Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Laki21 said:

Što bi mi stalo srce, što bi rekli bole me kurci™ šta se tamo dešava, samo konstatujem da koncept funkcioniše. Loše šutersko veče, ali ma koliko loše bilo, uvek će neko iskočiti. Ne postoje ta krvava kolena koja će sprečiti svako probacivanje lopte kroz mrežicu, na kraju kvalitet uvek presudi. Nama čitava sezona u svim takmičenjima zavisi od dovođenja jednog ekstra napadača, čak i računajući da su svi igrači koje imamo u rosteru živi, zdravi i u formi.

Ne znam da li primecujes, ali sve vreme potenciras kako su oni skockali ne znam kakav tim, a mi smo nikakvi. Cekao si sekund posto su dobili da napises svoj post, kako bi dokazao svoju poentu, a realnost je da nista nisam posebno video od njihovog sistema. Bili su losi i suterski i da ih Lamonika nije pogurao zavrsili bi sa porazom. Imaju Pantera i koga jos? Ako nas on sam dobije, onda svaka cast.  Taj isti Panter koji nas je kostao kupa pre dve godine. Stvarno si mi jako drag forumas, zbog raznih stavova kako kosarkaskih, tako i zivotnih, ali da su oni ne znam kakav tim, da imaju bolju koncepciju i da su bolji od nas tu bas ne mogu da te podrzim.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pantelia said:

Steta pa je Radonja idiot koji nije hteo Pantera, niti ikoga kao Panter. Drugi trener bi doveo Majka Dzejmsa dok je bio free, a on nista

 

Ocigledno mrzi svakog ko ume da postigne kos

Kako si uspeo da u ovako kratkom postu nista istinito ne napises?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Fali nam ono sto smo imali kada se znalo da ce Djenka uzeti zadnji napad protiv Fenera i dati kos. Sada toga nema i ne znas kome dati loptu za taj napad. Kalina uzima to znajuci da nije to njegov glavni kvalitet ali oseca odgovornost. Gresi cesto i to ga cini nervoznim. Dobric koji je u nasim glavama bio taj neko... Daj Boze, ali tesko to ide. Ostaje nada da ce Dzoni da podigne nivo igre.

Previse beskorisnih igraca imamo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Huventud je ladnie od leda odradjivao Žoca do zadnjih minuta ali i sebi dozvolio luksuz Ribasovih ispucavanja u vrednosti od 10 poena kada su mogli da se odvoje i spreče ovaj cirkus na kraju uz Panterovo vadjenje kestenja iz vatre. Željko znae, timska igra, extra pas...10 asista a u reketu duva ko u Golupcu. Da ozdravljamo i da im se valjano useravamo u selekciju tog 14. novembra.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to sto  nemamo para za Pantera, nije opravdanje zasto u ekipi nemamo bar jednog Berona

onog sto je tek dosao u kkcz, ne ovog sada sto kosta duplo vise

 

A da li bi taj Beron moga da bude Ognjen Dobric i da li bi to bilo ok? Mozda je on licno projektovan da to bude, sto je nagovjestio prosle sezone svojim partijama.

Da li treba pruziti momku sansu?

Moje licno misljenje da bi on to vec pola pokazao da nije bilo povrede i da neki igraci ne izlaze iz granica svoje mogucnosti i da rade ono sto najbolje znaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Fali nam ono sto smo imali kada se znalo da ce Djenka uzeti zadnji napad protiv Fenera i dati kos. Sada toga nema i ne znas kome dati loptu za taj napad. Kalina uzima to znajuci da nije to njegov glavni kvalitet ali oseca odgovornost. Gresi cesto i to ga cini nervoznim. Dobric koji je u nasim glavama bio taj neko... Daj Boze, ali tesko to ide. Ostaje nada da ce Dzoni da podigne nivo igre.

Previse beskorisnih igraca imamo.

