Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

11 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Ne moram uopšte da ih gledam u mečevima sa jačim protivnikom da bih video sjajan ofanzivni kvalitet i dobro skockanu ekipu. 

 

U ovom sastavu + Džoni mi im nećemo ubaciti preko 70 poena, a oni nama hoće. Eto čitave priče u jednoj rečenici.

Eh da nam je iskusni košgeter Vil Mozli.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Ne moram uopšte da ih gledam u mečevima sa jačim protivnikom da bih video sjajan ofanzivni kvalitet i dobro skockanu ekipu. 

 

 

 

Vidim da mnogo voliš šta god komšije da rade.

Koliko se sećam prošle godine si kukao kako mi nemamo skauting kao komšije i da dovedemo brutalnog igrača poput Josha Perkinsa.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Ne moram uopšte da ih gledam u mečevima sa jačim protivnikom da bih video sjajan ofanzivni kvalitet i dobro skockanu ekipu. 

 

U ovom sastavu + Džoni mi im nećemo ubaciti preko 70 poena, a oni nama hoće. Eto čitave priče u jednoj rečenici.

Inace oni juce 26/5 za tri. Ako im je to forte, onda su bas u problemu, i to je bilo bez odbrane od strane Borca. 

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja baš mislim da on nije igrač koji beži od kontakta, naprotiv. Ulaz mu je lošiji deo napadačkog repertoara, pa možda deluje tako ali nisam stekao utisak da se plaši kontakta i čvršće igre.

Nije on igrač koji je dobar na prenosu lopte, to je pre svega 1-1, 1-2  trpač kome je zaglavljeno x dugme i koji se ne štedi ni na jednoj strani terena, drugim rečima dupe na nošu gledajući naš roster i naše probleme.

Bold 1 voleo bih pojašnjenje

Bold 2 i ja 

Da li voli ili ne necemo znati dok ga ne pitamo.Ono sto je relevantno da mu to nije forte igre i da kao takav nema sanse da nas busi i pravi tako problem na meci.A mi s druge strane mozemo da probamo da ga stisnemo bez razmisljanja pa je kao takav je ipak blizi kategoriji" ne voli kontakt igru" nego neki slasher koji ce nam se setati kroz reket.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Vidim da mnogo voliš šta god komšije da rade.

Koliko se sećam prošle godine si kukao kako mi nemamo skauting kao komšije i da dovedemo brutalnog igrača poput Josha Perkinsa.

 

Mučeni Perkins je upao u sistem (tj u haos) gde svi izgledaju lošije no što realno jesu a on nije ekstra klasa da to prevaziđe na suvi kvalitet. I dalje smatram da bi nam bolje legao prošle godine neko jedan Kolom recimo.

 

No to ne menja činjenicu da je Obradović lepo skockao mašinu, koja ima sve delove koje i treba da poseduje i to u dovoljnim količinama.

 

Naš problem je što mi našu mašinu ganjamo a nemamo sve potrebne delove, ili ih imamo previše a nisu kompatibilni.

 

Uglavnom, evo kako će utakmica izgledati; biće tuča kost u kost, malo mi malo oni, malo mi, malo oni, onda mi 5 minuta upadnemo u kanal i nema ko da da koš, kod njih se pojavi neko ko ima da da koš, to se ponovi dva puta i na kraju mi nismo dobacili do 70 poena, a oni jesu. I to je to.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wingwalker said:

Ok...mora. Ali gde vidiš te poene ako bekovi nastave sa ovim procentima? Džoni će možda zaigrati i na taj učinak je teško računati. Kalinu će pritiskati forte jer je to sada već standard. Ostalu energiju da usmere na umaranje Voltersa...i eto nama belaja. Mi numemo ovakvi da jurimo rezultat jer nemamo to biciklo.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

Svako po malo i to je to. Publika, navijanje, energija a PAO je jedan od timova po kvalitetu u donjem domu. Ono protiv ALBE je kiks pa bi bio luksuz da imamo jos jedan. 

