Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, mmajstor said:

Zvezda odavno za masu nas ima ista ocekivanja nevezano za to da li su na klupi Radonjic, Obradovic, Sakota ili neko treci. To je manje bitno.

A kad si vec to spomenuo Obradovicu su nametnuta mnogo veca ocekivanja jer je direktor kluba najavio napad na sam vrh evrolige iako smo sva domacinstva igrali bez najjaceg aduta.

 

Ti si prosle sezone kukao kako nema para, kako ne mozemo da se razbacujemo i teramo Obradovica, kako mu moramo dati sansu - ti treba prvi da ostanes pri istom stavu da nema para i da treba da se stedi, a ne da zazivas punjenje tribina igracima od po 200k evra godisnje plate.

 

2 hours ago, mmajstor said:

Zalgiris nikada nije imao ovolicki budzet koliki mi imamo, a fudbal ostavljam ljubiteljima treskavca i ne bih ga ubacivao u ovu polemiku. I koliko se secam Zalgiris nikada nije imao ovako impotentan napad, sto je mozda rezultat te neke razlike u budzetu  Bas zato treba koristiti svaku sansu ako se ona pojavi da se budzet i roster pojacaju. 

 

Nije tacno, igrali su sa 10 igraca, ostalo su bili anonimni juniori koji nisu kostali mnogo.

 

Takodje, itekako su imali impotentan napad sa Walkupom, Lekaviciusem, Riversom, Ulanovasom i Milaknisom na 1, 2 i 3 (ukupno 5 igraca) jedne sezone, nego nekako sistemom uspeju da sakriju mane i pobedjuju timove sa mnogo vecim budzetom.

 

Jednostavno, daj da pisemo o kosarci konkretno, ovako izgleda kao da ja dodjem da pratim VKCZ, nemam pojma ko sta igra i trazim da se dovede jos dva igraca jer mozemo da dobijemo Pro Reko u finalu LS.

 

1 hour ago, Kooineeperk said:

Kus sotono, ne citaj sta goldi pise! 

 

Kus naravno, ako ista mrzim to su povrede.

 

Osecao sam se jako lose kada se White povredio, osecam se lose i kada rivalima fale igraci - zato sto mi je zao da se povredjuju i zato sto, sebicno, volim da gledam ekipe u punom sastavu i dobru kosarku.

 

Sto se nase ekipe tice - ako neko u klubu ne vidi Davidovca ili Lazarevica u 12, neka im brate da sporazumni raskid ugovora, nisu to Uskokovic i Simonovic pa da mogu da ulecu u 12 kad se neko odmara.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

Ti si prosle sezone kukao kako nema para, kako ne mozemo da se razbacujemo i teramo Obradovica, kako mu moramo dati sansu - ti treba prvi da ostanes pri istom stavu da nema para i da treba da se stedi, a ne da zazivas punjenje tribina igracima od po 200k evra godisnje plate.

 

Nisam ja kukao nego sam bio, i sada sam, protiv neracionalnog trosenja novca, sto je davanje 600k nekome na lepe oci svakako to. Neracionalno trosenje nije ako angazujes adekvatnog igraca za pokrivanje segmenta igre koji ti skripi. Ako nema novca za tako nesto ok, ali ako je novac obezbedjen onda ne vidim u cemu je problem. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zaboravljaju da prava na igrace iz FMP-a polaze Covic. Znaci kada ode Covic tada ce mozda i Davidovac. Ne razumem kako neko moze da dovodi u pitanje ostanak Davidovca u Zvezdi?

Radonjic je sa njim radio i prosle sezone i dobro se uverio u njegove kvalitete jer mu je bio medju najbitnijim igracima.

Ivanovic odigra tri losa meca na pocetku sezone i krecu lavine komentara kako nije za EL nivo, kako je imao podrsku sudija dok je bio u Buducnosti pa je imao dobre brojke (bullshit).

Igramo najbolju odbranu u EL i opet nekima smeta individualna odbrana nekih (Davidovac i Dobric). Isporucice oni svoje pre ili kasnije, to su nam dokazali godinama unazad i ne zasluzuju da se polivaju govnima pogotovo ne u tolikoj kolicini kao Davidovac.

Jednostavno u ovom trenutku je neka redja opcija u napadu i to dosta utice. Tesko da bi i dosta bolji igrac isporucio mnogo vise u tim okolnostima.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danas samo jako, nek udare Partizani u zid! 

Kako to mnogi vole da kazu - derbi je specifican, a predstojeci je svakako posle duzeg vremena poprilicno kvalitativno izjednacen.

Mi smo iskusnija ekipa i nadam se da ce to, uz jak tempo na koji smo vec navikli, biti faktor na nasoj strani.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Johnny Štulić Davidovac je igrac Zvezde a ne FMP-a, tako da njegov ostanak nije vezan sa Covicem. Osim toga, hteli to ljudi da vide ili ne, FMP vise nije u sportsko-tehnickoj saradnji sa Zvezdom.

 

Svakako nije sve najpostenije, moralno gledano, jer klubove vode supruznici i naravno je da saradjuju, ali formalno FMP nije nasa filijala i to nije vec neko vreme. A to se moze videti i po tome sto FMP vec neko vreme, de facto, ne forsira razvoj Zvezdinih klinaca.

 

Ono gde Covic drzi Zvezdu u saci nije igracki kadar, vec naknada za koriscenje trening centra u Zelezniku. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

Koliko bacanja očekujete večeras?

 

Naši protivnici u EL izvode u prosjeku oko 12, pa kontam da će i KKP biti na sličnom broju.

Bice minimalno na duplom broju.

Onaj propalitet od sudije je glavni sudija, taj svira i ono sto ima i ono cega nema.

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Predragdjape said:

Wolters, Markovic

Ivanovic

Hollins, Frimen,

Kalinic, Dobric, Lazic

White, (Kalinic)

Centar, Kuzmic, Mitrovic.

 Top 8? Idemo!!!

Ovo jednostavno ne moze da radi u El. Zastita kosa i defanzivni skok toliko trpi sa Mitrovicem na 5, u abi to moze i da prodje.

 

Kakav Holins je uopste u prici za Silbovanje?

Istina, sut ne ide, mozda nece ni ici, meni vise smeta sto ima generalno lose selekcije u napadu ali moje misljenje da je njemu jako stalo i mozda je izgoreo u toj zelji.

Barem se vidi da nije od onih stranaca koji dodju da nabijaju statistiku a boli ih uvo, covek gine u odbrani i radi sve sto moze da pomogne ekipi, sem napada koji je los ali ne i katastrofalan, znali smo i pre sezone da covek nije trpac nego timski igrac sto i pokazuje na terenu.

 

Nnoko hehe, covek pogresi :D, da je ostao sada bi bio solidan evroligaski centar ali je njegova odluka bila da ode ...

 

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...