Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovo je za nas utakmica sezone,a za Deja veoma emotivna utakmica jer je najtrofejniji trener oba kluba. Doneo je Bayernu dve lige i to jednu u ponoru kad su bili zbog sujetnog Sala i jednu pazite sad bez poraza u PO.

 

Sve u svemu  ovo je raskrsnica za nase ambicije,jer treci kiks kod kuce se prosto ne prasta u borbi za osam najboljih klubova Evrope.

 

Licno nisam impresioniran nekim igracima kji igraju toplo hladno ili trudesu u odbrani, za nesto vise moraju Luka i Kalina pa cak i Kuzmic dobiti pomoc. Markovic mora bolje, negde vidim Voltersa da se gubi sa njim u paru...

 

Neko od ovih odigram 6 kao da nisam tu pa 1-2 ok, da pokazu konstantniju formu i veci doprinos posebno u napadu.

 

 

Mislim da nam Bayern odgovara kao tim a pljeskavicar je stara musterija, sa tim da mu neko iza klupe postavi vruce pljeskavice i tu mozak ce da zablokira.Elem, 76-66 mislim da ce ovaj mec zavrsiti,potpuno sam siguran u pobedu nase Crvene Zvezde i najboljeg trenera u modernoj istoriji KKCZ.

Edited by Devil In My Pants
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Odakle vise energija za nepotrebno botovanje? 😂

Mislim da ovde 99% ljudi radonju gotivi.

 

Inace da, ovo jeste jako bitna utakmica jer ako izgubimo uhvaticemo korak, ali blize dnu tabele.

Ova i zenit 30.12 su nekako utakmice koje nam drze glavu iznad vode.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Losmi17 said:

Odakle vise energija za nepotrebno botovanje? 😂

Mislim da ovde 99% ljudi radonju gotivi.

 

Inace da, ovo jeste jako bitna utakmica jer ako izgubimo uhvaticemo korak, ali blize dnu tabele.

Ova i zenit 30.12 su nekako utakmice koje nam drze glavu iznad vode.

Znaci ja botujem za Deja??? Stvarno imenjace nije lepo sto pises ovako i sta tacno nije istina u tekstu?

 

Mislim ko moze da ne voli onakvog coveka. Cak ga ni grobari ne mrze jer covek nista lose nije rekao nikad za njih, stavise ima ovde domacih navijaca koji ga mrze iz dna dushe.

 

Takvima moras ponavljati sto puta na dan jer jednostavno nije moguce da ovakvog pre svega coveka pa i trenera ne voles.

 

I da se osvrnem na tih 99% je smesno. Pa znam ih kilo koji su ga pljuvali kad je otisao i pre dolaska u KKCZ. Ima ih dosta koji krenu sa pljuckanjem cim krene malo lose..cekaju ko zapete puske. Mislim,secam se ja Baskonije,racuna za telefon, kad se nije cestitao rodjendan pa i prica kako ni sekretarici nije kupio gram kafe kad je odlazio i da ne idem u dubiozu. Isti taj prijatelj Coki nije hteo u Podgoricu da se odmori potpuno da unakazi Deja itd...

 

Ti zivis u nekoj bajci sa tih 99% to je 99% dok ne krene a nece, neki sunovrat...naravno da vecina voli njega,ali to nije tih 99% samo malo je tesko sad pljuckati...

 

 

Edited by Devil In My Pants
  • Love 3
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam (realno) pobedama kod kuće nad timovima koji su "tu negde s nama"- nemački, francuski, Žalgiris...

Ono što, naravno, navijački želim jeste da pobedimo svaku (utopija). Međutim, u stvarnosti više sam nego srećan da one koje gubimo, naročito u gostima, a to je većina klubova, izgubimo tesno, a ne posle prve četvrtine. Barselona je primer.

Nije mi ni najmanje namera da ljudima koji iz godine u godinu očekuju top8, ukazujem da nisu u pravu, da su nerealni (to za "realizam" je ko za "lepotu" - relativno), jer za to mora da se poklopi više stvari. 

Iz te perspektive, Alba je minus, kao što bi bio i Bajern danas. A opet, svi klubovi jure pobedu protiv nas, jer smo "donji dom".

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da ocekujem veceras.

Mislim da smo se jako potrosili u utorak, a opet mi je tesko da poverujem da cemo losije sutirati.

Bajern je prilicno dobro popunjen, al nekako vec vidim scenario gde ce Rubit imati 15 poena i 10 skokova. Lik redovno protiv nas sve ubacuje, kao i Tomas.

Nesto ne verujem da cemo defanzivno moci da odigramo kao protiv Barse, zato moramo pogadjati veceras.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

76-72...Trinki razume svaku poruku koju mu tribina pošalje...zato tu očekujem nešto kreativnosti...a mogao bi i par tehničkih da fasuje do četvrte, da nam ne lomi opet reklame na kraju. Sačuvati Dedine minute za završnicu kada Luča redovno proradi na max.

 

Nema Deda ništa sa Lučom. Kalina vs Lučić je matchup. Deda bi mogao na uvek nezgodnog Thomasa

Link to comment
Share on other sites

  Nema Deda ništa sa Lučom. Kalina vs Lučić je matchup. Deda bi mogao na uvek nezgodnog Thomasa 

 

Ma naravno to će biti delikates, ali se plašim da na ovaj dubok roster Bajerna Kalina ne bude u problemu u završnici sa penalima, plus što mu obavezno sviraju bar jedan presmešan. Jeste Luča za jednog Dedu prebrz spolja ali za neki duel na niskom ili pod košem Deda je pokazao u zadnjih par tekmi da ume slaninicu pravovremeno da postavi i gde i kad treba, i oteža poentiranje bez faula.  

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...