 

Kalina 12 poena

Kuzmic 12 poena

Volters 12 poena

Luka 9 poena

Dobric 8 poena

Holins 9 poena

Lazarevic 6 poena

Lazic 5 poena

Uskok 4 poena

 

Eto ti 77 poena za rezultat 77:68

 

Odbrana mora da se igra... ona je najvise popustila u odnosu na prve utakmice. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se kao i obicno precenjuje Partizan i siri pesimizam za utakmicu koja ama bas nista ne resava, jer su odvalili Borac ili koga vec, za koga su se spremali cele nedelje. U medjuvremenu  mi smo vise vremena proveli u avionu nego na zajednickim treninzima.

Odlucuju bitke su cca pola godine daleko, do tad me zabole i za Zeljka i za Partizan. Do tad bih voleo da se kompletiramo i ako je moguce pojacamo, pa da vidimo koliko kvalitetno mozemo da se borimo u EL i da je ne igramo reda radi od decembra. 

A i ako ne osvojimo Aba nije nikakav smak sveta, igrace se i dalje basket.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:

 

Mučeni Perkins je upao u sistem (tj u haos) gde svi izgledaju lošije no što realno jesu a on nije ekstra klasa da to prevaziđe na suvi kvalitet. I dalje smatram da bi nam bolje legao prošle godine neko jedan Kolom recimo.

 

No to ne menja činjenicu da je Obradović lepo skockao mašinu, koja ima sve delove koje i treba da poseduje i to u dovoljnim količinama.

 

Ovo nije tacno.

 

Partizan nema plejmejkere koji mogu lako da pronadju slobodnog saigraca (Moore i Madar zajedno imaju 2,1 asistenciju po mecu), nema klasicnu peticu i prosto nece moci da imaju prednost u skoku protiv centara tipa Kuzmic ili Reed i jos uvek nisu uigrani pa nekad jedan igrac iskoci, a nekad drugi.

 

Takodje, nemoguce je da u sezoni neko ima sve pobede i ovaj raspored im uopste ne ide u ruku ako se posmatra psiholoski - postoji velika opasnost da ekipa koja lagano resava nedorasle protivnike oboli od sindroma Rocky i onda dodje neki Clubber Lang i obori ih na patos.

 

 

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Malo citam forume, tvitere, grame i ostale portale i neki ocekivani rezultati Prosjecnog Delije mu dodju ovako:

 

Aba Liga:

 

- Mi smo sve utakmice unaprijed pobjedili, sad samo neki detalji da se ustimaju da bi bilo potpuno

  • Partizan, ne samo dobiti, nego poniziti i pokusati probiti barijeru od -37. Zavisi od zgusnutog rasporeda, i da li ce se igraci previse raubovati zbog ovog cilja (ovo je klackalica).
  • Buducnost, nije vazna forma i ko igra, mi smo normalno bolji. Kuci ih deremo sa pola gasa, a u PG samo trebaju kosarkaski uslovi na terenu da se obezbjede od Covica, da sprijeci oruzanu pljacku. Ovdje se uspjeh mjeri koliko smo jaki u ofisu.
  • Cedoli je pussy smoke, oni se sami pobjede, tu samo u kost da udjemo, i oni se predaju.
  • Sve ostale utakmice moramo da rijesimo u prvoj cetvrtini. Ostatak utakmice da igraju mladi, po mogucnosti u18 supertalentovani klinci, kojim ce Radonja da ukaze sansu, i oni da postignu 10+ poena i da grizu.
  • Playoff/Finale, to je bezveze. Sve dok se obezbjedi korektno sudjenje, ostali nemaju nikakve realne sanse. Samo da pokazemo ozbiljnost u ofisu i to je to.

 

Euroleague:
 

- Kad se igra u Pioniru, realno je da se sve utakmice dobiju. U Areni su kosevi tvrdi, i tu standardno vola ne mozemo da ubodemo, a gosti ubacuju bijelu tehniku, ali ipak mora se pokazati angazovanje u odbrani, i da smo u igri do zadnje sekunde.

