Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Marvin said:

 

Da, izvukao ih iz ponora u kome su bili na prvom mestu na tabeli i 2 poraza za 7 meseci 🙂

Jbg, pljeskavicar ni to nije uspeo prosle godine.

A rekao je da su igrali f4 EL.

Doduse vise se cini kao san, mada i ovde je sanjao dosta dok je vodio kkp.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Ma naravno to će biti delikates, ali se plašim da na ovaj dubok roster Bajerna Kalina ne bude u problemu u završnici sa penalima, plus što mu obavezno sviraju bar jedan presmešan. Jeste Luča za jednog Dedu prebrz spolja ali za neki duel na niskom ili pod košem Deda je pokazao u zadnjih par tekmi da ume slaninicu pravovremeno da postavi i gde i kad treba, i oteža poentiranje bez faula.  

 

 

 

 

To da, ali ne verujem da bi Luča bio voljan za taj tango ispod koša. Mislim da bi gledao baš da koristi ono što si napisao u prvom delu, a to je prednost u brzini spolja.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kalinić vs Lučić - poslastica u najavi.

 

Deda će na 4, dakle na Thomasa pre svega, mada verujem da će Radonjić dosta da koristi Luku na 4 jer je Thomas dosta jak, ne valjda da nam pregazi taman oživelog Dedu.

 

https://www.euroleague.net/news/i/b3swnlojhjbwatnf/head-to-head-vladimir-lucic-vs-nikola-kalinic

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras imamo protivnika po meri, sa danom manje za pripremu utakmice i putem iz Atine, ali u dobroj formi (4-2 u poslednjih 6 utakmica, u BBL za vikend dobili Albu na strani). Kladionice nas favorizuju, muska utakmica protiv Barse takodje. Opet, nekako uvek imam osecaj da nam druge utakmice u duplim kolima mnogo tesko padaju... Rubit je jako nezgodan matchup, uz vec pomenutog Tomasa. Za Hiliarda mislim da bi imali mesa i nacina da dobro ispariramo, nisam ga se ni bojao previse, tako da njegovo neigranje u mojoj glavi ne pravi kljucnu razliku. Odbrana linije za tri poena ce pak biti vrlo znacajna, Volden odlicno sutira, mada se ja plasim da neki tipa Bab ne iskoci za tri trojke ni od kuda...

Izuzetno bitna utakmica, sigurno najbitnija u ovom delu sezone. Razlika izmedju 8-8 i 6-10 je razlika u svetovima. Ako dodam da je Sale Obradovic nasu klupu napustio sa skorom 5-11 to nekako doliva ulje na vatru 🙂 .

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2021 at 5:49 PM, uini said:

 

još bolje bi bilo da vratimo nešu ilića. što kaže cher, if i could turn back time.

 

inače, taj jenkins koga prizivaš već dva dana se raspadao grdnije od hollinsa u napadu ali onda si verovatno prizivao neke druge vedete, moku i ducija valjda.

 

ja prizivao? kad, ko gde? koja sezona? 

kakvi moka, nesa? pricamo o sadasnjem trenutku i o igracu za koga znamo da ume i sta moze da nam donese.

i ne prizivam djenku vec jaku.

inace ja sam pre pocetka sezone jedini tvrdio da nam je i tadasnji roster dovoljan i da ce sve to biti ok, pa i da ce npr domaca petorka moci da se nosi sa komsijama...

 

On 12/15/2021 at 6:05 PM, uini said:

 

zato što je uloga jake ono što dobrić radi. jel' bi menjao jaku za dobrića? ja bih.

 

jaka je kvaliteniji igrac, mada imas poentu. slicni su po stilu, ali jaka je sad daleko iskusniji i zreliji igrac nego sto je bio kod nas.

umesto holinsa uvek. 

 

On 12/15/2021 at 8:19 PM, Don Radonja said:

Zaboravili smo vec kako se Djenka raspao napadacki u 3 mandatu?

 

3.4p na 50% za 2 a za 3 cak 7.4% ili ti 2/27!

 

u trecem mandatu je dosao u prenatrpanu spoljnu liniju, tu su bili i lorenco i bili i lukas i panter. jeste bio los u el i ovo je skandalozan procenat za 3, ali mi znamo da on moze i da kad udje u sut da ce da kida jer i pola od tih promasaja je on pokrio u odbrani. 

u aba je imao 52% trojke i 66% za 2. plus pokidao bi u play off-u 99.4%. 

u oly-ju 42% trojke, u tenerifama sad 52%. 

plus o odbrani ne treba govoriti. crni i napucaniji branko lazic sa brzim rukama. 

djenka je fantazija od igraca, zestoko potcenjen. 

 

On 12/15/2021 at 8:24 PM, Laki21 said:

Kako se raspao, tako bi se i sastavio.

 

Nemam šta da se blamiram, odbranu igraju na sličnom nivou, a sve ostalo, ballhandling, skill, ULAZ, dribling, pas itd je smešno upoređivati, jer Čarls sve to UME, dok je ovaj apsolutno operisan od svega navedenog.

 

ma kakvom slicnom nivou? 

djenka je elitni el defanzivac, prvi kradljivac el dva puta. ej prosek preko 2 ukradene po tekmi. po meni najbolji odbrambeni igrac koga sam gledao u zvezdi. ikad. branko i kinsi dele drugo mesto.

holins mu nije ni do kolena. 

i naravno da bi se sastavio, to smo vec imali prilike da gledamo kako razbija u po aba.

o ulazu nema potrebe uopste pricati, djenka je kao silo, ima brze noge, neuporedivo bolju kontrolu lopte, dribling, napada obruc... nije dzabe fender bacao pare na tv kad mesa odbranu. 

vratite djenku! 

 

On 12/15/2021 at 9:08 PM, uini said:

u nekim sezonama je bio bog, u nekim hollins. 

 

u kojim je to sezonama holins bio bog? 

 

i eto tako ja isada da prizivam djenku, a u stvari prizivam jaku. ali neke stvari oko djenke moraju da se rasciste. 

 

trebali smo odraditi kompletan reunion.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:default_coffee:

 

nesto malo iz fioke... 

pa da vidimo ko i sta i kako i gde.

 

https://www.aba-liga.com/match/53/21/1/Boxscore/q1/1/home/crvena-zvezda-mts-partizan-nis/

 

dobric 15 poena, index 17. panter 6 poena, index 3.

:default_coffee:

 

rutinirali smo ih i to sa domacim petorkama. ali rutinirali. 

tako bi i niksi prosli, ko da gledam kako laza jede d rouza a luka salje po burek ostalu boraniju. :default_coffee: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, pavijan2 said:

@Geronimo zar Hilijard nije povređen?

Jest, kofuzan sam, dva put menjam napisano i svaki put sve gore zvuci - hteodoh reci da to sto ne igra nije definitivno tas na vagi u nasu korist, jer i da igra mislim da bismo ga ponistili. Njihovih epizodista sa spoljnih pozicija se plasim, da drveni Bab ili Jaramaz ne vezu par trojki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...