Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

nakon ona dva vezana poraza u el proslenedelje, brze bolje preko kkcz insajdera pustili vest kako bi ivanovic trebao da se vrati za pao, kao i da se vajt brzo oporavlja, kako bi se primirila masa jelte..

pa se onda ispostavi, da ne da nece igrati protiv pao, nego nece ni protiv zadra..

te u tom smislu posto je receno da bi vajt trebao u decembru, racunajte da sigurno nece ni sredinom januara biti na terenu..

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne mogu da skapiram sta nije u redu i zasto ne mozemo da dobacimo bar do 35% suta za 3.

U situaciji kakvoj jesmo, to je 10ak poena vise po utakmici, sto na EL nivou zivot znaci.

U aba mozemo kompenzovati na drugacije nacine.

Potpuno smo izgubili onaj napad iz short rola s Lukom, od kako Dzoni ima koronu. Ispada da je on jedini igrac u timu koji to zna da odigra.

Cini se da on mnogo vise fali nego sto se to na oko cinilo, bukvalno nam je krenuo poluraspad od kako mu je pcr bio pozitivan.

Sad je i jasnije besomucno forsiranje ohladjenog lesa, vd reko da nema para.

Kalina izgleda ne zna gde je dosao...

Edited by Losmi17
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, n4l1m said:

nakon ona dva vezana poraza u el proslenedelje, brze bolje preko kkcz insajdera pustili vest kako bi ivanovic trebao da se vrati za pao, kao i da se vajt brzo oporavlja, kako bi se primirila masa jelte..

pa se onda ispostavi, da ne da nece igrati protiv pao, nego nece ni protiv zadra..

te u tom smislu posto je receno da bi vajt trebao u decembru, racunajte da sigurno nece ni sredinom januara biti na terenu..

Dzoniju jos nije izaslo ni obaveznih 14 dana izolacije od dana kada je utvrdjeno da je pozitivan. Pa tek onda idu ispitivanja u kakvom je stanju telo i kakve posledice ima.

Vajtu je skinuta longeta, 6 nedelja od dana povrede, kao sto je i napisano , a ako si pomislio da ce zaigrati isti dan po skidanju longete onda nemam reci. Svako ko je imao bilo kakav lom zna koliko traje oporavak po skidanju imobilizacije, znaci x 2 . A ovde pricamo o dvostrukom prelomu.


Lazicu je umro otac i nema nikakve veze sa sportskom povredom a ti budi zlurad pa baci nesto i na njegov racun zasto pauzira. 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Jeste bilo ih je. Ali da su se ikad posrali po parketu i to za vreme utakmice, to nisam video dosada. Osilili su se bas.

 

A možda ima veze i sa našom igrom... doduše, kažu da kad ti se golub posere na glavu (u našem slučaju na teren) da je to sreća :classic_biggrin:... što bi trebalo da znači da će ista da nas pogleda protiv PAO... recimo, mirišem procenat za 3 preko 40% i laganu pobedu, uz 15+ DeDinih poena... :smiley2:

 

Sam ću da izađem... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Dzoniju jos nije izaslo ni obaveznih 14 dana izolacije od dana kada je utvrdjeno da je pozitivan. Pa tek onda idu ispitivanja u kakvom je stanju telo i kakve posledice ima.

Vajtu je skinuta longeta, 6 nedelja od dana povrede, kao sto je i napisano , a ako si pomislio da ce zaigrati isti dan po skidanju longete onda nemam reci. Svako ko je imao bilo kakav lom zna koliko traje oporavak po skidanju imobilizacije, znaci x 2 . A ovde pricamo o dvostrukom prelomu.


Lazicu je umro otac i nema nikakve veze sa sportskom povredom a ti budi zlurad pa baci nesto i na njegov racun zasto pauzira. 

a sta sad ti kenjas, ko je spominjao lazica, sto ubacujes njega u pricu?

 

malo citaj, posto ti je sve bilo jasno napisano..

lepo ti je napisano , zasto je ta prica za ivanovica bila pustena sa kkcz insajdera, nisam ja rekao da se vraca za pao..

ja sam odma nakon albe, napisao, da ga mozemo otpisatio na 4 nedelje...

a to sto nije proslo ni 14 dana a objavljeno je da se vraca za pao, samo potvrdjuje tezu da je vest pustena, da bi se satro primirili navijaci, posto se ne planira nikakva zamena, a konstantno nam fali 3+ igraca..