A opet je tek pocetak sezone. Mozda ce sve biti bolje, a mozda ne. Ko je prosle godine bio taj na koga je isla lopta? Lojd.Kako je to izgledalo u poslednjem napadu. Bese mu ispadala lopta non stop i ovde se pljuvao. Pre tri godine? Beron,Perper i Regland su projektovani za nosioce, a vidis na kraju su u obe sezone dobili finala DeDa i Dobric. Pre tri godine je i Beron pomogao (da ne bude da sam to zaboravio, a pomalo i Filip). U obe sezone su obojica poceli ovako, ali im je zavrsnica sezone bila savrsena. Odigrali smo 15 utakmica i do sada nismo bili kompletni. Hajde da malo sacekamo.

5 minutes ago, Perkos2 said:

Ja sad citam da su Tomicu svirali tri faula u napadu. Mora da je utoku nosio kad krene na koš😉

Jeste, ja sam je video. Sakrio je ispod dresa 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to sto  nemamo para za Pantera, nije opravdanje zasto u ekipi nemamo bar jednog Berona

onog sto je tek dosao u kkcz, ne ovog sada sto kosta duplo vise

Beron je bio zabod Tomica, verovatno utefterisan jos od skauting sluzbe Olija. Problem je sto kod nase skauting sluzbe na jednog Berona dolaze par Lukasa, Holinsa, Hola.. Uz to se Radonjic lozi na krakate dvojke sa difensom pa je pitanje i da li bi mu Beron igrao. Ivanovic je nesto najblize Beronu sto imamo u sastavu, zato se toliko i oseti kad ga nema, iako nije neki ekstra kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

E ovoliko veštački nisam ni sam verovao da će ovo da izgleda. 

Znam da je tema ovde KkCZv ali ne mogu da ne primetim... 

Mediji non stop o velikoj seriji partizana! Te 8-0, te 9-0.. To je kolektivno ludilo! Šatro košarkaške stranice i portali po 10 objava! Te hala pozdravlja kralja! Te sledeće god u Evroligi. Žoc, Žoc, žooc

Večeras ova dvojica sa ubedljivo najvećim ugovorima u istoriji jugoslovenske košarke skaču u publiku! To je neka ljubav velika! Toliko zavoleli KKP, to je čudo jedno! 

"atmosfera koju evropa ne pamti" jedan od naslova. 

Znači toliko bljutavo da će samo da nam ulepšaju sve trofeje ove godine. Biće mi ovo najlepša i najdraža sezona i titula koju će KKCZV da osvoji definitivno. Ni kup neće da osvoje. 

  • Like 20
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Laki21 said:

Što bi mi stalo srce, što bi rekli bole me kurci™ šta se tamo dešava, samo konstatujem da koncept funkcioniše. Loše šutersko veče, ali ma koliko loše bilo, uvek će neko iskočiti. Ne postoje ta krvava kolena koja će sprečiti svako probacivanje lopte kroz mrežicu, na kraju kvalitet uvek presudi. Nama čitava sezona u svim takmičenjima zavisi od dovođenja jednog ekstra napadača, čak i računajući da su svi igrači koje imamo u rosteru živi, zdravi i u formi.

 

Ono, ako neko misli da su "krvava kolena" ovo što je Joventut danas odigrao, mogao bi da bude neprijatno iznenađen za nekih desetak dana. Đabe clutcheri i probacivaći lopte kroz obruč, kad koš vredi max 3 poena, a razlika dvocifrena...

 

Da Partizan ima mnogo dobrih igrača, ima. Ali su oni trenutno kao tim daleko od toga da se takmiče sa tvrđim i organizovanijim ekipama. Mislim čak da to zna i Željko i da mu je ovaj prvi derbi daleko od neke prelomnice u sezoni. Zna da je pred ovom ekipom još dugačak put napredka i uigravanja, i računa da če biti oni pravi na kraju sezone, kad se budu delili trofeji. E, tad če verovatno biti dobre borbe. Trenutno, po mom mišljenju , šanse protiv nas jim nisu velike.

 

Apropo ovih izostanaka kod zečeva. Ako je tačno, oni su jako oslabljeni. Nedović može da zatrpa kad ga krene. Papapetrou konstantno isporučuje i jedan je od ključnih igrača. Dok Okaro White, nema baš neku jako bitnu ulogu u ovom sistemu, ali je nezgodan visoki igrač, strašan atleta sa dometom za 3 i dosta dobrom odbranom. 

