Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

4 minutes ago, Alek The Great said:

Ako se ne varam trenutno je stanje ovako:
1
2 Pejdz, Trifunovic, Jovanovic, Tarlac
3 Zagorac, Dangubic, Radovanovic
4 S.Jankovic
5 Mozli

Ovo su igraci pod ugovorom i za narednu sezonu. Moze se reci "da se najezis". Guzva na dvojci, pa i na trojci. Bude li neko dosao (Gagi, Micov, Vanja...) bojim se da bi neki klinac mogao da ispasta. Nadam se da se Luka oporavlja i da je on jedan od trojice klinaca koji radi u maloj Areni sa Matovicem. Mislim da ce neko od njih morati na pozajmicu. Prvo sto bi zeleo da procitam ovih dana je da se sporazumno raskidaju ugovori sa Jankovicem i Zagorcem. Posle mozemo da pricamo o dolascima, a fale nam startni 1, 4 i 5.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Trifa je 3 a mislim i Tarlac. Radeta Dangu i Jankovica nece valjda.

Tu su jos Stepanovic na 4 i Kamenjas i Miletic na 5. E da i Drexel na 2

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Vrlo je realno da nije htio produžiti ugovor kad su mu nudili a da ga je Žoc zbog toga precrtao kad je stigao. Nemam nikakav info, samo nagađam zašto bi neko odbio da bude prva violina kluba pod najboljim evropskim trenerom svih vremena.

Nisam video da je neko rekao da je Jare "odbio". Barem ja to nisam mislio pod onim "zajeb". 

Ja mislim da je on vec dao obecanje Trinkiju, mozda nije nista potpisao jos, ali mi Jare deluje kao decko od reci pa nece da je pogazi... 

 

 

3 hours ago, uvrnuto said:


Onda realno bez veze od Žoca. Da ostaješ u KKP u najboljim godinama bez ikakve sigurnosti, a sa druge strane imaš ponudu stabilnog evroligaša, kod trenera s kojim provereno dobro sarađuješ. Ali čisto sumnjam da je to.

Kao sto rekoh iznad, mislim da nije Zocova odluka...

 

 

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Zato sto ga je Andrea iskopao iz bivsih, dao mu slobodu, napravio od njega najboljeg ABA igraca. Plus ce sada igrati EL vodjen tim trenerom.

 

Bogi jeste postao masina uz ZOC-a, ali je isto postao npr. Luča uz Andreu.

Auh brate, bas si preterao. Da si rekao najboljeg domaceg pa bi opet bilo preterano (Petrusev), da si rekao najboljeg domaceg beka u ABA, e to vec moze... 

 

 

3 hours ago, ranzo said:

Realno jare je imao odlicnu ponudu, da ide kod trenera sa kojim je vec radio i koji je ocigledno zadovoljan sa njim cim zeli da ga dovede i zna sta sa njim da radi, u klub koji je stabilan u svakom smislu i igra evroligu - odlicno

Da ga samo zaobidju povrede i da iskoristi svoju sanasu

Srecno jare

 

Ps mislim da kad se jare dogovorio, dolazak zoca nije spominjao ni najveci grobarski optimista i to na lsd-u

Upravo ovo i ja mislim.

 

 

2 hours ago, Cooper said:

3 puta pregledao klip, 3 puta zaplakao...

 

Sinoc legao i ponavljao sebi Zoc je trener KKP, Zoc je trener KKP,

spavao sam kao mala beba...

 

Probaj nocnu formulu, nema budjenja, plakanja, mada i dalje ces da piskis u pelenu 🙂 🍻

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Alek The Great said:

Ako se ne varam trenutno je stanje ovako:
1
2 Pejdz, Trifunovic, Jovanovic, Tarlac
3 Zagorac, Dangubic, Radovanovic
4 S.Jankovic
5 Mozli

Ovo su igraci pod ugovorom i za narednu sezonu. Moze se reci "da se najezis". Guzva na dvojci, pa i na trojci. Bude li neko dosao (Gagi, Micov, Vanja...) bojim se da bi neki klinac mogao da ispasta. Nadam se da se Luka oporavlja i da je on jedan od trojice klinaca koji radi u maloj Areni sa Matovicem. Mislim da ce neko od njih morati na pozajmicu. Prvo sto bi zeleo da procitam ovih dana je da se sporazumno raskidaju ugovori sa Jankovicem i Zagorcem. Posle mozemo da pricamo o dolascima, a fale nam startni 1, 4 i 5.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Micov i Marinkovic su vrlo izvjesni. Jedino ako bas dobiju neku izdasniju ponudu, onda nista.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

Moze mu biti najveci zajeb karijere 😞 nadam se da nece, da ce napredovati i dalje i dobaciti i do redovnog reprezentativca.