 

sto se tice vajta, opet lupetas gluposti, ti ces meni da objasnjavas koliko treba nakon preloma.. odma nakon njegove povrede, sam rekao da racunate minim 4 meseca... i opet ko i u slucaju ivanovica, nisam ja taj koji zarad ne zelje da se dovede igrac, pustam price kako se brzo oporavlja, a ostalo do povratka jos min 2 meseca..

 

Edited by n4l1m
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Losmi17 said:

Ja stvarno ne mogu da skapiram sta nije u redu i zasto ne mozemo da dobacimo bar do 35% suta za 3.

U situaciji kakvoj jesmo, to je 10ak poena vise po utakmici, sto na EL nivou zivot znaci.

U aba mozemo kompenzovati na drugacije nacine.

Potpuno smo izgubili onaj napad iz short rola s Lukom, od kako Dzoni ima koronu. Ispada da je on jedini igrac u timu koji to zna da odigra.

Cini se da on mnogo vise fali nego sto se to na oko cinilo, bukvalno nam je krenuo poluraspad od kako mu je pcr bio pozitivan.

Sad je i jasnije besomucno forsiranje ohladjenog lesa, vd reko da nema para.

Kalina izgleda ne zna gde je dosao...

 

Zato što nemamo NI JEDNOG igrača u timu prema kojem odbrana protivnika mora da gravitira, te su naši epizodni igrači stalno u glavnoj ulozi u kojoj se osećaju krajnje nekomforno, a NI JEDAN od njih sem delimično Vanilice nije sposoban da iskreira bilo šta za sebe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Dzoniju jos nije izaslo ni obaveznih 14 dana izolacije od dana kada je utvrdjeno da je pozitivan. Pa tek onda idu ispitivanja u kakvom je stanju telo i kakve posledice ima.

Vajtu je skinuta longeta, 6 nedelja od dana povrede, kao sto je i napisano , a ako si pomislio da ce zaigrati isti dan po skidanju longete onda nemam reci. Svako ko je imao bilo kakav lom zna koliko traje oporavak po skidanju imobilizacije, znaci x 2 . A ovde pricamo o dvostrukom prelomu.


Lazicu je umro otac i nema nikakve veze sa sportskom povredom a ti budi zlurad pa baci nesto i na njegov racun zasto pauzira. 

 

Siguran sam da nemaš loše namjere ali nekad stvarno previše lično doživljavaš svaku kritiku na račun kluba. 

 

Što se tiče titovog posta, ima malo istine u tome da se nakon 3 očajna izdanja u EL pustila buva da je Ivanović spreman a da se Vajt vraća jako brzo, što je u tom trenutno zaista izgledalo umirujuće za nezadovoljne navijače ali isto tako nema veze sa realnošću, viđeno x puta u prošlosti.

 

Ne bih da mu budem advokat ali nigdje nije inicirao da pomenuti igrači treba da zaigraju po cijenu svega, a boldovano je vrlo bezobrazno, složićeš se (valjda).

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Potpuno smo izgubili onaj napad iz short rola s Lukom, od kako Dzoni ima koronu. Ispada da je on jedini igrac u timu koji to zna da odigra.

 

Tako i jeste, jedino Dzoni odigra takozvani.pocket pass.

Vecina Amera, pa i Nejt, tu traze neka druga resenja i onda centar koji je ostao na pleju ima vremena da saceka beka da probije blok  dodje do svog igraca i onda da se vrati u reket, dok naprimer Caco to radi majstorski, tako je par puta sad u Milanu to rutinski resio.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nekako je tiho prosla ova Coviceva izjava.

Coki priznao da nema vise snage za ovu ugranku, ili mu ne daju da je vise igra. Da li je ovo uvertira za dolazak nekog crveno belog limara, ili neki vapaj za pomoc?

Mislim da mozemo da zaboravimo na pojacanja dok se ne resi ko je glava kuce.

