Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 hours ago, bodo said:

pa izgorio je u prevelikoj želji

Evo nas brat Bodo pise malo drugacije od nas iz matice serpske, pa je to meni samo po sebi osvezenje i odmah mi je postao drag i upecatljiv, tako da je lepo da nas veze ljubav prema Zvezdi, a meni uopste nije vazan prefis "srpski" 

Zivela Zvezda, zivela Srbija, ziveo Luis Hamilton, Dalila je kurva🍀

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Zamolio bih vas sve da se ne bavimo više ovde RSB-om niti novim ili potencijalnim forumašima, ne postoji mi vs oni, svako ko piše u skladu sa pravilima i duhom ovog foruma je dobrodošao i da završimo sa tim. Možemo nastaviti sa pisanjem o KKCZ, sledi bitan meč protiv Bajerna. Hvala.

Usao je brzo i otisao u istoriju...napisite DA, ako ste se smorili kao sapunče u romskom kupatilu, zbog Mekejnovog preuranjenog bana.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, svarozicslo said:

 

Mislim da je glavni "problem" Kalinić. Moguće da je došao sa idejom da bude glavni igrač. A on je pozicija 3. Problem je što su i Holins i Dobrić 3, a forsiramo ih na 2, što ni jedan ni drugi ne mogu. 

Falinku u igri smo hteli da rešimo dovođenjem još jednog pleja, ne bi li Holins/Dobrić imali više prostora za šut. Nažalost, to znači manje minuta za igrača koji je više dva od Holinsa/Dobrića- Ivanovića.

Sve bi to bilo ok da je Kalinic dosao posle Holinsa al kolko se secam nije.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

navikao sam na tekme u 19h, 20:45h mi je k'o da čekam novu godinu

Zadje se ocas u godine, komsiske cerke, sto do juce behu cupe,  izdjiglase i napupese - ama i snaga nestade!

Samo zal za mladost ostade, za onu divnu, slatku mladost k`d ne mi bese nista tesko i k`d koju nesam pogledaja  - nesum je celivaja.....

E, toj pesmu da mi pojes, Kostan`....

zb763JU.gif

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

I don't like.

 

Referees

 

Crew Chief

PEREZ, MIGUEL ANGEL

 

Umpire 1

DIFALLAH, MEHDI

 

Umpire 2

BALAK, AMIT

1 hour ago, Урош19 said:

Хејс из барсе позитиван на цовид 19.  Ако је тачно може бити срања и код нас у екипи

Da ne pokrecem diskusiju, ali ako smo vakcinisani onda ne bismo trebali biti u problemu. Ako jesmo vakcinisani i opet budemo u problemu, onda neka zajebu to vise sa vakcinama ako treba da se vakcinises svaka 3 meseca.

Edited by drakon1
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kronostime said:

Zadje se ocas u godine, komsiske cerke, sto do juce behu cupe,  izdjiglase i napupese - ama i snaga nestade!

Samo zal za mladost ostade, za onu divnu, slatku mladost k`d ne mi bese nista tesko i k`d koju nesam pogledaja  - nesum je celivaja.....

E, toj pesmu da mi pojes, Kostan`....

zb763JU.gif

 

kod mene je vise zonficj 

nikad nisam bio mlad, uvek sam bio star... makar od kada radim a i ne secam se vise zivota pre toga 😕

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

Nesto u "odbranu" D Rose-a 

 

On je zasluzan za skauting Djenke,QM pogotovo. Kolika je to bila njegova borba da ubedi DR da uzme QMa.Nate  takodje. 

Mnogo pomaze DRu privatno, zvezdaski ne za novce.

Cuo sam da je letos angazovan sa jos jednim clanom rsba da rade za FMP.

 

Tabela ABA lige pokazuje da nisi lose odradili prelazni rok za Fmp😀

 

Jasno je da si iz najbolje namere napisao ovaj post, al' ti je u njemu nažalost tačan samo boldovani deo (mada bi i tu perfekat bio primereniji od prezenta).

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

jim

15 minutes ago, uini said:

 

kod mene je vise zonficj 

nikad nisam bio mlad, uvek sam bio star... makar od kada radim a i ne secam se vise zivota pre toga 😕

Ova djeca nikad nnce znati kak`i su bili poeci ovih ledjendi sto ih danas slave...:classic_biggrin:

Godine i iskustvo su vise prokletstvo u raspravljanju sa mladjim junosama - misle da sve pocinje od njih.

Bez obzira na stranu.

System error!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...