Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Možda je u pitanju rokada, Davidovac za Frimana. 

Bilo bi lepo kad bi bila istina da dovodimo najboljeg strelca turske lige i to iz kluba koji trenira naš bivši kouč, znači trebali bi da imamo dobar info o stvarima koje se ne vide na TV/sinerfžiju itd.

Čović bukvalno loži celu Srbiju, mi Cigani razmišljamo šbbkbb, a na tamnoj strani nestašica šećera i vode

 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Dingospo90 said:

Posto imas cesto jako dobre informacija, ako mozes da mi odgovoris na sledece pitanje. Da li se ovaj bek, za koga smo navodno zainteresovani, dovodi kao novi igrac u rotaciji, ili kao potencijalna zamena za Holinsa za kojeg treba da se nadje onda novi klub?

Ako je prva opcija u pitanju, onda mislim da to nije nikako dobro resenje jer ne moze da se nadje adekvatna raspodela minuta za sve igrace, a ako je druga opcija onda sam apsolutno za to jer smatram da Holins ne moze da iznese ulogu koja mu je namenjena (cak i pored vrhunske odbrane koju demonstrira).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

 

pravo da ti kazem, nemam nikakve informacije i ne znam otkud ti to

 

samo zdravi razum 😁

 

uz, i ovako granitnu odbranu, pojacani pefijem, stv ne vidim drugo resenje osim da se silbuje holins za 1 beka trpaca. i da se ne pravim mnogo pametan, to se provlaci to tzv proverenim izvorima na tviteru vec neko vreme

 

evo danas citam kako nam se lesor nudi preko menadzera a da se noku sprema otkaz, sto opet ne mora da znaci da ce neko od njih doci kod nas

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, maXa88 said:

 

pravo da ti kazem, nemam nikakve informacije i ne znam otkud ti to

 

samo zdravi razum 😁

 

uz, i ovako granitnu odbranu, pojacani pefijem, stv ne vidim drugo resenje osim da se silbuje holins za 1 beka trpaca. i da se ne pravim mnogo pametan, to se provlaci to tzv proverenim izvorima na tviteru vec neko vreme

 

evo danas citam kako nam se lesor nudi preko menadzera a da se noku sprema otkaz, sto opet ne mora da znaci da ce neko od njih doci kod nas

 

Je, na twitteru sve vrvi od proverenih izvora

 

😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, NikadProtivKaline said:

mislim da se ovde previse ocekuje od coveka kome sut treba da bude jedna od najvecih vrlina...a polomio je ruku pre 2 meseca

tom sutu ce trebati punooo vremena da se vrati u prethodno stanje

White je polomio podlakticu leve ruke, a šutira desnom. Tako da ta povreda, osim impacta koji sama pauza u treniranju ume da napravi, na sreću neće previše uticati na povratak mehanike šuta. Privlačenje lopte slabijom rukom i podrška kod šuta koju ona daje bi trebali da budu ok kada se vrati takmičarskim mečevima, jer sigurno ga struka neće pustiti na parket dok ne bude fizički potpuno fit. Tako da ne vidim kod šuta neki veliki problem, osim potencijalno psihološkog.

 

Ostaju drugi problemi, karakteristični za ovaj vid povrede. Tu mislim pre svega na igru iznad obruča, pitanje je kada će se White osloboditi i poleteti ponovo na alley-oop ili čak i obično kucanje. Verujem da će u početku igrati opreznije, ili će umesto njegovog signature move - kucanje sa dve ruke uz kačenje na obruč, početi da zakucava jednom, desnom rukom. Biće tu i polaganja u situacijama kada može i da se kuca. Može biti problema i kod kontakt igre u odbrani, ali najbitnije je da se povreda zaleči i da rehab prođe kako treba. Baš nam je potreban za neke veće domete u EL i odbranu titule u ABA, jer i sa jednom rukom je korisniji od Davidovca i Simona koji trenutno krpe poziciju 4.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mairosu je bio na ovoj utakmici i napisao sjajan tekst, potrazite ga u Mondo arhivi, vredi citati. 