Ima li kakvih glasina oko ovoga, i kada su ti famozni izbori?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Dzoniju jos nije izaslo ni obaveznih 14 dana izolacije od dana kada je utvrdjeno da je pozitivan. Pa tek onda idu ispitivanja u kakvom je stanju telo i kakve posledice ima.

Vajtu je skinuta longeta, 6 nedelja od dana povrede, kao sto je i napisano , a ako si pomislio da ce zaigrati isti dan po skidanju longete onda nemam reci. Svako ko je imao bilo kakav lom zna koliko traje oporavak po skidanju imobilizacije, znaci x 2 . A ovde pricamo o dvostrukom prelomu.


Lazicu je umro otac i nema nikakve veze sa sportskom povredom a ti budi zlurad pa baci nesto i na njegov racun zasto pauzira. 

Dzoniju nije izaslo 14 dana, ali zato je sedeo juce pored klupe? Nesto ti ne stima u toj logici, ako je u izolaciji onda sedi kuci. Ako nije pozitivan vise, kao sto verovatno nije, onda je pored klupe kao ostali povredjeni. Ceka se pregled, da se vidi da li su ostale posledice korone, klub nece da rizikuje posle situacije sa Odzom, kao sto i ne treba 

 

Ni ovo za Vajta sto si napisao nije tacno, po tebi bi se Vajt vratio u februaru... Imao sam prelom nesuterske ruke, po skidanju gips, trebalo mi je 3 nedelje otprilike da se vratim u takmicarski ritam. Normalno, na pocetku postoji mali strah, ali kad krenu utakmice, adrenalin preuzme.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Ja stvarno ne mogu da skapiram sta nije u redu i zasto ne mozemo da dobacimo bar do 35% suta za 3.

U situaciji kakvoj jesmo, to je 10ak poena vise po utakmici, sto na EL nivou zivot znaci.

U aba mozemo kompenzovati na drugacije nacine.

Potpuno smo izgubili onaj napad iz short rola s Lukom, od kako Dzoni ima koronu. Ispada da je on jedini igrac u timu koji to zna da odigra.

Cini se da on mnogo vise fali nego sto se to na oko cinilo, bukvalno nam je krenuo poluraspad od kako mu je pcr bio pozitivan.

Sad je i jasnije besomucno forsiranje ohladjenog lesa, vd reko da nema para.

Kalina izgleda ne zna gde je dosao...

 

(po meni) na pocetku su kalina i luka pravili visak dobrim asistencijama iz improva ali cim su nas malo ozbiljnije skautirali, taj protok lopte za sigurica poene iz katovanja je nestao. 

 

sada smo osudjeni na sut za tri koji je fakat alltime low ali i kada bude malo bolji, bice, plasim se, nedovoljno za ozbiljne ekipe. 

 

sut mora da bude bolji, to je prakticno cinjenica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Knipex said:

Možda grešim ali čini mi se da Ivanović nije bio pozitivan na kovid, imao je simptome kovida ali nije bio pozitivan. Verovatno zato i nema propisane izolacije od 14 dana

Ne znam da li postoje neki posebni propisi za Euroligu, ali po standardnim propisima je izolacija 10 dana. Verovatno se testirao mnogo pre nego sto su objavili, pa je to vreme proslo. Koliko sam cuo bio je pozitivan na testu. Dejo kaze da sutra ima konacne preglede, a da najverovatnije nece igrati protiv Panate. Vajt poslednji pregled ima 20 novembra i posle toga ce verovatno krenuti sa treningom, pa ce pocetkom decembra biti i on u timu.

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

(po meni) na pocetku su kalina i luka pravili visak dobrim asistencijama iz improva ali cim su nas malo ozbiljnije skautirali, taj protok lopte za sigurica poene iz katovanja je nestao. 

 

sada smo osudjeni na sut za tri koji je fakat alltime low ali i kada bude malo bolji, bice, plasim se, nedovoljno za ozbiljne ekipe. 

 

sut mora da bude bolji, to je prakticno cinjenica. 

Ja licno mislim da je prednost stvarao Lazaravic svojim spustanjem na post i samim tim se onda oslobadjao prostor za njih dvojicu. Njegovim sklanjanjem je nestala i ta prednost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...