- U gostima, jedino porazi od CSKA, Reala, Barselone i Efesa se mogu podnijeti (ako su jednocifreni), sve ove ostale Asvele, Bajerne, Albe.. sve to treba natankati. Dok ove iz srednjeg doma Oli, Panata, Makabi, isto dobiti, ali ne mora bas da ih odvalimo.

- Neki detalji koji moraju da se dese:

  • Nijedan igrac ne smije da bude sa -ve indeksom, inace nosi ga u q. spaljuj kontrakt odma, necu ni da cujem..
  • Minutaza mora da bude svima ravnomjerna, inace rizik povrede je na max, raubuju se igraci.
  • Procenat suta 50/40/90 i veoma atraktivan napad.
  • Odbrana do krvi, bacanje u reklame, ali da paze trenutak kad i kako rade, jer povreda jbga.. I Radonja mora da predvidi te segmente utakmice i da taj igrac ne bude na terenu tada da rizikuje povredu.
  • Energija i forma uvijek na max u Euroleague, inace sta je koji q. igramo?
  • Svi igraci da napreduju kako sezona odmice, i mladi supertalentovani igraci da pokazu da se moze na njih racunati. Ove najbolje zadrzati, a one losije prodati i uzeti obestecenje.
  • Kostur ekipe da se vec nazire za sljedecu sezonu, i uz pojacanja (koja vec imamo u steku, i konstantno se prate), napadamo F4 sljedece sezone.
     

Domaci trofeji nas ne ticu, ali ako ih vec igramo, da osvojimo.. cisto da nastavimo niz. Kad dodjemo do 12. onda moze i neko drugi, eto FMP ili Mega.

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Princeton said:

 

  • Cedoli je pussy smoke, oni se sami pobjede, tu samo u kost da udjemo, i oni se predaju.

Euroleague:
 

- Kad se igra u Pioniru, realno je da se vecina utakmica dobiju.

 

U Areni su kosevi tvrdi (mlaka atmosfera), i tu standardno vola ne mozemo da ubodemo

 

 

20 minutes ago, Princeton said:

..... 

  • Minutaza mora da bude vise ravnomjerna, inace rizik povrede je na max, raubuju se igraci.
  • ... atraktivan napad.
  • Odbrana do krvi, bacanje u reklame.
  • Energija i forma uvijek na max u Euroleague, inace sta je koji q. igramo?
  • Svi igraci da napreduju kako sezona odmice, i mladi supertalentovani igraci da pokazu da se moze na njih racunati. 
  • Kostur ekipe da se vec nazire za sljedecu sezonu... 
     

Domaci trofeji nas ne ticu, ali ako ih vec igramo, da osvojimo.. 

 

Potvrdjujem za quotovano. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Potvrdjujem za quotovano. 

 

Ma post je zajebancija, ali ajde da pokusam ozbiljno da odgovorim...

 

Primjera radi, ekipa (koja se istorijski u EL kvalitetno puno ne mijenja) koja je proslu sezonu imala 10 pobjeda od 34 utakmice ne moze da udje ni u jednu utakmicu sa realnim ocekivanjem pobjede. Nije kosarka povlacenje konopca, dizanje tegova ili rugbi scrum, ili sta vec pa da se sracunaju tezine, jacine, i da imas jasnu sliku sta ce se desiti. U svakoj EL utakmici imas na drugoj strani veoma kvalitetnog protivnika, koji takodje ima ambicije pobjede i veliku sansu da se ista ostvari. Ako si u glavi vec upisao pobjedu, puno vece razocarenje je ako se to ne desi. Po meni totalno pogresan pristup (gledanju, i igranju pogotovo) sportu generalno.

 

Ok mlaka atmosfera - mlaka je i protivniku, ili nasi igraju na pogon jacine huka sa tribina? Atmosfera utice na svakog individualno. Mozda protivnik ima vise igraca koji se loze na tu atmosferu, pa cak i gostujucu, pa pokidaju jos vise? Mozda neki od nasih igraca se ukake i podlegnu atmosferi? Evo hipoteticki, kad bi igrali finale sa KKP, mi igrali u Pioniru domace utakmice, a Partizan u Areni, da li mislis da bi imali vece sanse zbog toga? 

