Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Po svemu sudeci, znajuci sta Radonjic radi u takvim situacijama, necemo gledati Kalinica u Januaru. A mozda i sve do kupa. 

 

EL je ionako "gone with the wind", necu ni da gledam sta nas ceka u januaru/februaru ali za ABA imamo pored ovog veceras, jos i:

 

Budućnost VOLI : Crvena zvezda mts
Sunday, 09.01.2022 19:00 CET

 

Crvena zvezda mts : Igokea m:tel
Monday, 17.01.2022 18:00 CET

 

Cedevita Olimpija : Crvena zvezda mts
Monday, 24.01.2022 18:00 CET

 

Crvena zvezda mts : Mornar-Barsko zlato
Sunday, 30.01.2022 17:00 CET

 

Mega Mozzart : Crvena zvezda mts
Friday, 04.02.2022 - Monday, 07.02.2022

 

Crvena zvezda mts : Zadar
Friday, 11.02.2022 - Monday, 14.02.2022

 

Buducnost je gotovo sigurno odlozena, protiv Igokee sigurno nece igrati (ako se bude igrala utakmica) a protiv Cedelmpije iskreno sumnjam da ce se vratiti. Radonjic jednostavno nece hteti da rizikuje. Ivanovic kad je ukacio koronu, nije ga bilo tacno 3 nedelje. Daj Boze da sve bude ok sa Kalinom ali ako nije, onda neka odmori sve do kupa jer ako Mornar, Megu i Zadar ne mozemo da dobijemo i bez njega, onda jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Ma nema sansi da je samo Kalinic zarazen, buknuce to i kod nas. Nismo mi nesto drugaciji od gomile evropskih ekipa. Spanska liga kompletno kolo odlozeno, talijanska takodje.

 

Bojim se da ce danasnji mec biti poslednji koji smo gledali pre srpske NG. Odlozicemo i mi meceve u EL, u ABA eventualno ako se odigra sa Igokeom i to je to.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

EL bi nas pritisla da moramo da igramo, taman nam bilo zarazeno 10 igrača.

Ovo je poodavno idiotizam, neka zajebu vise i sport i sve dok traje korona.

Ovo traje ravno dve godine, bez naznaka kada bi moglo prestati, neizvodljivo je da sport i generalno zivot stane zbog korone, a ne bi ni trebalo

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goldberg said:

Ma nema sansi da je samo Kalinic zarazen, buknuce to i kod nas. Nismo mi nesto drugaciji od gomile evropskih ekipa. Spanska liga kompletno kolo odlozeno, talijanska takodje.

 

Bojim se da ce danasnji mec biti poslednji koji smo gledali pre srpske NG. Odlozicemo i mi meceve u EL, u ABA eventualno ako se odigra sa Igokeom i to je to.

EL bolje da igramo i sa juniorima nego da odlazemo (prijavimo ih samo za EL, ne i za ABA, ako ima nekog lufta). Nema smisla da natrpavamo sebi raspored, da se fokusiramo na ABA, to je bitno. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kooineeperk said:

Po svemu sudeci, znajuci sta Radonjic radi u takvim situacijama, necemo gledati Kalinica u Januaru. A mozda i sve do kupa. 

 

EL je ionako "gone with the wind", necu ni da gledam sta nas ceka u januaru/februaru ali za ABA imamo pored ovog veceras, jos i:

 

Budućnost VOLI : Crvena zvezda mts
Sunday, 09.01.2022 19:00 CET

 

Crvena zvezda mts : Igokea m:tel
Monday, 17.01.2022 18:00 CET

 

Cedevita Olimpija : Crvena zvezda mts
Monday, 24.01.2022 18:00 CET

 

Crvena zvezda mts : Mornar-Barsko zlato
Sunday, 30.01.2022 17:00 CET

 

Mega Mozzart : Crvena zvezda mts
Friday, 04.02.2022 - Monday, 07.02.2022

 

Crvena zvezda mts : Zadar
Friday, 11.02.2022 - Monday, 14.02.2022

 

Buducnost je gotovo sigurno odlozena, protiv Igokee sigurno nece igrati (ako se bude igrala utakmica) a protiv Cedelmpije iskreno sumnjam da ce se vratiti. Radonjic jednostavno nece hteti da rizikuje. Ivanovic kad je ukacio koronu, nije ga bilo tacno 3 nedelje. Daj Boze da sve bude ok sa Kalinom ali ako nije, onda neka odmori sve do kupa jer ako Mornar, Megu i Zadar ne mozemo da dobijemo i bez njega, onda jbg. 

Ako je omikron, a po svemu sudeci jeste iz licnog primera mogu reci da je simptom grebanje u grlu, koje traje dva dana, a posle i pre toga je sve normalno. U Evropi je period izolacije smanjen na 6 dana, cak se i blaze hospitalizovani pustaju posle 4 dana. Posle svega se nadam da ce Kalinic odsustvovati samo ove nedelje. Ali kao sto bi rekli, Nada umire poslednja 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ako je omikron, a po svemu sudeci jeste iz licnog primera mogu reci da je simptom grebanje u grlu, koje traje dva dana, a posle i pre toga je sve normalno. U Evropi je period izolacije smanjen na 6 dana, cak se i blaze hospitalizovani pustaju posle 4 dana. Posle svega se nadam da ce Kalinic odsustvovati samo ove nedelje. Ali kao sto bi rekli, Nada umire poslednja 🙂