 

Ja sam do skoro bio ubedjen da je Sasa Stefanovic nabo Sona Stonruka, kasnijeg dugogodisnjeg igraca Sijene

 

Edit: Ili da Mairosu da 1 prepric za fenove 😁

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Satan said:

ovo je vanbracni sin redzi frimena, splavaruse sa kovid propusnicom mogu da se spreme lajanje na black edition bobana. samo ne znam gde ga udenuti jer ce i ivanovic morati da potrazi minute na 2 a koliko vidim radi se o cistom sg-u, jedino da posaljemo dobrica na pozajmicu u mzt

Sad ce Madar reci da smo veliki FMP 😄

Link to comment
Share on other sites

Do kraja godine docekujemo Unics, Olympiacos, Barcelonu, Bayern i Zenit, a gostujemo Baskoniji, Realu, Zenitu i Efesu.

 

Realno, nekih 5-4 bi bila bombonica, a za to nam trebaju sve pobede kod kuce ili pobeda u Vitoriji. Bio bih zadovoljan i sa 4-5. Sve iznad 5-4 mi je bas nerealno, sve ispod 4-5 znaci i tradicionalno oprastanje od TOP 8 u januaru.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, madafaka73 said:

 

 

Ostaju drugi problemi, karakteristični za ovaj vid povrede. Tu mislim pre svega na igru iznad obruča, pitanje je kada će se White osloboditi i poleteti ponovo na alley-oop ili čak i obično kucanje. Verujem da će u početku igrati opreznije, ili će umesto njegovog signature move - kucanje sa dve ruke uz kačenje na obruč, početi da zakucava jednom, desnom rukom. Biće tu i polaganja u situacijama kada može i da se kuca. Može biti problema i kod kontakt igre u odbrani, ali najbitnije je da se povreda zaleči i da rehab prođe kako treba.

 

Mislim da na lozanu kao sto je White, ti psihicki problemi nece puno uticati. Cim izadje pred navijce, zaboravice da se ikad povredio

Link to comment
Share on other sites

 
pravo da ti kazem, nemam nikakve informacije i ne znam otkud ti to
 
samo zdravi razum [emoji16]
 
uz, i ovako granitnu odbranu, pojacani pefijem, stv ne vidim drugo resenje osim da se silbuje holins za 1 beka trpaca. i da se ne pravim mnogo pametan, to se provlaci to tzv proverenim izvorima na tviteru vec neko vreme
 
evo danas citam kako nam se lesor nudi preko menadzera a da se noku sprema otkaz, sto opet ne mora da znaci da ce neko od njih doci kod nas
E izvini, pobrkao sam te sa nekim drugim.

U svakom slucaju mislim da je dolazak novog beka bez silbovanja Holinsa potpuno ludilo i razbacivanje novca.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, BojanaCZV said:

 

Boze Boze, toliko cekam tog centra, da nisam ni provalila da je taj Freeman bek, vec gledam sve vreme u ovog teskog centra sa brojem 10 i razmisljam, sto ne stavljaju njegove poene u video 😄

 

Isti slučaj i kod mene, samo što je meni prvi utisak bio: nije nešto krupan, ali cepa trice. :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posle CSKA sam bio toliko kivan na Holinsa, i pozeleo da ga katapulitaraju iz kluba iste noci, ali mislim da ga treba istrpeti. On nije nikad sutirao ovako lose, a sigurno nije zaboravio da sutira, verujem kad bi vezao par utakmica sa nekim korektnim procentima, sigurno prebrodio krizu. To jesete kocka, na treneru je, a mislim da se trenrer pita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

To jesete kocka, na treneru je, a mislim da se trenrer pita.

 

nije kocka jer je hollins redovno najbolji defanzivac u sastavu krcatom jako dobrim defanzivcima.

ima tu drugih igraca koji se mogu podvesti pod kockanje, jer ako im ne ide sut, nemaju puno toga da ponude. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...