-3ci ovde, Radonja ce ponovo ici na Kalis u junu. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke komsije na dobroj utakmici, da sam na vasem mestu ne bi trosio puno tastaruru, odbranili ste 16 razlike i to je najbitnije.

 

Ne bi se ja puno sekirao, uzimate nas u eventualnom finalu lagano, mi smo neozbiljna ekipa, ozbiljne ekipe ne prosipaju dva puta na utakmici 13 razlike za 2 minuta i ne prosipaju na onakav nacin bolji medjusobni skor.

 

Kuci nema sanse da vas uzmemo, to vam je trenutno najbitnije.

 

Sportski pozdrav.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Volter said:

Ovo je najveća pljačka u istoriji ABA lige. Na zasluženoj pobedi ne mogu da im čestitam jer ovo što su sudije radile je bezobrazluk. Odavno nisam video da neko ovako navlači za jednu ekipu. Sa druge strane mi smo bili na manje od 50% svojih mogućnosti. Falilo je više energije i više razigranih igrača, sve ukupno jedino su Holins  i Davidovac odigrali zadovoljavajuće. 

E da i to, mi smo delovali kao na leru a oni kao da svi ali svi igraju utakmice zivota.  I to je nesto sto raduje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako Deda zraci kosarkaskom inteligencijom i anticipacijom da bude na pravom mestu u pravo vreme. Onako inteligentna citanja u odbrani me podsete na Pera Antica dok mu se jos dizala patka da se cima u onoj sezoni 😄 Jos je frapantnije sto Deda nije na glasu kao konstantan defanzivac, stavise kada nije u formi to neretko deluje katastrofa

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Šta kaže Radonja, je l' i on bio ispražnjen emotivno ili samo igrači? I šta mu je rekao Avramović dok ga je milovao po glavi?

Nisi gledao utakmicu, sto komentarises?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Nisi gledao utakmicu, sto komentarises?

 

Pa ne komentarišem, pitam? Pratio sam rezultat,  ti ako si gledao utakmicu možda bi mogao da mi odgovoriš.

A za milovanje po glavi, pročitao sam na nekom portalu. 

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Novica Veličković je gospodin na kvadrat za ovo govno Avramovića. Skoro ne videh ovoliko provokacija.

Novica se za razliku od doticnog nadobijao derbija ( pocetkom ) u karijeri, koliko god se nekad ponasao infantilno kao mandril, ali to da mu otpisemo na srcanost i muda koje je posedovao kao igrac. Avramovicu ovo nasi igraci nece zaboraviti, bas mi je drago sto je rapsodiju imao danas. Kljucne bitke tek dolaze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao celu utakmicu, samo da pitam da li je Avramovic provocirao jos neki put osim onoga sa klupom? Ako je samo to, po meni to nije strasno, mada bih po reakcijama rekao da nije jedino.

 

Ledeju, s druge strane, treba dobro zapamtiti vecerasnje ponasanje.

Link to comment
Share on other sites

I da zavrsim za veceras, pojedini igraci Partizana su se ponasali veceras kao  nevidjene seljacine, a svi znamo da su ljudi sa sela mahom Gospoda.

 

I sva moja iznerviranost, zaista je potekla samo zbog toga.

 

Ne podnosim nevaspitane ljude. Nikada ih nisam podnosila i uvek sam im direktno, bez ikakvog srama, govorila ko su i sta su.

 

  • Like 10
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni said:

Usao Dikembe Mutombo u Dedu, pa lepi evroligase, a boga mi i legionare.

Neverovatan je Deda, kao na kurblu da pali...al kad upali, ne zaustavi ga niko ziv.

 

Ma kakav Dikembe, Tim Dankan po stilu igre. Ono sto deda radi je totalno ali totalno fundamentalna kosarka. Svaki njegov potez se predje otp na treceg kosarkaskom treningu, sa tim da je potrebno izrazito puno inteligencije i talenta da se ti fundamenti upotrebe kako valja.  Njegova odbrana je u fazonu ,,aha, ti ces krenuti tamo, znaci ja treba da stanem ovde'' i on to sve odradi pre trenutka kad napadac i pomisli da to uradi. Plus je dosta fizicki jak. BAr neko moje laicko misljenje

Link to comment
Share on other sites

Na ponašanju igrača i ne mogu toliko zameriti. Derbi je to, rade i emocije, najvažnije da ne bude ozbiljnijih sukoba. I Mitrović je u Kupu prilikom jednog pada Lesora dobacivao i smejao mu se dok je bio na parketu. Nije to ništa strašno, i Avramović je shvatio grešku i došao da se pozdravi sa Radonjom. Lesor je recimo sa većinom naših igrača u odličnim odnosima što se i vidi na kraju utakmice. Ledej je druga priča, on je podmukao i mnogo toga radi da bi se zabavio ne kapirajući da ponižava protivnika. Skočio je bez ikakve potrebe na Davidovca. Davidovac ga pomera da se skloni a ovaj se ponovo baca i ne da mu da ustane. Na kraju je Davidovac video da je ovaj budala, a budale postoje da bi služile pametnom čoveku. Pokazivao je sudijama šta ovaj radi i dobio je tehničku. Nije Partizan izgubio međusobni skor zbog onoga na kraju, nego zbog ovoga poteza Lideja. Posle toga pogodili smo bacanje i odmah dali trojku.

Edited by Volter
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Ma kakav Dikembe, Tim Dankan po stilu igre. Ono sto deda radi je totalno ali totalno fundamentalna kosarka. Svaki njegov potez se predje otp na treceg kosarkaskom treningu, sa tim da je potrebno izrazito puno inteligencije i talenta da se ti fundamenti upotrebe kako valja.  Njegova odbrana je u fazonu ,,aha, ti ces krenuti tamo, znaci ja treba da stanem ovde'' i on to sve odradi pre trenutka kad napadac i pomisli da to uradi. Plus je dosta fizicki jak. BAr neko moje laicko misljenje

Govorim o blokadama

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...