Daj Boze da je Omikron i da ce tako proci. Ali u Srbiji nije jos uvek dominantan soj, pa nije neka verovatnoca da jeste Omikron 😕 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Daj Boze da je Omikron i da ce tako proci. Ali u Srbiji nije jos uvek dominantan soj, pa nije neka verovatnoca da jeste Omikron 😕 

Cista logika. Ako je tek pred put na redovnom testiranju otkriven, onda znaci da nije imao simptome. Opet, posto je vakcinisan 3 puta, jako je tesko da je to delta. Ako pogledas brojeve oni jako brzo skacu kod nas(uvecavaju se za 1000 za nedelju dana), tako da je omikron i te kako prisutan. U VB je za nedelju dan postao prisutan 60%, a danas posle 3 nedelje vec imaju 96.3% slucaja omikrona u odnosu na deltu. Ja znam da je kod mene u blizoj familiji nas 5 bilo pozitivno sa skoro istim simptomima, neko je i kijao i curio mu je nos, ali kod svakoga je trajalo 2 do 3 dana i posle 5 dana negativni.

Naravno da nikome nisu rekli da je to omikron, ali po simptomima moze da bude samo to.

Sto se EL tice sutra ce verovatno biti odlozena na neku nedelju sto mislim da nama mozda bas i ne odgovara, jer ce svi prelezati u tom periodu, a cini mi se da kod nas taj udar tek predstoji.

3 minutes ago, uncletima said:

Who ever try to explain - please don't!

Kasno 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

EL bolje da igramo i sa juniorima nego da odlazemo (prijavimo ih samo za EL, ne i za ABA, ako ima nekog lufta). Nema smisla da natrpavamo sebi raspored, da se fokusiramo na ABA, to je bitno. 

 

Koliko vidim, situacija je takva da ce drugi klubovi da odlazu meceve sa nama, a tu se mi nista ne pitamo.

 

Pritom, nama i odgovara da cak i u ovakvom sastavu igramo meceve sa Fenerbahceom (nedostaju im 4 bitna igraca zbog povreda) i Realom (totalno im je razbucan tim zbog povreda i korone).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

 

Koliko vidim, situacija je takva da ce drugi klubovi da odlazu meceve sa nama, a tu se mi nista ne pitamo.

 

Pritom, nama i odgovara da cak i u ovakvom sastavu igramo meceve sa Fenerbahceom (nedostaju im 4 bitna igraca zbog povreda) i Realom (totalno im je razbucan tim zbog povreda i korone).

 

Samo da mi nemamo vise slucajeva, pa makar izgubili i protiv Fenera i Reala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goldberg said:

 

Koliko vidim, situacija je takva da ce drugi klubovi da odlazu meceve sa nama, a tu se mi nista ne pitamo.

 

Pritom, nama i odgovara da cak i u ovakvom sastavu igramo meceve sa Fenerbahceom (nedostaju im 4 bitna igraca zbog povreda) i Realom (totalno im je razbucan tim zbog povreda i korone).

Mislim da sutra 100% odlazu ligu na nedelju, a verovatnije na 14 dana.

Link to comment
Share on other sites

Ako odlazu sve na 14 dana to znaci citava 3 kola.

 

Veliko je pitanje kada ce se odigrati te zaostale utakmice, uz sve ove sto su ranije odlozene.

 

Jos kad nam metnu gostovanje u Podgorici izmedju 3 meca u EL, odmah da se pozdravimo sa tom utakmicom i bilo kakvim sansama tamo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Ako je omikron, a po svemu sudeci jeste iz licnog primera mogu reci da je simptom grebanje u grlu, koje traje dva dana, a posle i pre toga je sve normalno. U Evropi je period izolacije smanjen na 6 dana, cak se i blaze hospitalizovani pustaju posle 4 dana. Posle svega se nadam da ce Kalinic odsustvovati samo ove nedelje. Ali kao sto bi rekli, Nada umire poslednja 🙂

 

Takođe Omirkon, posle nedelju dana od početka simptoma sve je prošlo. S obzirom da je on u formi i mlađi tri banke, ne vidim da postoji razlog da odsustvuje pa ajde da kažemo čak i dve nedelje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, goldberg said:

Ako odlazu sve na 14 dana to znaci citava 3 kola.

 

Veliko je pitanje kada ce se odigrati te zaostale utakmice, uz sve ove sto su ranije odlozene.

 

Jos kad nam metnu gostovanje u Podgorici izmedju 3 meca u EL, odmah da se pozdravimo sa tom utakmicom i bilo kakvim sansama tamo.

Ja ne znam vise o cemu ti pricas i kakvim sansama.

Za top 8 ce kako stoji stvari trebati minimalno 17, a vrlo verovatno 18 pobeda.

Sto znaci da bismo mi u teoriji morali dobiti sve kuci plus 3 ili 4 u gostima.

Da ti pomognem, nece se desiti. To nije lagan poduhvat za efes u ovoj situaciji, a za nas je nemoguc.

Lagano iskljuci kalkulator.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze neko da mi objasni koju svrhu imaju Markovic i Cirbes u ovom timu? 

 

Markovic uzasno izgleda, totalno nepotreban na ovaj sastav, nadam se i da ne igra za neku veliku lovu. O Cirbesu nemam sta da dodam vise, amater.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...