 

Minutaza na terenu zavisi od nekoliko faktora, koliko dobro igras, u kakvoj si kondiciji, koliko je dobar protivnik, i koliko dobru imas izmjenu. A to vaganje minutaze tokom sezone da ne bi igraci presaugali je treneru zadnje na listi. To se balansuje sa jacinom treninga (imaju formule za jacinu/duzinu treninga, i to kondiconi treneri praktikuju tokom citave sezone), programima oporavka, kvalitetnom ishranom, kvalitetnim odmorom, snom... Opet je na igracu koliko se pridrzava tih pravila, neko legne u kadu sa ledom poslije utakmice, a neko ode na pivo sa drugarima. Mozda obojica odigraju sezonu kao masine, a mozda se jedan povrijedi, na kraju je sve individualno, i najveci faktor prestavlja sveopste stanje/istorijat igraca. Druge stvari su isto vazne, i ok je da se kontrolisu, od kojih je jedna i taj prosjek minutaze od npr. 22mpg u odnosu na 27mpg, ali nije jedini, ili glavni razlog kao sto se da procitati na sve strane... A mozda i bude i freak povreda (kakvih je najvise) koje nemaju nikakve veze ni s cim.

 

EDIT. Sad sam se sjetio forumske kontradiktornosti. Zagorac je bio ismijavan zbog tacke koja je trebala da definise broj/jacinu treninga, koja je imala cilj da zastiti zdravlje i sportski zivotni vijek igraca, i oznacen je zbog toga kao ljenstina, neradnik. Sa druge strane, nerijetko se prizeljkivao jutarnji, kazneni trening, jer se tokom utakmica igraci nisu dovoljno trudili po forumskom trudomjeru, i trebaju zbog toga krv da propisaju... ALI zato treba im se ravnomjernije minutaza raspodjeliti tokom utakmica, da ne bi doslo do povrede. 

Edited by Princeton
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jovic je tek poceo da vezba, ocekuje se pocetkom decembra, imao je poziv od Radonjica, ali nismo mogli da ga cekamo, misic mu je pukao po sirini. Ovaj mesec ce da odgonetne na mnogo pitanja, ocekujem rastanak sa Cirbesom, novog centra i eventualno pomeranje dobrica na 3, zatim dovodjenje Jovica i pomeranje Ivanovica na 2. I povratkom Vajta, skoro minimalnu ulogu Davidovca i Simonovica. Kalinic ce igrati 3 i 4.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Princeton said:

 

  • Svi igraci da napreduju kako sezona odmice, i mladi supertalentovani igraci da pokazu da se moze na njih racunati. Ove najbolje zadrzati, a one losije prodati i uzeti obestecenje.

 

:Hail:

5 hours ago, Princeton said:

.

 

EDIT. Sad sam se sjetio forumske kontradiktornosti. Zagorac je bio ismijavan zbog tacke koja je trebala da definise broj/jacinu treninga, koja je imala cilj da zastiti zdravlje i sportski zivotni vijek igraca, i oznacen je zbog toga kao ljenstina, neradnik. Sa druge strane, nerijetko se prizeljkivao jutarnji, kazneni trening, jer se tokom utakmica igraci nisu dovoljno trudili po forumskom trudomjeru, i trebaju zbog toga krv da propisaju... ALI zato treba im se ravnomjernije minutaza raspodjeliti tokom utakmica, da ne bi doslo do povrede. 

 

also sprach princeton.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Princeton said:

Primjera radi, ekipa (koja se istorijski u EL kvalitetno puno ne mijenja) koja je proslu sezonu imala 10 pobjeda od 34 utakmice ne moze da udje ni u jednu utakmicu sa realnim ocekivanjem pobjede. Nije kosarka povlacenje konopca, dizanje tegova ili rugbi scrum, ili sta vec pa da se sracunaju tezine, jacine, i da imas jasnu sliku sta ce se desiti. U svakoj EL utakmici imas na drugoj strani veoma kvalitetnog protivnika, koji takodje ima ambicije pobjede i veliku sansu da se ista ostvari. Ako si u glavi vec upisao pobjedu, puno vece razocarenje je ako se to ne desi. Po meni totalno pogresan pristup (gledanju, i igranju pogotovo) sportu generalno.