Videćemo, nadam se da nije zajeb, ide on kod dobrog trenera koji ga je vratio na mapu i igraće EL. Ostaje pitanje kakvu ulogu će imati jer Jare nije igrač koji može puno da pruži kao neka opcija sa klupe. Mora da ima minute i dosta loptu kod sebe. U Partizanu bi mu svakako bilo bolje, ali odabrao je. Nadam se samo da nije neka zajebancija sa Ražnatovićem u pitanju, već da je sam birao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogi je u 26. godini pored svih problema sa zdravljem i povredama zaslužio da potpiše jedan stabilan višegodišnji EL ugovor kakav sigurno ne bi dobio kod nas.

Nadam se da se neće pominjati njegov povratak min 5, 6 godina i da će ponosno predstavljati svoj Partizan i da ćemo ga gledati u Areni u EL.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, zorex said:

Ostaje pitanje kakvu ulogu će imati jer Jare nije igrač koji može puno da pruži kao neka opcija sa klupe. Mora da ima minute i dosta loptu kod sebe.

Upravo to, bilo bi lepo da ima onoliko minuta koliko je imao u Partizanu i da pokaze sve sto zna. 

 

1 minute ago, Cooper said:

... i da ćemo ga gledati u Areni u EL.

Boze zdravlja, vec koliko u 2021/2022. sezoni 🙂 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imho je odličan potez Jaramaza odlazak u Minhen. Imaće sigurno prostora kod Trinkijerija da igra, a ja mislim da mu uloga neće biti baš mala već sigurno 20ak min u EL, taman da vidi gde je kao igrač u kontekstu najbolje evropske košarke. Ako kojim slučajem fejluje u Minhenu, uvek je dovoljno dobar da se vrati, čak i u EL Partizan ako vas Željko vrati u društvo najboljih. Dosta su njega povrede usporile u karijeri i sasvim je logična nova stepenica i to kod trenera kod koga je revitalizovao karijeru. Jeste čast igrati za Žoca, al još bolje je igrati EL u zdravoj sredini i sa dobrim i redovnim primanjima. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

ne samo to, već što i jaramaz i trinkijeri znaju gde su na temu uloge u timu.

možda grešim ali mislim da željko takvom tipu igrača daje pre neke striktne zadatke nego odrešene ruke u igri.

 

nije kao da bi mu falilo nešto da je ostao ali je puno tu nepoznatih za obe strane. ovo mu je sigurnije, pod uslovom da nastavi da igra dobro, razume se.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najbolje je da se odmah presece - sa ili bez Jaramaza. Mislim da je to upravo i uradjeno. Verovatno se imaju i druge opcije na toj poziciji i ne moze se cekati. Mi moramo kostur tima napraviti do pocetka priprema, koje mislim da ce biti polovinom avgusta, po okoncanju OI. Mada, ako je Zeljko zaista toliko zeljan rada mozda pocnu i ranije.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1. Avramovic, Vesterman

2. Gagi, Marinkovic, Pejdz

3. Micov, Zagor, Trifa

4. Petrusev

5. Radule, Mozli, Miletic

Mi ovde hipoteticki nemamo stranca Pejdz ima nas pasos, Mozliju je treca godina moze da dobije sosku kao i Vesterman. 
Ostaje da se popuni sa jos dva tri igraca i teraj.
Neka se potrude za Avramovica i Petruseva ako hoce mlade domace igrace. A posto Zeljko voli da igra sa dva razlicita pleja (Dikson i Slukas) Vestermana gotivim kao igraca ali je pitanje da li on moze da izgura ono sto nama treba.

Edit Marinkovic

Edited by slagi
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

spacer.png

Koliko se sećam bila je priča da je Žoc bacio oko na Dangubića dok je ovaj bio u zadnjoj godini ugovora sa Zvezdom.

 

Daleko je Danguba od prajma, ali ako ga je Radonja znao koristiti i bio je jaako koristan igrač rotacije, ne vidim razlog zašto to isto ne bi mogao raditi i kod Žoca. Verujem da će on biti jedan od igrača koji će strašno napredovati kod Žoca pošto je igrač sistem, a kod vas je ove godine čista anarhija.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ma dobro, malo se šalim... Ali samo malo:classic_smile:

Od njegove uloge u Radonjinom sistemu pamtim jedino tri-četri lične za isto toliko minuta. 

 

Imao je Danguba jezive momente. I što je Haos svojevremeno rekao, čovek je promašio sport, sa onim fizikalijama bio bi najbolji odbojkaš sveta.

 

Ja mu pamtim samo tekmu sa Realom u Areni kada je zaključao Dončića (doduše Dončića sa 17 godina) da se nije video. Sada verovatno ne bi pogledom uspeo da ga isprati a kamoli odbrani.

 

Kako god, ja sam Dangubu gotivio i gotivim ga i dalje. I mislim da će Robija moći da mu nađe mesto, nemajte sumnje u to. 

 

edit...sad se setih, nije arena nego pionir..kako god

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...