Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

 Micov isto slobodan...nekako cjenim da treba praviti ekipu za eurokup a taj level je Micov sa 36 leta, Leo sa acl...kombinacija povratnika, potentnih domaćih a ako presipa kako to komšije zamišljaju može I neki kvalitet pride neće se baci. Eurocup treba biti prioritet nemamo ni mi ni Zoc taj trofej.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih radije da nam roster ne cine mahom 30+ igraci. Naravno par njih koji poseduju iskustvo i kvalitet svakako da (neko rece Zo i Jan?).

 

Ali po meni je Micov premator, a Leo...pa gotovim momka, ali on ne pravi nikakvu razliku ni u kakvom aspektu igre 🤷‍♂️

 

Gagi apsolutno da. Radulja apsolutno ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Green23 said:

Čuh info da je Branko Milutinović baš zagrizao za kupovinu KK, naravno treba menjati zakone i svašta još nešto, ali da je to neki plan za ubuduće. 

Mogu da potvrdim da je Branko veliki navijac Partizana. Znam iz licnog kontakta. 

 

Hoce Branko da se igra Marka Kjubana. Neka, mozda to bude prvi korak ka privatizaciji klubova. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Cooper said:

Sve je jasnije...0faf5b28c44fa926569e7c1c368a81d9.jpg

 

nekima nece biti jasno ni kad robija na presicama bude branio vucica nakon prozivki sa tribina..

nit se vlast promenila, nit je dosao novi sponzor, nit je je usao milijader, a samo budala moze da poveruje da je kicanovic milijarder i uticajniji od drzave..

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nemam nista protiv ovog posta na odgovarajucoj (tata) temi - ovde mu nije mesto. Sry.

Nemam ni ja nista protiv komsiluka - dok` god se ne najave u gostovanje i donesu kafu za domacicu,  flajku zestokog (ili gajbu o`ladjenog Zajecarca - moze i Valjevsko) dotle uzurpiraju posed.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Pa i ne treba da se proziva niko. A ako se to desi i treba da kapiten i kouc smiruju masu. Sa tribina treba da se cuje samo pesma, i nadam se aplauzi i sto manje zvizduka.
Sto se tice rostera, ja se nadam da ce kostur tuma ciniti domaci igraci. Nadam se ostanku Jaramaza, Pejdza, Mozlija (komotno mu dati pasos) i Trife (koga bi gurao na 3), a odlasku Zagorca i Perkinsa. Novica moze u penziju i da ostane na klupi. Ostali kako god.
Potpisati Gagija, tog Kamenjasa, Smailagica, pa zasto ne i Micova. Na ovo dodati 3 stranca koja bi pravila razliku.
Verujem i da ce cena sezonskih biti u skladu sa rosterom. Tako da me ne bi cudilo da najjeftinija bude i 100 evrica. A i da bude kao 2019/20 mora se prodati bar 5 000 karata, sto bi "dovelo" dva dobra igraca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...