 

Tako nekako. Stim sto to ne bi nazvao pogresnim. Tj. nemam nista protiv razocarenja i smatram je normalnom navijackom emocijom, pa se iz ugla tih istih navijaca ne bi trudio izbegavati je po svaku cenu nego je vise upravljati kada dodje do toga. 

Taj fenomen se vidi i na ovoj podsekciji... dok je bio pripremni period bilo je 10 puta vise upisa jer su ljudi projektovali neki mamojebacki tim u buducnosti. Kada je dosla sadasnjost koja se ne podudara sa zeljenom buducnoscu raspolozenje je splaslo. Taki smo kaki smo, a sigurno se tom emocijom moze kvalitetnije upravljati iz kluba transparentnijim odnosom i kvalitetnijim odlukama jer bi benefit toga bio mnogo veci nego npr. u Nemackoj gde su navijaci vise letargicni. 

 

Quote

Ok mlaka atmosfera - mlaka je i protivniku, ili nasi igraju na pogon jacine huka sa tribina?

 

Moje misljenje je da je pogon iz Pionira mozda cak i presudjujuce uticao na veliki broj nasih pobeda, kao i Partizana u ranijem periodu, i da nam je to glavna i jedina komparativna prednost u odnosu na klubove iz Evrope. Kada je atmosfera mlaka onda ona manje utice na rezultat, pa do izrazaja vise dolazi suvi kvalitet gde smo uglavnom slabiji. Na zalost atmosfera nije tako vrela kao onih prvih godina igranja EL. 

 

Quote

Mozda protivnik ima vise igraca koji se loze na tu atmosferu, pa cak i gostujucu, pa pokidaju jos vise?

 

U principu je to moguce ali se retko desava jer atmosfera nije uvek ista, vec eksplodira na dobre poteze naseg tima dok ometa protivnicke. Najbitnije je sto pruza veru nasim igracima da su jaci od protivnika pa se ona prenese na teren kroz tu dodatnu energiju koje nema toliko kada je atmosfera mlaka. 

 

Quote

Evo hipoteticki, kad bi igrali finale sa KKP, mi igrali u Pioniru domace utakmice, a Partizan u Areni, da li mislis da bi imali vece sanse zbog toga? 

 

Mislim da da, bez zezanja. 

Link to comment
Share on other sites

Sezona kada smo imali najbolji skor 
u novom formatu EL i kada smo imali rekord EL po broju vezanih pobeda,a osvojili smo Aba ligu,Kls i Kup Radivoja Koraća.

 

Jović,Wolters, Rebić
Jenkins,Guduric, Dobrić
Dangubic,Lazic, Simonović, Rakicevic
Mitrović, Bjelica,Simanic
Kuzmić, Tompson

 

Ovogodišnji roster i svaka sličnost je slučajna 🙂

 

Wolters, Ivanović, Uskoković
Holins, Dobrić
Kalinić,Lazic, Deda, Lazarević
White,Mitrović, Simonović
Kuzmić,Cirbes


Šteta što su nas unakazile povrede,ali ako je već tako bolje da je na početku sezone nego na kraju.
 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, propolis said:

Sezona kada smo imali najbolji skor 
u novom formatu EL i kada smo imali rekord EL po broju vezanih pobeda,a osvojili smo Aba ligu,Kls i Kup Radivoja Koraća.