Ako su ova trojica out, uzjašiti Macona sa rotacijom jahača apokalipse (Hollins, Lazić, Lazarević, Dobrić), jer če im on biti alfa i omega. 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Radonja said:

A videli smo da Partizan nije pogadjao onoliko trojke kad je tvrdo.Sad druga stvar sto se Huetvund u 4Q raspao i dozvolio priliku da Punter resi.

 

Juventud je u poslednjoj promasio sve sto je mogao, i to ne zbog Partizanove sjajne odbrane. S druge strane i toliko los Huventud na kraju, je morao Panter da dobije sa par ludih suteva, ja nisam tu video napadacku rapsodiju koju nasa odbrana ne moze da primiri.

Sta vise, na ozbiljno postavljenu odbranu taj vrsni napad deluje prilicno haoticno, i zavisi od inspiracije pojedinaca, a nje nece uvek biti.

Da ne duzim, posto je ovo nasa, a ne njihova tema, ne bih nikad menjao njihov napad, za nasu odbranu😎

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovde većina maši poentu . Ne priželjkuje Laki njihov napad ili bilo šta slično, čovek priželjkuje jednog strelca koji ume da izmisli poen kad ne ide ili kad je tesno.

 

Izjednačene utakmice, na jedan posed koje uđu u egal zadnjih 1,5-2 minuta dobija bolji napad, a ne bolja odbrana. Ko ne veruje nek pita Bodirogu

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Tri puta ako cemo precizno.

Jebiga Laki, ne znam kako se nisi navikao do sada da nemamo para za Pantera, nema ga ni Armani uostalom.

Isto tako, da se ne treba kladiti protiv Radonje i Kaline. Nemoj da te cudi ako Radonja i rumenog posalje u Rumuniju.

 

Ne mora Panter, nama bi jedan Muroliki slešer uveliko unapredio igru. A to je valjda nešto što i ovako jadni finansijski možemo da si priuštimo.

Link to comment
Share on other sites

Mi ne mozemo da pricao uopste o Partizanu dok ne popunimo roster. Dok ne vidimo beka i centra ne moze se reci da sml klub sa ozbiljnim planovima u ABA. Za EL je odavno jasno da nismo ozbiljan klub.

 

Inace zbog tog ciganisanja svake godine, izgubimo barem 300k na karte navijaca koji bi dolazili na svaku tekmu da ne zavrsavamo sezonu u decembru.

 

Inace Partizan ko stvoren za nakantavanje u aprilu. 

Edited by Profesor
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Ne mora Panter, nama bi jedan Muroliki slešer uveliko unapredio igru. A to je valjda nešto što i ovako jadni finansijski možemo da si priuštimo.

Taj Muroliki sleser nije nesto unapredio igru timu ni na EC nivou, ne vidim koga bi mi to jos dobili u EL sa njim u timu.

Ljudi zaboravljaju kolika je razlika izmedju EC i EL, pogotovo poslednjih par sezona, seti se samo kako je Tomicev prelaz sa EC u EL izgledao. Ovaj Huventud bi imao 7-8 pobeda max tamo.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovde većina maši poentu . Ne priželjkuje Laki njihov napad ili bilo šta slično, čovek priželjkuje jednog strelca koji ume da izmisli poen kad ne ide ili kad je tesno.

 

Izjednačene utakmice, na jedan posed koje uđu u egal zadnjih 1,5-2 minuta dobija bolji napad, a ne bolja odbrana. Ko ne veruje nek pita Bodirogu

 

Haleluja.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Profesor said:

Mi ne mozemo da pricao uopste o Partizanu dok ne popunimo roster. Dok ne vidimo beka i centra ne moze se reci da sml klub sa ozbiljnim planovima u ABA. Za EL je odavno jasno da nismo ozbiljan klub.

 

Inace zbog tog ciganisanja svake godine, izgubimo barem 300k na karte navijaca koji bi dolazili na svaku tekmu da ne zavrsavamo sezonu u decembru.

 

Inace Partizan ko stvoren za nakantavanje u aprilu. 

 

Svaka naša tkz ušteda nas u stvari košta makar duplo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...