Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Avramovića mogu da razumem. On je mentalnog sklopa kao odbojkaši. Pokušava da podigne momentum i sebi i ekipi. Bodri se, pokušava da skuplja neku vrstu energije posle dobrih poteza pa mogu da shvatim da mu se omakne i majmunisanje ispred klupe protivnika. Siguran sam da nije to planski uradio nego ga je poneo momenat.

 

Sa druge strane Ledej me je toliko negativno iznenadio da nemam reči kojom bih opisao. Prvo ono udaranje Lazića laktom u finalu kupa pa sad pokušaj udaranja Davidovca koji leži ispod gde se vraća na njega iako saigrači pokušavaju da ga podignu za šta je i dobio tehničku... Frustracija iz nemoći. Baš me razočarao a bio mi je gotivan kao igrač bez obzira što je u Partizanu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

Govorim o blokadama

E pa ne znam, nisam gledao Mutomboa, bio sam nerodjen 😂 Ali sam gledao Dankana, i uzasno  me podseca na njega i sa tim blokadama,  pogotovo ona protiv Polonare, ovaj atleta ovo ono, a ovaj ga lagano zalepio sa 10cm odraza, kao onomad Dankan Grifina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Brate, vecina njih je igrala dosta puta protiv Zvezde, i retko kad je pobedjivala, ako svi zajedno imaju tri pobede protiv Zvezde, ne znam. 

 

Zamisli sebe da se nadjes u krevetu sa Dzenifer Lopez, izbacio bi sve iz sebe sto se kaze, ne bi se prepoznao sutra ujutru, ali to je to sto je. 

 

Sigurno ce to biti sportskije u sledecem derbiju. 

Samo da kažem da bih se ja sportski poneo prema DžejLo.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:

Samo da kažem da bih se ja sportski poneo prema DžejLo.

 

Mi smo njima Dzej Lo a oni nama ona riba koju uvek mozes da imas pa ti je vise i smor, otaljas posao kad nisi toliko napaljen a morao bi da je odradis da bi dolazila  stalno. Kao sto je za nas Barsa Dzej Lo a mi za Barsu ta ruznija riba. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo njima Dzej Lo a oni nama ona riba koju uvek mozes da imas pa ti je vise i smor, otaljas posao kad nisi toliko napaljen a morao bi da je odradis da bi dolazila  stalno. Kao sto je za nas Barsa Dzej Lo a mi za Barsu ta ruznija riba. 
Maniri su u pitanju. Isto se ponašam i kad sam sa like Džej Lo a bilo je realno i onih koje nisu baš taj kalibar.
On topic.. Uzmi Davidovca na primer, momak ima iste manire i kad dere Baskoniju i kad dere boraniju, tipa Krka, Partizan..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jesmo izgubili ali mi je ostao neki generalan utisak da u globalu imamo veci kosarki IQ i to bar za klasu.

 

Ona partija Avramovica se vise nece ponoviti, i ako smo morali da izgubimo neku utakmicu nije mogla da bude bolja od ove. Taman da se naprze da su mnogo jaki i da se malko opuste. Bilo je bas dobrih poteza na obe strane, sto bi se reklo - dobra tekma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Devil In My Pants said:

Gledati Branka Lazica je za kosarkaske sladokusce. Dok neki talenat cami, Laza igra EL osam godina. Izlomio ga ovaj Avramovic nije znao gde je levo.

 +zilion

 

Na stranu to što su mu 2/3 odbrambenih poteza faulovi. CZV varijanta Pere Božića, s tim što se vreme promenilo, pa su greške i (ne)mogućnosti takvih igrača vidljivije i baš bodu oči.

 

Inače, čestitke na borbi, odličan ste protivnik i najbolji protiv koga smo igrali ove godine. Imate akcije, imate ideju, ali imate i problem energije (Walters je izgledao kao da ima tegove na nogama, a i Kalinari je mrtav) i naročito imate problem pod košem, ali to već svi vide. 