 

Jović,Wolters, Rebić
Jenkins,Guduric, Dobrić
Dangubic,Lazic, Simonović, Rakicevic
Mitrović, Bjelica,Simanic
Kuzmić, Tompson

 

Ovogodišnji roster i svaka sličnost je slučajna 🙂

 

Wolters, Ivanović, Uskoković
Holins, Dobrić
Kalinić,Lazic, Deda, Lazarević
White,Mitrović, Simonović
Kuzmić,Cirbes


Šteta što su nas unakazile povrede,ali ako je već tako bolje da je na početku sezone nego na kraju.
 

 

Odmah upada u oko da ovom timu fali "Gudurić", igrač koji može da iskoči iz šablona i da poludi, ali isto tako i da bude nekonstantnan jebiga. Ja i dalje verujem da to možemo da dobijemo od Ivanovića i to u konstantnijoj varijanti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cenim da mi upravo radimo na dovodjenju osnaženja u narednih par dana. Ako ne sad, onda sigurno tamo pred polufinalnu seriju, zbog uštede naravno...a donekle i zbog trećeplasiranosti. Ovo čekanje na kompletiranje tima da bi se videlo gde smo bušni i onda intervenisali je potpuno besmisleno. To je proces koji će verovatno da se desi nekad tokom sezone...ali možda i neće. Samo do povratka Vajta koji je operativan imamo cirka mesec i po...u najboljem slučaju.

 

Kad već mračim valjano i dok je vreme za to, očekujem večeras naš performans koji će biti dovoljan da se pred 2k ludih semenkara provučemo na guzove protiv Mege uz opet par tehničkih grešaka i ako apgrejdujemo šut za tri na jedno 25%.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Odmah upada u oko da ovom timu fali "Gudurić", igrač koji može da iskoči iz šablona i da poludi, ali isto tako i da bude nekonstantnan jebiga. Ja i dalje verujem da to možemo da dobijemo od Ivanovića i to u konstantnijoj varijanti. 

 

Od Ivanovića se očekuje mnogo više,a pogotovo u završnici meča jer od njega se očekuje da bude clutcher.

 

Mislim da nam za sada fali samo da tim bude kompletan jer ono sto smo igrali na pripremama protiv Bajerna i Pao je bilo bas dobro. Za početak da se kompletiramo pa ćemo posle videti šta je to što fali.

 

Nakon fantastičnih Lukinih partija na 5 i povrede Vajta mi smo ostali bez krilnog centra,a po svemu sudeći Luka će i ostati na 5 tako da bih ja rekao da nama fali krilni centar pored Vajta.

DeDa, Simonović, Lazarević su igrali na 4 i ništa mi se nije dopalo ni jedno rešenje.

Mada ako Vajt bude igrao 30mpg onda i ova trojica mogu da pokrpe tih 10mpg na 4.

Link to comment
Share on other sites

Spasa nam nema, propasti hocemo.

 

Al nesto u ozbiljnijem tonu, iako ovo gore nije daleko od istine.

Meni su se lampice popalile jos pre 2 nedelje, mozda i vise.

Klubu ce se popaliti negde za mesec dana.

Kao sto sam i prosle godine pocetkom novembra predvideo da je celafuto bivsi, pa se i desilo nepuna 2 meseca kasnije.

 

Greska ce se ponoviti, kao sto se slican tip greske vec ponavljao u proslosti.

Al to ce biti dupla steta kao i uvek. Em cemo ponovo postati putujuci cirkus EL, em cemo proci skuplje.

Les u igrackom smislu ne moze da se ozivi, strpljenje je u ovom slucaju iskljucivo rezervisano za naivne, odnosno budale.

Holins moze da dodje sebi samo u novom klubu, i to je vec dokazano kroz xy primera u praksi.

Ako ne budemo reagovali na trzusti u narednih par dana, toeto.

Link to comment
Share on other sites

Losmiju se svake sezone popale sve lampice posle mesec dana, do tada se potajno nada da cemo osvojiti EL ali to nekim čudom nikako da se desi.Samo da imamo bolji skauting, barem neki konzilijum strucnjaka sa foruma koji bi letnji odmor zrtvovali u korist gledanja g league hajlajtsa i izraelske, libanske i portorikanske lige f4 bi igrali svake godine, i to u Beogradu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...