Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Pozitivni na Kovid-19 su: prvi trener Dejan Radonjić, prvi pomoćnik Goran Boškovič, član stručnog štaba Nikola Birač, igrači: Branko Lazić, Luka Mitrović, Ostin Hollins, Nejt Volters, Ognjen Dobrić, Stefan Marković, Marko Simonović i Maik Cirbes.

  • Tuzno 3
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Pero_Cameron said:

Dakle samo Kuzmic, Vajt i Dzoni nisu 🤯 i od pre povredjeni Davidovac

Dzoni dobio bebu, White ima dovoljno svoje decice a Kuzmic zakasnio na zurku kod Kalinica.

 

Deda bojkotovao zurku jer je bila samo za non smokers.

 

Brz oporavak svima pa i meni !!!

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Dzoni dobio bebu, White ima dovoljno svoje decice a Kuzmic zakasnio na zurku kod Kalinica.

 

Deda bojkotovao zurku jer je bila samo za non smokers.

 

Brz oporavak svima pa i meni !!!

 

Lazarevic nije bio na zurci, radio je individualno u tereatni do ponoci, a od ponoci suterski trening. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, taj protokol sa non stop testiranjem ljudi kojima nije nista je cista glupost. U redu je pokusati spreciti transmisiju virusa, ali to nije moguce, posebno ne u kontakt sportovima.

 

Jednostavno, ovako se ne moze zavrsiti sezona.

 

Pa sta ako imaju virus u sebi? Ti ljudi nisu bolesni, svi mi konstantno dolazimo u kontakt sa virusima, raznim. Kada obolis, onda se lecis. Nema sanse da se ovako zavrsi sezona, ovo je umobolno.

  • Like 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Mislio sam.. U ovo vreme je "normalno" da se dobije sezonski grip. Ali, koja je razlika izmedju njega i omikrona? 

Grip (flu) je grip, korona je nesto slicno ali nije grip. Mozes dobiti istovremeno i jedno i drugo (flurona) kako se cuje. Bilo kako bilo, pozitivni smo na koronu. Koji soj, niej bitno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Grip (flu) je grip, korona je nesto slicno ali nije grip. Mozes dobiti istovremeno i jedno i drugo (flurona) kako se cuje. Bilo kako bilo, pozitivni smo na koronu. Koji soj, niej bitno.

Znaci svih ovih godina, kada smo imali prehlade i grip bili smo zarazeni nekim tipom korone..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ljudi, taj protokol sa non stop testiranjem ljudi kojima nije nista je cista glupost. U redu je pokusati spreciti transmisiju virusa, ali to nije moguce, posebno ne u kontakt sportovima.

 

Jednostavno, ovako se ne moze zavrsiti sezona.

 

Pa sta ako imaju virus u sebi? Ti ljudi nisu bolesni, svi mi konstantno dolazimo u kontakt sa virusima, raznim. Kada obolis, onda se lecis. Nema sanse da se ovako zavrsi sezona, ovo je umobolno.

Ako je virus u njima, a kod njih je asimptomatski, moze da predje na drugog i da ne bude tamo asimptomatski. Zato je izolacija i bitna, da se transmisija smanji i suzbije. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Ljudi, taj protokol sa non stop testiranjem ljudi kojima nije nista je cista glupost. U redu je pokusati spreciti transmisiju virusa, ali to nije moguce, posebno ne u kontakt sportovima.

 

Jednostavno, ovako se ne moze zavrsiti sezona.

 

Pa sta ako imaju virus u sebi? Ti ljudi nisu bolesni, svi mi konstantno dolazimo u kontakt sa virusima, raznim. Kada obolis, onda se lecis. Nema sanse da se ovako zavrsi sezona, ovo je umobolno.

Tacno, delimicno. Proble je sto zarazeni dolaze i u kontakt sa osobama sa slabim imunitetom kojima korona moze dobrano naskoditi. Jeste, da se svi koji hoce zastitu mogu vakcinisati, ali dogma je trenutno takva da drzave po svaku cenu nece da preuzmu rizik sirenja korone i kolapsa zdravstvenog sistema. Koliko je dogma pravilna, ne usudjujem se prosuditi. Ali, to je rezon koji se kolportira od strane vlasti.

1 minute ago, Predragdjape said:

Znaci svih ovih godina, kada smo imali prehlade i grip bili smo zarazeni nekim tipom korone..

Tako nekako. Nije isto, donekle slicno...

 

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/question-and-answers-hub/coronavirus-disease-covid-19-similarities-and-differences-with-influenza

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dl91 said:

Ako je virus u njima, a kod njih je asimptomatski, moze da predaje na drugog i da ne bude tamo asimptomatski. Zato je izolacija i bitna, da se transmisija smanji i suzbije. 

 

Vise nego jasno, odavno vec, ali to smo utvrdili da je nemoguce. Svi su oni svima preneli virus, posebno, kazem, u kontakt sportu. Samo je pitanje da li su uhvaceni, to jest da li je uzorak koji je uzet imao virus za detekciju. PCR je veoma osetljiv test, sto ce reci da detektuje i najmanju prisutnost patogena. To uzrokuje apsolutno nikakve simptome kod 99% ljudi, posebno zdravih ljudi poput sportista. Veci je problem ovako zgusnut raspored od korone.

 

Kazem ponovo, ja koji sam tri puta vakcinisan, da se stalno testiram, verovatno bih ustanovio da sam do sada 5-6 puta vec bio pozitivan na koronu. Ovo jednostavno nema smisla.

3 minutes ago, drakon1 said:

Proble je sto zarazeni dolaze i u kontakt sa osobama sa slabim imunitetom kojima korona moze dobrano naskoditi.

 

Dolaze i ne-sportisti, jedina razlika je sto njih ne testiraju na dva dana. Razumes? Ovo je apsurdno. Prekinite sezonu ako cemo ovako svaki put, pa taj virus mozes 100 puta otkriti kod sebe u telu, tako se telo celici.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

 

Vise nego jasno, odavno vec, ali to smo utvrdili da je nemoguce. Svi su oni svima preneli virus, posebno, kazem, u kontakt sportu. Samo je pitanje da li su uhvaceni, to jest da li je uzorak koji je uzet imao virus za detekciju. PCR je veoma osetljiv test, sto ce reci da detektuje i najmanju prisutnost patogena. To uzrokuje apsolutno nikakve simptome kod 99% ljudi, posebno zdravih ljudi poput sportista. Veci je problem ovako zgusnut raspored od korone.

 

Kazem ponovo, ja koji sam tri puta vakcinisan, da se stalno testiram, verovatno bih ustanovio da sam do sada 5-6 puta vec bio pozitivan na koronu. Ovo jednostavno nema smisla.

Ne slazem se svim, ali podrzavam. Ovo vise nema smisla. ne zbog kosarke, vec globalno zbog proporcija. Svet je paralizovan zbog bolesti koja nije opasna za ogromnu vecinu stanovnistva, a za one koje jeste postoji vakcina. Uz to, sirenje virusa je jednostavno nemoguce zaustaviti. Ako je to cilj borbe, onda je rat odavno izgubljen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo nece nikad prestati. Uvek ce neki novi sojevi da se jave, bice lakse prenosivi i tako redom. Ako je borba protiv toga svakodnevno testiranje i pometnja svega, onda gubi smisao mnogo toga. Sport, firme od nekoliko ljudi koje su takve da moraju svakodnevno da funkcionisu da bi opstale...

Sve to ide u aut.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...