Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

21 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Postoje neka nagadjanja od ljudi upucenih u Musinu karijeru. Mislim da nije nimalo nerealna opcija ako je sam Dzanan u stanju napokon ostavit ego po strani i shvatit da mu je ovo kljucni korak u karijeri. Njemu je sad i vise nego potreban klub gdje ce imati dobru minutazu, nakon failova u NBA i Efesu nema vise prava na kiks ako zeli ostvariti karijeru dostojnu svom talentu. 

 

Ma to bi bilo top, on je igrac sa kojim vredi 'rizikovati'. Sto se mene tice, moze vec veceras da obuce dres, a tesko da i Zelimir misli drugacije. Ima potencijal i za miljenika navijaca, kako mi se cini.

Link to comment
Share on other sites

Kubanac je suvi prosek. Fizicki to deluje super, onda pogledas brojke i nije ti jasno. Onda pogledas frizuru i bude ti jasno...

Musa - vazda odvratna njuska pa da je ne znam kakav talenat. Moze jedino ako cemo angazovati Mirzu kao pomocnog

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ma to bi bilo top, on je igrac sa kojim vredi 'rizikovati'. Sto se mene tice, moze vec veceras da obuce dres, a tesko da i Zelimir misli drugacije. Ima potencijal i za miljenika navijaca, kako mi se cini.

 

Isto tako ima i potencijal da se zakaci sa svima u i oko kluba. Karakter je bas problematican, u tripu je da je Bogom dani talenat i nasljednik Jordana jos otkad je uzeo ono zlato sa nasom kadetskom reprezentacijom. Zato i vjerujem da mu treba neko poput Zoca, ako ga on ne moze izvest na pravi put i napravit igraca od njega onda ne moze niko. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za brata Rašu!

 

Prosto me je uveseljavao pojavom i potezima i na terenu i van njega.

Ili ga obožavaš ili ne podnosiš.

Meni je bilo lepo je videti da se neko tako zabavlja obavljajući svoj posao, a i generalno u životu.

 

Naravno, imao je svoje bubice, nekad nije bio na nivou, ali ne sumnjam da je uvek želeo najbolje.

Vukao je i izmišljao poene kad niko nije.

 

Možda i omiljeni iz, meni nezaboravne, kovid sezone.

 

https://www.instagram.com/p/CQyy0Wkl0vq/?utm_medium=copy_link

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Alek The Great said:

Pa da, nas trener je bas najavio da hoce da dovodi igrace kako bi nesto vracao Covicu. Mi smo bre ozbiljan tim, institucija i nemamo para da radimo osvete takve vrste.

 

Ja sam mislio na raskid ugovora sa Stefanom Jankovicem.

Ali sto kaze onaj vic, svidja mi se kako razmisljas 😄

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, jedibojan said:

Jasiel Rivero. Pnr cetvorka, 10ppg, 5rpg, 27% za 3, bacanja upitna, 27 godina...

Pa nije baš tako, čovek ima bolju statistiku.

 

Endesa: 12,2 ppg, ,5,5 rpg, index 14,2

CL: 12,8 ppg, 6,8 rpg, index 14,2

 

Jedino je tačno ovo za bacanja, tu je kroz karijeru znao biti bolji ali od dolaska u Evropu vrti se oko 65%. Imao je dobru sezonu u Burgosu, najbolja sezona od dolaska u Evropu. Po meni bolji igrač od Tomasa, a u defanzivi je za klasu bolji. Odličan finišer oko obruča, atletičan. Najbolji igrač Burgosa ove sezone, ekipa koja je imala glavu i rep u igri. Verujem da je jako koristan u dobrom sistemu.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...