Edited by Dzep
Link to comment
Share on other sites

Hollins ukucava Lessorta i sve regularno, vraća se u odbranu. Lessort ukucava Kalinića, slavi cela ekipa kao da su dali gol u finalu svetskog prvenstva u 95-om minutu. Na stranu što je Hollins gospodin a Lessort panjina, ali i ovo je plastičan prikaz koliko je tu frustracija nakupljeno prethodnih godina. 

 

Btw, oba kucanja su bila brutalna. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 24
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne stižem da pročitam prethodne strane, ali samo da napišem, bez nekog lažnog samopouzdanja, da se ne plašim komšija ni za 1% više nakon ove tekme. 

Ne sećam se ijedne ovakve ISO dominacije protiv Radonjića ni u EL. Jednostavno, kad se ovako sipa, treba odigrati baš na maksimumu da bi se ispratilo. 

Mi smo anulirali sipanje Pantera, prvi deo sipanja Avrama i bio sam siguran da dobijamo. Jbg, lik je nastavio NBA tekmu i svaka čast na tome. 

Jedina zamerka je što ga nismo napadali, a imao je 4 lične dugo, a završio je tekmu. 

 

Zbog ovih gestikulacija njihovih igrača, nadam se da će gospođa Karma da se pobrine da sledeći susret bude u KLS-u i da će nam doneti cveće. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Hollins ukucava Lessorta i sve regularno, vraća se u odbranu. Lessort ukucava Kalinića, slavi cela ekipa kao da su dali gol u finalu svetskog prvenstva u 95-om minutu. Na stranu što je Hollins gospodin a Lessort panjina, ali i ovo je plastičan prikaz koliko je tu frustracija nakupljeno prethodnih godina. 

 

Ima i do toga što je na jednom bio faul, pa je bio and one, i to što jedan igra ored svojim navijačima (koji će ga dodatno raspaliti) a drugi u gostima, gde nema taj dodatni faktor navijača.

 

Apelujem na razum - bio sam u hali i nisam video nikakvu tendenciju kod sudija, pod broj jedan, a pod broj dva - naravno da će ljudi energičnije i napaljenije reagovati, pa ubili ste nas u finalu pre mesec dana, i pre toga, sad igramo pred svojim navijačima, treba nam pobeda, a jedino možemo da dobijemo ako smo ekstra motivisani, i sad će lik koji ima trojke 8/10 (što nikad nije šutirao) da dostojanstveno proslavlja, ma da 😂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Hollins ukucava Lessorta i sve regularno, vraća se u odbranu. Lessort ukucava Kalinića, slavi cela ekipa kao da su dali gol u finalu svetskog prvenstva u 95-om minutu. Na stranu što je Hollins gospodin a Lessort panjina, ali i ovo je plastičan prikaz koliko je tu frustracija nakupljeno prethodnih godina. 

 

Btw, oba kucanja su bila brutalna. 

koliko je bila ona jadna proslava kosa kada je uneo davidovca u kos

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Hollins ukucava Lessorta i sve regularno, vraća se u odbranu. Lessort ukucava Kalinića, slavi cela ekipa kao da su dali gol u finalu svetskog prvenstva

Mozda bi i Hollins slavio al se setim Gudurica kad je pricao nesto u fazonu da je proslavljao trojke kao Rej Alen, i onda dok je igrao za Zvezdu, podje da podigne ruke i refleksno spusti jer se seti da je Radonjic trener i da mora brzo nazad u odbranu

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mister-no said:

Maniri su u pitanju. Isto se ponašam i kad sam sa like Džej Lo a bilo je realno i onih koje nisu baš taj kalibar.
On topic.. Uzmi Davidovca na primer, momak ima iste manire i kad dere Baskoniju i kad dere boraniju, tipa Krka, Partizan..

I bas sad da nestanu plusevi😡

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...