Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Za Kuza par stvari, da se ne gadjamo modernim kosarkaskim izrazima. Covjek koristi maksimalno ono sto zna i tu je tacka i mislim da to dobro radi. U tim godinama je da se ono sto se nije naucilo do sad nece se ni nauciti. Covjek ganja da bude fizicki dotjeran koliko je to moguce, vec su tu poodmakle kosarkaske godine, i radi posao koji se od njega ocekuje. Vidimo Cirbesa koji je nizi centar, napadacki orijentisan, kuco sve sto mu se dalo u ruke dok je bio spreman, i sjebes tu fizicku spremnost jednom i ti si poluamater za pola godine i pitanje je da li bi to ikad vratio pa i da je mladji pet godina.

E tu je sad prica da li smo mogli startnog centra da dovedemo koji bi pravio razliku, po meni da smo mogli doveli bi. Al sve sto se nudilo nije puno bolje od Cirbesa. 

Link to comment
Share on other sites

Kuzmic i Mitrovic su planirani za 2 i 3 centra, ali, s obzirom da su odigrali zaista dobro od starta, kontam da je Radonjic primenio misljenje te nije zeleo da dovede stratnog centra koji bi ih "gusio" i uzimao uloge. Cirbes mu je bilo sigurno resenje, em poznaje klub, trenera,sistem, em mu nece biti problem i da ne igra. Normalno, svaki centar koji bi dosao sigurno ne bi prihvatio 5 do 10 minuta po mecu, sem ako nije igrac prospekt u pitanju sa ugovorom na 2 3 sezone. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Dokazano je da novi soj ima potpuno drugaciji S protein pa mi je interesantno kako ljudi po navici furaju pricu o daljoj koristi vakcina. Sada jedino Kineska ima smisla, a pretpostavljam da su nasi primali zapadne zbog lakseg putovanja. 

Evo ja sam primio 3 doze kineske vakcine i danas sam zvanicno pozitivan.

 

Ajd molim te prosvetli me gde sam pogresio?

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Evo ja sam primio 3 doze kineske vakcine i danas sam zvanicno pozitivan.

 

Ajd molim te prosvetli me gde sam pogresio?

 

Nigde, ko ti je rekao da si pogresio? Procices sigurno bolje nego da ih nisi primio jer Kineska sadrzi ceo virus. Ovi sa zapadnom/ruskom nece imati taj benefit, ili ce on biti dosta skromniji. 

Edited by mmajstor
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:

Simptomi?

Ne daj se....

:smiley33:

Gore nego kada sam imao upalu pluca u oktobru.

 

Ali se tesim da mi lakse da lezim i bolujem nego da gledam game plan tvog ljubimca u poslednjih 3 minuta.😀

Sebi sam vec prepisao terapiju narednih 14 dana,sjeba me EL sto nije odlozila na dve nedelje pa da se kao  ovek izlecim vez stresa.

Sinocna utakmica je bila samo okidac da se testiram jutros.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

 

Nigde, ko ti je rekao da si pogresio? Procices sigurno bolje nego da ih nisi primio jer Kineska sadrzi ceo virus. Ovi sa zapadnom/ruskom nece imati taj benefit, ili ce on biti dosta skromniji. 

Nazalost, nisi u pravu. 😞

Benefiti kineske vakcine su vrlo skromni.

 

Pozdrav iz izolacije 2 Sinopharma + 1 Pfizer (jos uvek negativan).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Gore nego kada sam imao upalu pluca u oktobru.

 

Ali se tesim da mi lakse da lezim i bolujem nego da gledam game plan tvog ljubimca u poslednjih 3 minuta.😀

Sebi sam vec prepisao terapiju narednih 14 dana,sjeba me EL sto nije odlozila na dve nedelje pa da se kao  ovek izlecim vez stresa.

Sinocna utakmica je bila samo okidac da se testiram jutros.

 

Jesu nam obojici sivi avatari - ali ja sam Kronos, onaj sa dzukelom na avataru, a ne Devil...... :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

 

 

20 minutes ago, leki bg said:

Nazalost, nisi u pravu. 😞

Benefiti kineske vakcine su vrlo skromni.

 

Pozdrav iz izolacije 2 Sinopharma + 1 Pfizer (jos uvek negativan).

 

Sta reci, koju poslugu porati. 

 

Za dosadasnje sojeve sve je pokazalo da su rnk i vektorske dosta ucinkovitije od Sinofarma. Za novi soj njihova efikasnost je drasticno opala jer zaobilazi S protein, dok kod Kineske ima i drugih proteina koji isto tako nece spreciti zarazu ali bi bar trebalo da ubrzaju ozdravljenje. To sto se Kineska slabije 'prima' kod odredjenog broja ljudi to je vec druga stvar, ali vec ima tema za to. Uglavnom za ovaj novi soj (i svaki buduci novi) bi uvek pre isao na Sinofarm... zarazices se verovatno jer i ona ima stari S protein, ali bi bar teorijski trebalo lakse da se pregura. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kronostime said:

Jesu nam obojici sivi avatari - ali ja sam Kronos, onaj sa dzukelom na avataru, a ne Devil...... :lol_2:

 

Mozda je mislio na tvog ljubimca? 🙂

24 minutes ago, Šarac said:

Gore nego kada sam imao upalu pluca u oktobru.

 

Cek... znaci ti si vec imao upalu pluca od korone, primio 3 vakcine, i opet si sada pozitivan? Ajme meni. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Da predjemo na drugi topic, keva mi je infektolog, cisto da ljudima ostavim i ovde da je netacno da je Sinopharm efikasniji protiv bilo kog soja (naravno bolje Sinopharm nego nista).

 

On topic: Mi moramo da ostavljamo Nikolu Ivanovica na parketu u zadnja 3 mina no matter what. Nemamo bukvalno igraca koji ce pogoditi bacanje za tehnicku, da pogodi oba u penal zavrsnici, nemamo nikog da odigra 1 na 1 kad je frka i, nazalost, makar zrtvovali 2-3 tekme do plej-ofa, moramo nekog da unapredimo, a ja bih se ipak kladio na Dzonija.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da upisem zasto su ustvari vakcine ne efikasne protiv omicron varijante, tj ljudi se mnogo vise zarazavaju iako su vakcinisani a to je zato sto omicron skoro pa i ne silazi u pluca vec se uglavnom zadrzava u usnoj duplji. Iako sidje u pluca onda umre otuda i blazi simptomi. Najbolje prolaze oni koji imaju prirodna antitela jer ona pocmu da reaguju vec u sluzokozi. Antitela stvorena samo od vakcine ne reaguju dok je virus u sluzokozi . Eto zasto.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Tomiprunet said:

Samo da upisem zasto su ustvari vakcine ne efikasne protiv omicron varijante, tj ljudi se mnogo vise zarazavaju iako su vakcinisani a to je zato sto omicron skoro pa i ne silazi u pluca vec se uglavnom zadrzava u usnoj duplji. Iako sidje u pluca onda umre otuda i blazi simptomi. Najbolje prolaze oni koji imaju prirodna antitela jer ona pocmu da reaguju vec u sluzokozi. Antitela stvorena samo od vakcine ne reaguju dok je virus u sluzokozi . Eto zasto.

Moram da priznam da mi je tomiprunet omiljeni forumas posle Slavise. Samo sam sa Slavisom nalazio toliko podudarnih razmisljanja, ali on nazalost vec neko vreme ne pise. Barem ne na ovoj temi.

  • Like 1
  • Ha-ha 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...